*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٣ رجب ١٤٣٩ \ Tuesday, March 20, 2018
یادداشت مدیرمسئول
قصور و تقصیرهای ما در جهانی‌ سازی انقلاب!
حوزه/ در سال ‌های اخیر، مقام معظم رهبری در فرازهای وافری از فرمایشات خود بر ارائه «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» تأکید داشته و رأساً به برگزاری نشست ‌هایی با حضور کارشناسان و صاحب ‌نظران پرداخته و این موضوع را مورد بررسی قرار داده ‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۳
یادداشت مدیر مسئول
پلاسکو، یک‌هزارم زلزله تهران!
حوزه/ سوگ سنگین ملت در این حادثه ناگوار گرچه تجربه تلخ تاریخی است، اما می‌تواند و باید با درس‌های ماندگار، شاخص و دلیل راه برای مردم و مسئولان گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۰:۴۶
یادداشت مدیر مسئول؛
انقلاب در علوم انسانی
حوزه/ رسیدن به اهداف انقلاب بدون دگرگون ‌سازی داده ‌های دانش غرب به ما، امکان ‌پذیر نیست؛ شاید بشود شعر و شعار تحول اجتماعی را آسان سرود، اما نگاه تأمل ‌انگیز به عرصه اقتصاد، فرهنگ،....
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۲
یادداشت مدیرمسئول/ درس همدلی و همگامی
حوزه/ارتحال اندوه‌بار یار دیرین امام خمینی‌ قدس‌سره و مقام معظم رهبری دامت‌برکاته، آیةالله‌ هاشمی رفسنجانی در این هفته، محافل سیاسی و اجتماعی و عرصه‌های رسانه‌ای کشور را تحت‌الشعاع خود قرار داد و ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۹
یادداشت مدیرمسئول؛
مسابقه سیاسیون برای تخریب ارزش‌ها!
حوزه/ اجماع ‌سازی دوستان انقلاب علیه خودشان و تخریب، تفسیق و تکفیر بی ‌رحمانه یکدیگر، با بهره از ابزارهای نامشروع، نه فقط معقول نیست بلکه با این کار اولین ضربه را قبل از رقیب به انقلاب و ارزش ‌ها وارد می ‌کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۷
یادداشت مدیر مسئول؛ مطالبات مشترک رهبری و مراجع از حوزه
حوزه/ یکی از شبهاتی که برخی به دنبال آن هستند تا بدان بپردازند و از این زاویه چالشی در اذهان روحانیون و طلاب ایجاد نمایند، عدم همگرایی مطالبات بزرگان در تحولات حوزه است.
۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۴:۴۹
یادداشت مدیر مسئول
مدیریت حوزه؛ توفیقات، انتظارات
حوزه/ آیین تودیع و معارفه مدیران حوزه، رویدادی بود که اهل نظر به بهانه آن، بازنگاهی به خدمات ادوار پیشین و برنامه های روشن پسین نمایند.
۱۳۹۵/۴/۳۰ - ۱۲:۱۴
یادداشت مدیرمسئول؛
نبرد علمی یا نظامی؟
حوزه/ شما نیز ‌چون ما تردیدی ندارید که جنگ‌های تحمیل شده فعلی به کشورهای اسلامی، بیش‌از منشأ نظامی، علمی و فرهنگی، ریشه‌ سیاسی ورا اسلامی دارد و چند و چون میزان ضرررسانی این تعارضات برای جهان اسلام و سوداندوزی رژیم غاصب اسرائیل و... با بررسی این حوادث، به راحتی قابل اثبات است.
۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۱۰:۲۶
۲۰ سؤال مدیرمسئول خبرگزاری حوزه از مسئولان فرهنگی کشور
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسن مولایی با طرح ۲۰ سئوال از مسئولان و سیاستگذاران فرهنگی خواستار پیشگیری و درمان ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی شده است.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۱:۲۵
یادداشت مدیر مسئول:
پسابرجام و پیام های عاشورا
حوزه/ خاستگاه فکری انقلاب، آموزه های مکتب سالار شهیدان، حضرت حسین بن علی علیه‌السلام و پیام آن حضرت به ما استقامت و پایداری در راه اهداف الهی است؛ باید هوشمندانه و با چشمان تیزبین دوران پسابرجام را به فرصتی فاخر برای درخشش اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و... انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه بین الملل تبدیل نمود.
۱۳۹۴/۷/۳۰ - ۱۰:۳۷