*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ \ ۴ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Thursday, August 16, 2018
مشارکت در ذبح قربانی در عید سعید قربان
حوزه/ همزمان با نزدیک شدن عید سعید قربان، مرکز خدمات حوزه در نظر دارد وجوه هزینه قربانی را به منظور مصرف برای طلاب مناطق محروم جمع آوری کند.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۴:۰۶
طرح «خانواده متعالی ۲» اجرا می‌شود
حوزه/ طرح «خانواده متعالی ۲» از سوی اداره کل امور طلاب و با مشارکت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، معاونت فرهنگی تبلیغی، مجتمع آموزشی تربیتی هدی و مراکز فنی حرفه‌ای اجرا می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۴:۰۴
مدیرکل ارتباطات و امور فرهنگی مرکز خدمات خبر داد:
اعزام بیش از ۹ هزار نفر به اردوهای فرهنگی مرکز خدمات در سال جاری
حوزه/ در سال جاری سه نقطه اردویی در استان های تهران و مازندران برای برگزاری اردوهای فرهنگی مرکز خدمات در نظر گرفته شده است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا ۱۰ شهریور ماه بیش از ۹ هزار نفر به این اردوها اعزام خواهند شد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۶:۰۷
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی:
روحانیت هم چوب نیش زبان‌ها را می‌خورد و هم محرومیت را تحمل می‌کند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: روحانیت مظلوم و محروم است، زیرا هم چوب نیش زبان‌ها را می‌خورد و هم محرومیت را تحمل می‌کند،در حالی که بار کلان مسئولیت بر دوش روحانیت است و دیگران بهره آن را می‌برند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۰۱
مدیر سابق مرکز خدمات حوزه‌ علمیه خراسان شمالی:
خدمت به طلاب و روحانیت توفیق مضاعف است
مدیر سابق مرکز خدمات حوزه‌ علمیه خراسان شمالی گفت: خدمت به همه اقشار مردم در نظام اسلامی توفیق الهی است، اما خدمت به قشر طلاب و روحانیت توفیق مضاعف است.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۴:۴۸
دستیار ویژه رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور:
۱۱۰ هزار طلبه شیعه و سنی تحت پوشش مرکز خدمات حوزه‌های علمیه هستند
دستیار ویژه رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور گفت: در حال حاضر بیش از ۱۱۰ هزار طلبه شیعه و سنی از خدمات متنوع این مرکز بهره‌مند هستند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۲:۴۶
تاریخ تعطیلات تابستانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه اعلام شد
حوزه/ تعطیلات تابستانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از تاریخ ۶ مرداد تا ۱۹ مرداد سال ۹۷ اعلام شد.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۲:۴۲
سرپرست دفتر حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه مطرح کرد:
اهداف تشکیل دفتر حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه
حوزه/ حمایت از جذب استعدادهای برتر، حمایت برای رشد و شکوفایی جامعه نخبگانی، حمایت برای نگهداشت و جلوگیری از مهاجرت جامعه نخبگانی و حمایت به منظور بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت جامعه نخبگانی حوزه علمیه در راستای حل مسائل انقلاب اسلامی ازجمله مهم‌ترین اهداف تشکیل این دفتر هستند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۱:۲۴
محقق حوزوی:
انگیزه‌های الهی باید در معماری و شهرسازی وجود داشته باشد
حوزه/ انگیزه‌های الهی چون تقوی باید در معماری و شهرسازی وجود داشته باشد و تا زمانی که انگیزه‌های غیر الهی مانند تجارت و سود کلان و فشار به قشر ضعیف و دلال پروری در معماری و ساخت ساز جامعه وجود داشته باشد این بناها اسلامی نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۰۵:۵۶
مجمع حوزویان مهندس تشکیل شد
حوزه/ همایش حوزویان مهندس امروز به همت مرکز خدمات حوزه برگزار شد و پس از عضوگیری از حاضرین در همایش، مجمع حوزویان مهندس فعالیت خود را آغاز کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۰۵:۵۶