*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٠ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, October 21, 2017
خطبای لبنان:
ترامپ به دنبال ایجاد جبهه ضد ایرانی در منطقه است/ عراق نیازمند گفت‌وگو است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته به تحولات عراق پرداخته و وحدت دوباره کشور عراق را ستودند و تاکید کردند: آمریکا، اسرائیل و عربستان بعد از شکستشان در عراق، سوریه و لبنان به طرح عادی سازی روابط اعراب با اسرائیل و مقابله با ایران روی آورده اند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۷:۰۰
مقام ارشد حزب الله:
لبنان می تواند در برابر تمام توطئه های آمریکا بایستد
حوزه/ شیخ دعموش گفت: مریکا در برابر ایران و مقاومت و سرنگونی دولت سوریه و تحمیل حاکمیت و سلطه خود بر منطقه و دست یابی به اهداف خود از طریق داعش، ناتوان و درمانده شده و شکست هایی پی درپی را در عراق و سوریه و لبنان متحمل شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۵۹
خطبای جمعه لبنان:
هیچ تهدیدی نمی تواند ملت و مقاومت را بترساند/ مقاومت آماده مقابله در سخت ترین شرایط است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه به مسئله تحریم و تهدید کشور های محور مقاومت توسط آمریکا، اسرائیل و عربستان اشاره کرده و تاکید کردند: تهدید ها و تحریم های دشمنان هیچ وقت مقاومت را نخواهد ترساند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۷:۰۵
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
اسرائیل هراسان است و می داند جنگ با لبنان آسان نخواهد بود/ مقاومت در برابر توطئه جدایی کردستان خواهد ایستاد
حوزه/ شیخ دعموش خاطر نشان کرد: تمام کشورها و ملت های منطقه باید در برابر توطئه جدایی کردستان بایستند و البته مقاومت نیز با قدرت در برابر این توطئه خواهد ایستاد و آن را سرنگون خواهد کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۲:۴۲
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
داعش آخرین نفس هایش را در منطقه می کشد
حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: آمریکا، داعش و سازمان های مشابه آن را تأسیس کرد و با هدف مخدوش کردن چهره اسلام و دور کردن جوانان از اسلام، تروریست ها را به منطقه آورد.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۲۱:۱۵
خطبای جمعه لبنان:
محور مقاومت با داعش مقابله کرد و آن را شکست داد/ زمان مجازات ظالمان و قدرت یافتن مستضعفان فرا رسیده است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه ها به مناسبت ماه محرم پرداختند و گفتند: ماه محرم یادآور ارزش ها و مفاهیمی است که امام حسین (علیه السلام) با انقلاب خویش بر اساس شیوه جدش رسول خدا (ص) پایه ریزی کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۰۷:۵۸
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
هدف آمریکا از به وجود آوردن داعش، تسلط بر منطقه بود
حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: آزاد سازی منطقه "جرود" در واقع پیروزی مقاومت و معادله ارتش، ملت و مقاومت است و این پیروزی تمام کسانی را که پیش تر مقابله با تروریسم تکفیری را نپذیرفتند و ارتش را از مقابله با تروریست ها بازداشتند محکوم کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۸:۱۵
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
برخی در لبنان از همکاری ارتش و مقاومت عصبانی هستند
حوزه/ شیخ دعموش گفت: ارتش و مقاومت هر دو عامل قدرت لبنان هستند و نقش همدیگر را در دفاع از لبنان کامل می کنند و هنگامی که با هم جمع و متحد شوند می توانند به نتایج بزرگی دشت پیدا کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۱:۵۵
خطبای جمعه لبنان:
موسم حج موجب وحدت مسلمانان است/ روابط لبنان و سوریه ضروری است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه اين هفته به ضرورت روابط لبنان و سوریه اشاره کردند و افزودند: موسم حج موجب تقویت وحدت امت اسلامی است و مسلمانان باید فضای وحدت آمیز حج را به کشور های خود منتقل کنند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۰:۱۵
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله
آمریکا و اسرائیل نیز در عرسال شکست خوردند/ آماده ایم با ارتش لبنان، داعش را نابود کنیم
حوزه/ شیخ دعموش گفت: ماموریت نابودی داعش در لبنان بر عهده ارتش قرار دارد و ارتش این توانایی را نیز دارد و البته مقاومت نیز کاملا آماده است در این راه به ارتش کمک کند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۸:۴۷