*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ \ الأربعاء ٤ رجب ١٤٣٩ \ Wednesday, March 21, 2018
عضو ارشد حزب الله:
پارلمان لبنان مطابق خواسته آمریکا و عربستان نخواهد بود
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: ما در جنگی قرار داریم که عربستان و آمریکا از طریق انتخابات علیه مقاومت به راه انداخته که هدفش جلوگیری از موفقیت حزب الله در انتخابات پارلمان است تا اختیار پارلمان را به دست گیرد و برای این کشور تصمیم گیری کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۱:۵۳
خطبای جمعه لبنان:
برخی سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله تلاش می کنند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه بیشتر به مسئله انتخابات پرداختند و اشاره کردند: این روز ها حملات سیاسی و رسانه ای علیه حزب الله از سوی طرف ها، سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله انجام می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۹
نائب رئیس شورای اجرائی حزب الله:
آمریکا و عربستان ضعیف تر از آن هستند که مقاومت را تضعیف کنند
حوزه/ شیخ دعموش گفت: آمریکایی ها و سعودی ها و دشمنان لبنان و مقاومت باید بدانند که ناتوان تر از آن هستند که بتوانند مقاومت را تضعیف کنند یا با تهدیدهای خود مردم مقاوم را بترسانند و آنچه را که اسرائیل با جنگ نتوانست از ما بگیرد آنها هم با سیاست و انتخابات نخواهند توانست به دست بیاورند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۶
خطبای جمعه لبنان:
زنان با اقتدا به حضرت زهرا(س) در اصلاح جامعه بکوشند/آمریکا و عربستان نمی خواهند حزب الله به پارلمان راه یابد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک میلاد فرخنده و مبارک حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) از زنان خواستند که به حضرت فاطمه (س) اقتدا کرده و در اصلاح جامعه و تربیت نسل شایسته تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۴
عضو ارشد حزب الله:
آمریکا و عربستان از طریق انتخابات پارلمان لبنان وارد جنگ علیه مقاومت شده اند
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: ما در برابر یک جنگ سیاسی بزرگ قرار داریم که عربستان سعودی و آمریکا از طریق انتخابات نمایندگان علیه مقاومت راه اندازی کرده است و هدف آنها جلوگیری از پیروزی حزب الله در انتخابات است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۲
خطبای جمعه لبنان: هیچ اعتمادی به وعده های عربی نیست/ مقاومت تنها امید باقی مانده است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به مسئله جنگ یمن پرداختند و اشاره کردند: این کشور همچنان گرفتار آثار جنگ است و محاصره شده و میلیون ها نفر به بیماری وبا و غیر آن گرفتار هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۰:۱۹
خطبای جمعه لبنان:
قطعنامه شورای امنیت سیلی محکمی به ترامپ بود/ به داد مردم یمن برسید
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته مسئله قطعنامه شورای امنیت علیه اقدام ترامپ را محور خطبه های خود قرار داده و تاکید کردند: قطعنامه قدس که از سوی شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد، سیلی محکمی به ترامپ و حمایت معنوی از قدس است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۰۹:۳۱
نماینده جامعةالمصطفی در لبنان:
قدس همچنان مسئله و دغدغه اصلی ما مسلمانان است
حوزه/ نماینده جامعةالمصطفی در لبنان گفت: قدس پایتخت ابدی فلسطین است و ما هر شخص و کشوری را که بخواهد جنایت های رژیم صهیونیستی را توجیه کند، محکوم کرده و تأکید می‌کنیم که قدس همچنان مسئله و دغدغه اصلی ما مسلمانان است که دست از آن بر نمی‌داریم.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۹:۵۴
خطبای جمعه لبنان:
اقدام آمریکا اهانت به احساسات صدها میلیون مسلمان و مسیحی است/ قدس نماد عزت و کرامت ماست
حوزه/ خطبای جمعه لبنان، این هفته در خطبه نماز جمعه، مسئله اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محور سخنان خود قرار داده و بر حمایت کشور های اسلامی و عربی از آن تأکید کردند و گفتند: عزت،‌ کرامت و ایمان ما امروز در گرو فلسطین است.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۳:۰۱
خطبای جمعه لبنان:
جهان اسلام به داد مردم بحرین برسند/ آل خلیفه در پی ترور غیر مستقیم آیت الله قاسم است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های جمعه وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم را محور سخنان خود قرار دادند و از کشور های عربی و اسلامی و سازمان های حقوق بشر خواستند برای نجات آیت الله قاسم و درمان ایشان اقدام کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۰۱