*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
یادداشت مدیرمسئول
قصور و تقصیرهای ما در جهانی‌ سازی انقلاب!
حوزه/ در سال ‌های اخیر، مقام معظم رهبری در فرازهای وافری از فرمایشات خود بر ارائه «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» تأکید داشته و رأساً به برگزاری نشست ‌هایی با حضور کارشناسان و صاحب ‌نظران پرداخته و این موضوع را مورد بررسی قرار داده ‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۳
یادداشت مدیر مسئول
پلاسکو، یک‌هزارم زلزله تهران!
حوزه/ سوگ سنگین ملت در این حادثه ناگوار گرچه تجربه تلخ تاریخی است، اما می‌تواند و باید با درس‌های ماندگار، شاخص و دلیل راه برای مردم و مسئولان گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۰:۴۶
یادداشت مدیر مسئول؛
انقلاب در علوم انسانی
حوزه/ رسیدن به اهداف انقلاب بدون دگرگون ‌سازی داده ‌های دانش غرب به ما، امکان ‌پذیر نیست؛ شاید بشود شعر و شعار تحول اجتماعی را آسان سرود، اما نگاه تأمل ‌انگیز به عرصه اقتصاد، فرهنگ،....
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۲
یادداشت مدیرمسئول/ درس همدلی و همگامی
حوزه/ارتحال اندوه‌بار یار دیرین امام خمینی‌ قدس‌سره و مقام معظم رهبری دامت‌برکاته، آیةالله‌ هاشمی رفسنجانی در این هفته، محافل سیاسی و اجتماعی و عرصه‌های رسانه‌ای کشور را تحت‌الشعاع خود قرار داد و ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۹
یادداشت مدیرمسئول؛
مسابقه سیاسیون برای تخریب ارزش‌ها!
حوزه/ اجماع ‌سازی دوستان انقلاب علیه خودشان و تخریب، تفسیق و تکفیر بی ‌رحمانه یکدیگر، با بهره از ابزارهای نامشروع، نه فقط معقول نیست بلکه با این کار اولین ضربه را قبل از رقیب به انقلاب و ارزش ‌ها وارد می ‌کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۷
یادداشت مدیر مسئول؛ مطالبات مشترک رهبری و مراجع از حوزه
حوزه/ یکی از شبهاتی که برخی به دنبال آن هستند تا بدان بپردازند و از این زاویه چالشی در اذهان روحانیون و طلاب ایجاد نمایند، عدم همگرایی مطالبات بزرگان در تحولات حوزه است.
۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۴:۴۹
یادداشت مدیر مسئول
مدیریت حوزه؛ توفیقات، انتظارات
حوزه/ آیین تودیع و معارفه مدیران حوزه، رویدادی بود که اهل نظر به بهانه آن، بازنگاهی به خدمات ادوار پیشین و برنامه های روشن پسین نمایند.
۱۳۹۵/۴/۳۰ - ۱۲:۱۴
یادداشت مدیرمسئول؛
نبرد علمی یا نظامی؟
حوزه/ شما نیز ‌چون ما تردیدی ندارید که جنگ‌های تحمیل شده فعلی به کشورهای اسلامی، بیش‌از منشأ نظامی، علمی و فرهنگی، ریشه‌ سیاسی ورا اسلامی دارد و چند و چون میزان ضرررسانی این تعارضات برای جهان اسلام و سوداندوزی رژیم غاصب اسرائیل و... با بررسی این حوادث، به راحتی قابل اثبات است.
۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۱۰:۲۶
۲۰ سؤال مدیرمسئول خبرگزاری حوزه از مسئولان فرهنگی کشور
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسن مولایی با طرح ۲۰ سئوال از مسئولان و سیاستگذاران فرهنگی خواستار پیشگیری و درمان ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی شده است.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۱:۲۵
یادداشت مدیر مسئول:
پسابرجام و پیام های عاشورا
حوزه/ خاستگاه فکری انقلاب، آموزه های مکتب سالار شهیدان، حضرت حسین بن علی علیه‌السلام و پیام آن حضرت به ما استقامت و پایداری در راه اهداف الهی است؛ باید هوشمندانه و با چشمان تیزبین دوران پسابرجام را به فرصتی فاخر برای درخشش اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و... انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه بین الملل تبدیل نمود.
۱۳۹۴/۷/۳۰ - ۱۰:۳۷