*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
سی سال زعامت، سی سال صلابت
حوزه/امام با طرح نظریه ولایت فقیه به دنبال آن بودند که در جامعه، هم ساختارها و هم سیستم ها و هم امور جاریِ جامعه، برخاسته از دین و شریعت اسلامی باشد .
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۱:۰۱
مسئول دفتر شورای نگهبان در یزد:
رفع مشکلات کشور با اطاعت از ولایت فقیه امکان پذیر است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی به مشکلات کشور اشاره کرد و گفت: رفع مشکلات کشور با اطاعت از ولایت فقیه امکان پذیر است.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۹:۴۵
تحلیل عضو هیات علمی دانشگاه باقرالعلوم از شرط حکومت و جایگاه ولایت فقیه
حوزه/ عضو هیئت علمی علوم سیاسی دانشگاه باقر العلوم(ع) با بیان اینکه دین کاملی که در زمان پیامبر(ص) ابلاغ شد، هنوز تحقق نیافته است، گفت: در حقیقت اکمال دین مربوط به زمان رسول الله(ص) و اتمام و تحقق دین مربوط به زمان امام زمان(عج) است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۴
آیت الله نعیم آبادی در حرم رضوی:
ملت ایران هر جایی که از ولایت فقیه تبعیت کرد موفق و پیروز شد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: ملت شریف ایران هر جایی که از ولایت فقیه تبعیت کرد موفق و پیروز شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۰:۰۲
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در مشهد:
انقلاب اسلامی در مسیر تحول اجتماعی برمبنای ارزش های اصیل مهدوی است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقر العلوم(ع) با بیان این که انقلاب اسلامی ایران از جمله انقلاب ها در راستای ایجاد تحول اجتماعی و بر مبنای انقلاب مهدوی است، گفت: ارزش های بنیادین انقلاب مهدوی، می توانند در جامعه اسلامی تحول ایجاد کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۷:۲۳
آیت الله فاضل لنکرانی:
رسانه ها در تبیین جایگاه ولایت فقیه کم کاری می کنند/ عده ای در داخل و خارج علیه حوزه های علمیه بسیج شده اند
حوزه /عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر ولایت فقیه را خوب بفهمیم و دفاع کنیم، می توانیم پیروی کنیم؛ اما متأسفانه بعد از ۴۰سال نتوانسته ایم برای بخشی از جامعه موضوع ولایت فقیه را تبیین و خوب جلوه دهیم.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۲۲:۰۰
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) نی ریز:
عدم پیگیری مطالبات رهبری، موجب شکست در اقتصاد می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) نی ریز گفت: رمز موفقیت نگاه به اشاره نائب ولی است، هر کجا گوش به فرمان ولی فقیه و نائب امام زمان (عج) بوده ایم موفق شدیم و هر کجا به آن مانند موضوع اقتصاد عمل نکرده ایم شکست خورده ایم.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۴۶
معاون تعلیم و تربیت سپاه قم:
پیام رزمایش بزرگ بسیجیان، ایستادگی عزتمندانه در برابر آمریکاست
حوزه/ معاون تعلیم و تربیت سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) تصریح کرد: پیام رزمایش و اجتماع بزرگ بسیجیان، ایستادگی عزتمندانه در برابر آمریکا و تبعیت همه جانبه از مقام معظم رهبری است.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۴:۳۷
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس:
تنها با تکیه بر ظرفیت های درونی، توطئه های دشمنان خنثی می شود
حوزه/ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس گفت: تلاش همه مردم و مسئولان باید بر این باشد که با نگاه تقویت شاخصه های درونی کشور به ویژه در حوزه فرهنگ و اقتصاد که می تواند همان مصداق اقتصاد مقاومتی باشد، بار دیگر توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۰۶:۴۰
رزمنده دفاع مقدس:
فاصله گرفتن از رهبری سیلی خوردن به همراه دارد
حوزه/ یک رزمنده دفاع مقدس ضمن تاکید بر ضرورت تبعیت از ولایت فقیه در جامعه،گفت: تجربه ثابت کرده که هرجا از رهبری تبعیت کردیم به موفقیت رسیده و هر جا از آن فاصله گرفتیم دچار ضلالت و گمراهی شده‌ایم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۱:۵۶