*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ \ الخميس ٥ رجب ١٤٣٩ \ Thursday, March 22, 2018
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
از فرصت عید برای احیاء ارزش‌های دینی بهره ببریم/ مبلّغین هنرمندانه جوانان را جذب دین کنند
حوزه/با غناء بخشیدن به مطالعات خود، تحول در تبلیغ ایجاد کنیم، با وقار بودن، با مردم بودن، پاکی و صداقت از جمله مشخص های مبلغان دین است.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۰:۱۳
امام جمعه پردیسان قم:
عید نوروز فرصت مناسبی برای ابلاغ دین است
حوزه/ گرامیداشت عید در سیره بزرگان دین به پیروی از اهل بیت(ع) به وضوح دیده می شود، امام راحل و بعد رهبرانقلاب به مناسبت ایام عید، در مشهد مقدس و در جوار حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، پیام نوروزی سال را برای یک سال در کشور و نظام و رشد کشور ابلاغ می کنند و این خود مسئله دیگر است.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۰۷:۵۵
سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
بیش از یکصد مبلغ اعزامی در طرح آرامش بهاری در خراسان جنوبی حضور دارند
حوزه/سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان این که ۹۶ بقعه آماده پذیرایی از زائران بوده و طرح آرامش بهاری در ۶۵ بقعه برگزار می شود، گفت: در طرح آرامش بهاری امسال ۱۱۲ روحانی اعزامی از قم و ۶۲ مبلّغ بومی فعال هستند .
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۹
استاد حوزه علمیه اصفهان:
مطالعه و تبلیغ در نوروز اولویّت دارد/تعطیلات در حوزه معنا ندارد
حوزه/ حجت الاسلام کریمی گفت: در حالت کلی حوزه شئونات مختلفی دارد یا به عبارتی دیگر در ایام تعطیل شکل فعالیت صنف طلاب تغییر می کند، طلاب از هویت طلبگی خود که مطالعه و تبلیغ دین است غافل نشوند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۹
مدیر حوزه علمیه استان لرستان خبر داد:
طلاب لرستانی سفیران سلامت در ایام نوروز
مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت:طلاب مدارس علمیه استان لرستان در ایام نوروز با عنوان سفیران سلامت، پیام های قرآنی را در قالب احادیث و آیه های سلامت به مسافران نوروز ارائه می دهند
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۰
مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) لرستان مطرح کرد:
تقارن نوروز با ایام اعتکاف فرصت مغتنم تبلیغ معارف اهل بیت(ع) است
مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) الشتر گفت: مبلغان در مراسم اعتکاف با اخلاص در راستای خود سازی معنوی معتکفان تلاش کنند .
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۷
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین خبرداد:
اعزام طلاب مدارس علمیه قزوین به اردوی راهیان نور
حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: امسال ۱۰۰ نفر از طلاب مدارس علمیه استان قزوین به همراه اساتید به اردوی زیارتی راهیان نور اعزام شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۵
عضو شورای حوزه علمیه خراسان شمالی خواستار شد:
استفاده از فرصت تبلیغی ایام نوروز برای تحکیم معنویت در جامعه
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: استفاده از فرصت تبلیغی ایام نوروز برای تحکیم معنویت در جامعه و تلاش در جهت پیشرفت اوضاع اخلاقی جامعه به ویژه جوانان از موضوعاتی است که باید در دستور کار طلاب و روحانیون قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۲:۲۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
اعتکاف جریانی مردمی و خودجوش است
حوزه/ حجت الاسلام سعید مهدوی امین با اشاره به اینکه امروز اعتکاف جریانی مردمی است، گفت: برگزار کنندگان مراسم اعتکاف افراد مردمی مساجد هستند و بصورت خودجوش فعالیت دارند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۸
افتتاح پایگاه بسیج حوزه علمیه شهرستان آوج
حوزه/ پایگاه بسیج امیرالمومنین(ع) حوزه علمیه شهرستان آوج با حضور امام جمعه ، معاون امور طلاب حوزه علمیه، مدیر حوزه علمیه قزوین وجمعی از مسئولین این شهر افتتاح شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۲