*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٧ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Saturday, December 16, 2017
نماینده جامعةالمصطفی در لبنان:
قدس همچنان مسئله و دغدغه اصلی ما مسلمانان است
حوزه/ نماینده جامعةالمصطفی در لبنان گفت: قدس پایتخت ابدی فلسطین است و ما هر شخص و کشوری را که بخواهد جنایت های رژیم صهیونیستی را توجیه کند، محکوم کرده و تأکید می‌کنیم که قدس همچنان مسئله و دغدغه اصلی ما مسلمانان است که دست از آن بر نمی‌داریم.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۹:۵۴
خطبای جمعه لبنان:
اقدام آمریکا اهانت به احساسات صدها میلیون مسلمان و مسیحی است/ قدس نماد عزت و کرامت ماست
حوزه/ خطبای جمعه لبنان، این هفته در خطبه نماز جمعه، مسئله اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محور سخنان خود قرار داده و بر حمایت کشور های اسلامی و عربی از آن تأکید کردند و گفتند: عزت،‌ کرامت و ایمان ما امروز در گرو فلسطین است.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۳:۰۱
خطبای جمعه لبنان:
جهان اسلام به داد مردم بحرین برسند/ آل خلیفه در پی ترور غیر مستقیم آیت الله قاسم است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های جمعه وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم را محور سخنان خود قرار دادند و از کشور های عربی و اسلامی و سازمان های حقوق بشر خواستند برای نجات آیت الله قاسم و درمان ایشان اقدام کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۰۱
خطبای جمعه لبنان:
جنگ یمن هرچه زودتر پایان یابد/سقوط داعش، پیروزی تاریخی و راهبردی برای محور مقاومت است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان پیروزی محور مقاومت و شکست داعش را محور سخنان قرار دادند و استعفای سعد حریری را توطئه عربستان و دخالت در امور داخلی لبنان دانستند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۰۸:۱۸
عضو ارشد حزب الله:
آل سعود اماکن دینی مدینه و مکه را از بین برده و اکنون به یمن روی آورده است
حوزه/ شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله بر ضرورت حفاظت از اماکن و زیارتگاه های دینی تاکید کرد و افزود در مرحله کنونی تفکر وهابی و داعشی سعی دارد مقام ها، زیارتگاه ها و آثار تاریخی دینی را از بین ببرد.
۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۰:۴۰
خطبای جمعه لبنان:
عربستان اموالش را برای فساد، فتنه و جنگ صرف می‌کند/ تنها اسرائیل از فروپاشی کشورهای عربی و اسلامی سود می‌برد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه مسئله استعفای حریری را محور سخنان خود قرار دادند و از دخالت های عربستان در این کشور آن هم برای منافع رژیم صهیونیستی انتقاد کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۲۱:۲۸
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
عربستان، لبنان را برای جبران شکست هایش انتخاب کرده است
حوزه/ شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد: درگیری های منطقه، آینده و سرنوشت کشور ها و ملت های منطقه را تعیین می کند و این درگیری به نفع محور مقاومت است؛ چراکه داعش شکست کاملی خورده است و این طرح آمریکایی اسرائیلی تکفیری به پایان راه رسیده است .
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۰:۱۳
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
دوستی با اسرائیل و جنگ با ایران، استراتژی جدید عربستان و آمریکا در منطقه است
حوزه/ شیخ دعموش گفت: آمریکا، اسرائیل و عربستان با استراتژی جدیدی به میدان آمده‌اند و می خواهند به درگیری میان عرب ها و اسرائیل خاتمه دهند تا عرب ها با اسرائیل رابطه برقرار کنند و همه بر جنگ با ایران و مقاومت لبنان متمرکز شوند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۱:۱۳
خطبای لبنان:
ترامپ به دنبال ایجاد جبهه ضد ایرانی در منطقه است/ عراق نیازمند گفت‌وگو است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته به تحولات عراق پرداخته و وحدت دوباره کشور عراق را ستودند و تاکید کردند: آمریکا، اسرائیل و عربستان بعد از شکستشان در عراق، سوریه و لبنان به طرح عادی سازی روابط اعراب با اسرائیل و مقابله با ایران روی آورده اند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۷:۰۰
مقام ارشد حزب الله:
لبنان می تواند در برابر تمام توطئه های آمریکا بایستد
حوزه/ شیخ دعموش گفت: مریکا در برابر ایران و مقاومت و سرنگونی دولت سوریه و تحمیل حاکمیت و سلطه خود بر منطقه و دست یابی به اهداف خود از طریق داعش، ناتوان و درمانده شده و شکست هایی پی درپی را در عراق و سوریه و لبنان متحمل شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۵۹