*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٩ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, June 24, 2017
مقام ارشد حزب الله:
محاکمه شیخ عیسی قاسم اقدامی احمقانه و خطرناک است
حوزه/ نظام باید به این واقعیت پی ببرد که رفتاری که علیه شیخ عیسی قاسم در پیش گرفته، رفتاری احمقانه و نشان دهنده این است که نظام به پایان راه رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۴۴
مقام ارشد حزب الله:
عربستان می خواهد با ترویج ایران هراسی، جنگ شیعه وسنی به راه بیندازد
حوزه/ جهت گیری عربستان کاملا در راستای ائتلاف آمریکا و اسرائیل علیه ایران و حزب الله و هدف آنها نیز تخریب چهره ایران و حزب الله و جلوگیری از افزایش دستاوردهای آنها در مبارزه با تروریسم است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۴۷
مقام ارشد حزب الله:
احزاب لبنان فرصت زیادی ندارند/ حزب الله نگران امنیت و وحدت ملی کشور است
حوزه/ شیخ دعموش گفت:مردم لبنان فرصت چندانی برای توافق بر سر قانون جدید انتخابات در مهلت قانونی باقی مانده ندارند و البته حزب الله لبنان نیز برای رسیدن به این قانون با هم پیمانان خود همکاری های لازم را انجام می دهد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۴۵
نایب رئیس شواری اجرایی حزب الله لبنان:
آنچه در سوریه می گذرد انتفاضه مردمی نیست/ تجاوز آمریکا به سوریه مکمل تروریسم است
حوزه/ شیخ علی دعموش تاکید کرد: آنچه در سوریه می‌گذرد، انقلاب یا انتفاضه مردمی نیست؛ بلکه پروژه‌ای است که هدف آن تغییر موضع سوریه نسبت به مسئله فلسطین و جنبش‌های مقاومت لبنان است.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۰۲:۲۹
مسئول روابط خارجی حزب الله لبنان:
عربستان عامل تشدید بحران ها در بحرین و منطقه عربی است
حوزه/ شیخ علی دعموش مسئول روابط خارجی حزب الله لبنان گفت: عربستان دائماً تلاش می کند تا از طریق حمایت از گروهک های تروریستی تکفیری بحران ها را در منطقه عربی تشدید کند. عربستانمی خواهد با بستن راه گفتگو در بحرین و مانع تراشی بر سر راه راه حل های ارائه شده بر این بحران ها بیافزاید.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۹:۴۸
مسئول روابط خارجی حزب الله:
ما ثابت کردیم می توان اسرائیل را شکست داد
حوزه/ پیروزی مقاومت در برابر اشغالگران ثابت کرد که پیروزی در برابر اسرائیلی ها ممکن است و اسرائیل از لانه عنکبوت سست تر است و همواره از مقاومت نگران و هراسان است.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۰۹:۴۲
مسئول روابط خارجی حزب الله
تروریستی خواندن حزب الله مانع شکست آل سعود نخواهد شد
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: تاریخ خواهد نوشت آل سعود مقابل کسانی که در برابر صهیونیست ها ایستادگی کردند، ایستاد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۸
مسئول روابط خارجی حزب الله
تروریست ها در عراق و سوریه قلع و قمع خواهند شد
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: شرایطی را بر اسرائیل تحمیل کرده ایم که این رژیم قبل از هرگونه تجاوز به لبنان هزار بار ابعاد آن را بررسی می کند...تصمیم گرفته شده که گروه های تروریستی در عراق و سوریه قلع و قمع شوند و هیچ بازگشتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۵
مسئول روابط خارجی حزب الله
حامیان تروریستها، بازندگان اصلی در تحولات منطقه هستند
حوزه / شیخ علی دعموش گفت: دستاوردهای میدانی اخیر به ویژه در ریف شمالی حلب منجر به وارد کردن خسارت‌هایی در معادله قدرت های بین المللی و منطقه ای شده و بازندگان اصلی این بازی، دولت هایی هستند که در کنار گروه های تروریستی ایستادند و با مال و سلاح از آن‌ها حمایت کردند.
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۸
مسئول روابط خارجی حزب الله
پس از اتفاقات تروریستی فرانسه شاهد جدیت در مبارزه با داعش نیستیم
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: ایران و سوریه و عراق و محور مقاومت و تمام انسان های آزاده و شریف جهان اجازه نخواهند داد این تروریست ها بر منطقه مسلط شوند و ما تا آخرین نفس با آنها می جنگیم تا آنها هیچ جایی در آینده لبنان و منطقه نداشته باشند.
۱۳۹۴/۹/۴ - ۱۳:۰۸