*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ \ السبت ٠ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 17, 2018
خاطرات طلبگی (۲۱)؛
از تهدید به قتل چند وهابی در مسجد تا هم غذایی با گربه های روانشناس در تونس
حوزه/ وقتی نزدیک آنان که سر راهم ایستاده بودند، رسیدم بار دیگر دوره‌ام کردند و پرسیدند: تو شیعه هستی؟ محکم جواب دادم: من مسلمان هستم و اینجا برای نماز آمده‌ام...با غضب گفت برو بیرون. ولی تا خواستم کفشهایم را پایم کنم، کشیده‌ای پشت گردنم زد و ناسزا گفت! با غضب تو صورتش نگاه کردم و گفتم برایت متأسفم که با یک مسلمانی که برای نماز بدینجا آمده این‌گونه رفتار می‌‌کنید.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۵
خاطرات طلبگی (۲۰)؛
تجربیات تبلیغی همسر یک طلبه (بخش پایانی)
حوزه/ "بی بی جان سلام! ممنونم به خاطر این که یک ماه عنایتتان را بدرقه‌ی راهمان کردین، ما برگشتیم، گفته اند باید پای نامه‌ی مان امضای شما باشد خانم! امضا کنید تا از ما قبول کنند و اجرتمان بدهند."
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۵
خاطرات طلبگی (۱۹)؛
تجربیات تبلیغی همسر یک طلبه (بخش نخست)
حوزه/ عذاب وجدان داشت مرا می کشت، همه رفته بودند و من در مدرسه تنها بودم، آرامش نداشتم و اعصابم خرد شده بود یک دفعه راه حلی به ذهنم رسید، یادم آمد که امام زمان (علیه السلام) فرموده اند که ما شما را فراموش نمی کنیم و از حال شما بی خبر نیستیم. رو به قبله نشستم و ...
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۱:۵۱
خاطرات طلبگی (۱۸)؛
از ایران تا بولیوی همراه با هیأت اعزامی جنبش عدالت خواه (بخش پایانی)
حوزه/ چند دختر کارگر بولیویایی با لباس‌های مندرس و سبز یک دست مرا دیده‌اند. با ذوق و شوق- واکنش اکثریت مردم آن‌جا- مرا به همدیگر نشان می‌دهند. یکی‌شان از خانم مترجم همراهم می‌پرسد: «می‌شود بهش دست بزنیم.» لابد نگران بودند فقرشان به من سرایت کند! از طرز تفکر طبقاتی حاکم بر ذهنشان غمگین می‌شوم.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۷
خاطرات طلبگی (۱۷)؛
از ایران تا بولیوی همراه با هیأت اعزامی جنبش عدالت خواه (بخش دوم)
حوزه/ بعدها که همه خاطراتم را مرور می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که آمریکای لاتین تشنه عدالت توأم با معنویت تشیع است. بهائیت هرچند فرقه سیاسی است و ضاله؛ رنگ و بویی ناچیز از تشیع دارد و این است که مردم آمریکای لاتین در نبود تفکر اصیل و ناب محمدی، به تفکرات رنگ و بو گرفته از آن متوسل می شوند. به تفکر شیعی نیاز دارند، نمی شناسندش. شیعه تقلبی و ساخته دست غرب را باور می کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۳
فراخوان خاطرات مبلغان خراسان اعلام شد
حوزه/ فراخوان خاطرات برتر مبلّغان با موضوع «روابط خانواده و مهارت های زندگی همسران» منتشر شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۷
خاطرات طلبگی (۱۶)؛
از ایران تا بولیوی همراه با هیأت اعزامی جنبش عدالت خواه (بخش نخست)
حوزه/ کارت پرواز را می‌گیریم و دوباره وارد سالن ترانزیت می‌شویم. فری‌شاپ فرودگاه مملو از جمعیت است. قیمت‌ها عجیب بالاست. ساعتی را می‌بینم که نوشته دویست یورو، دارم قیمتش را به تومان حساب می‌کنم که صفر بعدی‌اش را هم می‌بینم. دوهزار یورو. از ساعت فروش تشکر کرده و سراغ اقلام بعدی می‌روم. قیمت‌ها اکثرا همین طور است. این بار از کل فری شاپ خداحافظی کرده و آن را به توریست‌های اروپایی و عرب می‎سپارم.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۱:۰۳
خاطرات طلبگی (۱۵)
از مسابقات پرس سینه تا جنگ با داعش همراه با هفت سامورایی و سه تفنگدار (بخش دوم)
حوزه/لباس های کُماندوییِ ویژه را پوشیدم. لباس هایی که هر کس آن را بر تنِ من می دید خوشش می آمد ، من در آن عملیّات، تنها رزمنده ای بودم که لباس کُماندویی داشتم. من هنوز هم آن لباس را که برایم بسیار عزیز است دارم، البته شلوارش را به عنوان سوغاتی و یادگاری به پسرم صادق اهداء کرده ام ...
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۶
خاطرات طلبگی (۱۴)
از مسابقات پرس سینه تا جنگ با داعش همراه با هفت سامورایی و سه تفنگدار/ تعبیر زیبای رزمنده عراقی از ایرانیان (بخش اول)
حوزه/ خوشحال و امیدوار به منزل برگشتم و هنوز شام نخورده بودم که یک پیامک آمد: - حاجی! اگر گذرنامه ات آماده است و مایلی که برای تبلیغ به سوریه یا عراق بروی تا نیم ساعت دیگر خودت را به جلسه برسان.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۹
خاطرات طلبگی (۱۳)؛
خاطره خواندنی از دشواری تبلیغ دین
حوزه/ چند شبی از اقامت ما می­ گذشت که مردی میان­سال، به نام آقای ص. ج. بعد از نماز عشا، میکروفن را برداشت که آن را با خود به منزل ببرد! علت را که از او پرسیدم، گفت: خودم میکروفن را خریده­ ام. هر چه اصرار کردم و گفتم برای اذان و مراسم­ دیگر به میکروفن نیاز هست، قبول نکرد! ...
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۱