*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٣ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Wednesday, August 16, 2017
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله
آمریکا و اسرائیل نیز در عرسال شکست خوردند/ آماده ایم با ارتش لبنان، داعش را نابود کنیم
حوزه/ شیخ دعموش گفت: ماموریت نابودی داعش در لبنان بر عهده ارتش قرار دارد و ارتش این توانایی را نیز دارد و البته مقاومت نیز کاملا آماده است در این راه به ارتش کمک کند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۸:۴۷
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله :
شکست تکفیری ها در عرسال، شکست اسرائیل است
حوزه/ شیخ دعموش گفت: امید صهیوینست ها در لبنان با نابودی جبهه النصره و پیروزی مقاومت در عرسال نا امید شد و از این رو شکست تکفیری ها در عرسال را می توان شکست اسرائیل دانست که به پرونده شکست سال ۲۰۰۶ آنها در برابر مقاومت افزوده می شود.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۳:۵۳
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
آزاد سازی عرسال یک تصمیم لبنانی بود
حوزه/ شیخ دعموش گفت: انتظار داشتیم برخی افراد که به مشارکت مقاومت در نبرد عرسال اعتراض دارند، خود را به اجماع مردمی ملحق کنند و با مردم همصدا شوند و خود را در دایره تروریست های زیان دیده از این نبرد قرار ندهند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۳:۰۸
مقام ارشد حزب الله:
مرز لبنان و سوریه به محل صدور تروریست های انتحاری تبدیل شده است
حوزه/ شیخ دعموش گفت: ما متاسفیم که برخی لبنانی ها درباره نبرد آزادسازی عرسال از دست تروریست ها به گونه ای سخن می گویند که گویی به جای حمایت از ارتش و مقاومت، قصد حمایت از تروریست ها را دارند.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۲:۵۳
شیخ علی دعموش: امروز مقاومت بیش از همیشه موجب نگرانی اسرائیل است
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: امروز مقاومت بیش از هر زمان دیگری موجب نگرانی دشمن صهیونیستی است و توانسته قدرت هایی را به دست بیاورد که موجب ترس و وحشت صهیونیست ها شده است.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۰:۳۱
مقام ارشد حزب الله:
محاکمه شیخ عیسی قاسم اقدامی احمقانه و خطرناک است
حوزه/ نظام باید به این واقعیت پی ببرد که رفتاری که علیه شیخ عیسی قاسم در پیش گرفته، رفتاری احمقانه و نشان دهنده این است که نظام به پایان راه رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۴۴
مقام ارشد حزب الله:
عربستان می خواهد با ترویج ایران هراسی، جنگ شیعه وسنی به راه بیندازد
حوزه/ جهت گیری عربستان کاملا در راستای ائتلاف آمریکا و اسرائیل علیه ایران و حزب الله و هدف آنها نیز تخریب چهره ایران و حزب الله و جلوگیری از افزایش دستاوردهای آنها در مبارزه با تروریسم است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۴۷
مقام ارشد حزب الله:
احزاب لبنان فرصت زیادی ندارند/ حزب الله نگران امنیت و وحدت ملی کشور است
حوزه/ شیخ دعموش گفت:مردم لبنان فرصت چندانی برای توافق بر سر قانون جدید انتخابات در مهلت قانونی باقی مانده ندارند و البته حزب الله لبنان نیز برای رسیدن به این قانون با هم پیمانان خود همکاری های لازم را انجام می دهد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۴۵
نایب رئیس شواری اجرایی حزب الله لبنان:
آنچه در سوریه می گذرد انتفاضه مردمی نیست/ تجاوز آمریکا به سوریه مکمل تروریسم است
حوزه/ شیخ علی دعموش تاکید کرد: آنچه در سوریه می‌گذرد، انقلاب یا انتفاضه مردمی نیست؛ بلکه پروژه‌ای است که هدف آن تغییر موضع سوریه نسبت به مسئله فلسطین و جنبش‌های مقاومت لبنان است.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۰۲:۲۹
مسئول روابط خارجی حزب الله لبنان:
عربستان عامل تشدید بحران ها در بحرین و منطقه عربی است
حوزه/ شیخ علی دعموش مسئول روابط خارجی حزب الله لبنان گفت: عربستان دائماً تلاش می کند تا از طریق حمایت از گروهک های تروریستی تکفیری بحران ها را در منطقه عربی تشدید کند. عربستانمی خواهد با بستن راه گفتگو در بحرین و مانع تراشی بر سر راه راه حل های ارائه شده بر این بحران ها بیافزاید.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۹:۴۸