*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Thursday, November 15, 2018
دو دختر انگلیسی با گوشت خوک به مسجدی در منچستر اهانت کردند
حوزه/ دو دختر نیمه عریان در منچستر، ویدئویی از عمل نژادپرستانه و اسلام هراسانه خودشان منتشر کرده اند که در آن اقدام به گذاشتن گوشت خوک جلوی یک مسجد می کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۰۳:۵۰
شورای مسلمانان بریتانیا، دوره آموزشی «اداره مساجد» برای زنان برگزار می کند
حوزه/ شورای مسلمانان بریتانیا اعلام کرد دوره آموزشی ۶ ماهه ای برای آموزش «اداره مساجد» به زنان راه اندازی کرده است. در این دوره فشرده تا کنون ۲۰ زن مسلمان ثبت نام کرده اند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۱:۲۱
نخستین دوره جشنواره «هنری - فرهنگی اسلامی» در منچستر برگزار می شود
حوزه/ یک جشنواره ۱۰ روزه «هنری- فرهنگی اسلامی» با بیش از ۴۰ نشست و رویداد متنوع از جمله برنامه های هنری، جلسات گفتگو و میزگرد، شعرخوانی و اجراهای نمایشی قرار است در ماه نوامبر در شهر منچستر در انگلستان برگزار شود.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۷:۴۵
متهم چاقو زدن به جراح مسلمان در خارج از مسجدی در منچستر روانه زندان شد
حوزه/ فردی که یک سال پیش، جراح مسلمان را هنگام ورود به مرکز اسلامی آلترینکهام در منچستر از ناحیه گردن چاقو زده و مجروح کرده بود، بالاخره با حکم دادگاه روانه زندان شد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۰:۱۴
مسجد جدید و مدرسه اسلامی در شهر بولتون ساخته می شود
حوزه/ یک معمار برجسته قرار است برای ساختن مسجد بزرگی در شهر بولتون انگلستان، با مسلمانان همکاری داشه باشد. این مسجد بزرگ که دارای یک مدرسه اسلامی نیز می باشد با الهام از معماری اسلامی و محلی بنا خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۱:۳۰
مشوق آتش زدن مساجد در انگلیس، به ۲ سال زندان محکوم شد
حوزه/ مردی که در مطالب متعددی در فیس بوک، مردم را تشویق به آتش زدن مساجد و گرفتن «انتقام» به خاطر حمله تروریستی کنسرت منچستر کرده بود، به دو سال زندان محکوم شد.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۳:۵۵
درخواست پلیس منچستر برای شناسایی عامل تهاجم به دختر محجبه
حوزه/پلیس منچستر عکسی از یک مرد سفیدپوست را که در رستورانی در جنوب شهر حجاب یک دختر مسلمان را از سرش کشیده، منتشر کرده و از مردم برای شناسایی این فرد کمک خواسته است.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۲۳:۳۱
بیمارستانی در منچستر برای نخستین بار افطاری داد + تصاویر
حوزه/ بیمارستان منچستر رویال انگلستان در حرکتی موفقیت آمیز برای نخستین بار امسال اقدام به دادن شام افطاری به بیماران، کارمندان و بازدیدکنندگان مسلمان در ایام ماه مبارک رمضان کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۴۰
مسجدی در منچستر میزبان افطار میان ادیانی مسلمانان و یهودیان شد
حوزه/ افطار میان ادیانی در مسجد خضراء در شهر منچستر انگلستان با حضور بیش از ۶۰ نفر از مردم، اعضای دو گروه مذهبی مسلمان و یهودی و همچنین شخصیت های مختلف دینی و سیاسی برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۲۰:۴۰