*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ محرم ۱۴۴۰ \ Sunday, September 23, 2018
اسلام ستیز خشونت گرای استرالیایی، برای جنگ با معترضان اعلام آمادگی کرد
حوزه/ کمدین ۴۸ ساله اسلام ستیز در آخرین سخنرانی اش استرالیا را محکوم به شکست درمقابل فرهنگ اسلامی کرده، تور ضداسلامی در سرتاسر این کشور به راه انداخته و گفته است آمادگی جنگ با متعرضان به سخنانش را دارد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۰۳:۳۰
نخستین خانه سالمندان اسلامی در سیدنی تاسیس شد
حوزه/ نخستین خانه سالمندان اسلامی که در این هفته در شهر سیدنی در استرالیا و در نزدیکی مسجد آبرن گالپیلی تاسیس شده، ظرفیت بیش از ۱۰۸ سالمند را داشته و فضایی اسلامی و از نظر فرهنگی مناسب برای زندگی آنان فراهم می سازد.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۳:۴۰
با بیش از ۱۵ هزار بازدید کننده برگزار می شود:
​نمایشگاه بین المللی «صنعت حلال: رشد، مشکلات و راه حل ها» در سیدنی
حوزه/ چهارمین نمایشگاه بین المللی «حلال» استرالیا، روزهای شنبه و یکشنبه، ۱۰ تا ۱۱ فوریه ۲۰۱۸ با حضور شخصیت های مذهبی و دینی و نقش آفرینان در صنعت حلال در شهر سیدنی استرالیا برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۰
همایش بین‌المللی «صنعت حلال» بهار ۲۰۱۸ در سیدنی برگزار می‌شود
حوزه/ همایش بین المللی «صنعت حلال: رشد و توسعه، مشکلات و راه‌حل‌ها» در سال آینده در سیدنی برگزار شده و هدف آن ایجاد سکوی مناسبی برای مشتاقان به تجارت حلال و اسلامی در استرالیا، و در سطح بین‌المللی خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۹:۰۰
مسجدی با ۹۹ گنبد مزین به اسماءالله، در استرالیا افتتاح می‌شود
حوزه/ مسجدی با معماری ویژه و استثنایی که ۱۰ سال پیش برنامه ریزی آن آغاز شده و سقف داخلی آن ۹۹ گنبد کاسه‌ای با اسامی زیبای خداوند را دارد، قرار است در ماه آینده در استرالیا افتتاح شود.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۲۲:۵۰
پیروزی مسلمانان در انتخابات شورای قانونگذاری حومه سیدنی
حوزه/ در حالی که با اعلام نتایج انتخابات شورای قانونگذاری استرالیا، برای نخستین بار تمامی نمایندگان جدید تازه منتخب در حومه روزلند در جنوب غربی سیدنی را نمایندگان زن تشکیل می‌دهند، برای نخستین بار یک بانوی محجبه لبنانی تبار پیروز این انتخابات است.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۳:۴۵
مسجدی با معماری ویژه در جشنواره معماری استرالیا پرده برداری می‌شود
حوزه/ در جشنواره معماری سیدنی در ۲۹ سپتامبر از جدیدترین مسجد این شهر پرده برداری خواهد شد. این مسجد هنوز در مرحله ساخت قرار دارد و ویژگی‌های منحصر به فردی خواهد داشت.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۱:۰۰
واعظ استرالیایی از تازه مسلمانان خواست خالکوبی‌هایشان را به نمایش نگذارند
حوزه/ یک واعظ اهل سیدنی از تازه مسلمانان به ویژه ورزشکارانی که خالکوبی‌های روی بدنشان را در شبکه‌های اجتماعی به نمایش می‌گذارند انتقاد کرده و گفت که این خالکوبی‌ها نماد گناهان پیشین آن‌ها است.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۰۱:۰۵
بانوی مسلمان خواستار اجرای قوانین اسلامی برای مسلمانان استرالیا شد
حوزه/ حنانه دوور روانشناس شناخته شده در سیدنی خواستار اجرای قوانین اسلامی برای مسلمانان استرالیایی شد و از متعصبان و مخالفان آزادی مذهبی در این کشور انتقاد کرد.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۰۷:۰۵
رونق صنعت لباس‌های اسلامی و محجبه در استرالیا
حوزه/درحالی که سناتورهای افراط‌گرای استرالیایی در پی ممنوع ساختن حجاب در این کشور هستند، دست اندرکاران تجارت لباس‌های اسلامی می‌گویند که این صنعت هم چنان شکوفا و پررونق است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۵