*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ \ ۹ صفر ۱۴۴۰ \ Thursday, October 18, 2018
حجت الاسلام والمسلمین محمدی خراسانی:
داشتن شرح صدر، شرط موفقیت در هر کاری است
حوزه/ عضو هیئت مدیره مرکز خدمات با اشاره به آیه‌ای از سوره انعام شرح صدر را شرط موفقیت در هر کاری عنوان کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۰:۵۳
حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان:
فعالیت‌های مرکز خدمات باید آرام بخش، ماندگار و تربیت کننده باشد
حوزه/ خدمت به سربازان حضرت ولی عصر(عج) افتخار بزرگی است که نصیب شما کارکنان مرکز خدمات شده تا بتوانید به این صفت ملکوتی متصل شوید.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۲:۴۹
حجت الاسلام و المسلمین نواب:
مواجهه قدرتمند مردم ایران با آمریکا به برکت انقلاب اسلامی است
حوزه/ رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه گفت: در حیات ما کسی تحلیلی واقعی از انقلاب اسلامی و نقش حوزه‌های علمیه در آن نخواهد داشت چراکه همه حقایق در پشت پرده معاصرت پنهان است.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۲:۵۹
تقدیر مدیر حوزه های علمیه از هدفمندی فعالیت های مرکز خدمات
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه از هدفمندی فعالیت های مرکز خدمات تقدیر کرد و گفت: تلاش برای ارائه خدمات هدفمند و معطوف به انجام وظایف و رسالت های حوزه، اصلی مهم است.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۲:۴۸
حجت الاسلام و المسلمین ربانی:
امروز برای خدمت، حالت جهادی بگیریم
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه گفت: امروز باید همه حالت جنگی و جهادی بگیرند و یکی از راه‌های مناسب این است که از هر راه صحیح و مناسبی، مشکلات طلاب را کم کنیم.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۲:۳۱
در عمل به قانون جدید منع بکار گیری نیروهای بازنشسته:
معاون مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه استعفا کرد
حوزه/ مراسم معرفی سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و قدردانی از زحمات معاون سابق این معاونت عصر امروز در مرکز خدمات برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۲۲:۱۶
سی و سومین همایش مدیران مرکز خدمات در قم برگزار می‌شود
حوزه/ رئیس مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از برگزاری سی و سومین همایش مدیران این مرکز در پایان هفته جاری در قم خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۴۶
نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌ در جنوب بلوچستان به مرکزیت ایرانشهر افتتاح شد
حوزه/ مراسم افتتاح نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه جنوب بلوچستان در شهرستان ایرانشهر برگزار و حجت‌الاسلام بامری به عنوان مسئول این نمایندگی معرفی شد.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۸:۱۶
خدا هدایت کند آن فرد را اگر قابل هدایت است!
کنایه رئیس مرکز خدمات حوزه به زیباکلام
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ربانی به شبهات اخیر درباره پرداخت هزینه میلیاردی به طلاب اشاره کرد و گفت: خدا هدایت کند آن فرد را اگر قابل هدایت است. انتظار بود که مجموعه ها و تشکل های حوزوی بیشتر به پاسخ می‌پرداختند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۶:۳۱
نمایندگی مرکز خدمات حوزه در شهر جیرفت افتتاح شد
حوزه/ مراسم افتتاح نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه در شهرستان جیرفت برگزار و حجت الاسلام شهریاری به عنوان مسئول این نمایندگی معرفی شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱:۴۷