*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Sunday, February 18, 2018
آیت‌الله وافی در گفت‌وگو با «حوزه»:
ملت برخلاف تلاش دشمنان، پشتیبان انقلاب است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: دشمنان بدانند هرچه مخالفت و تهدید و تلاش مزدورانشان بیشتر می شود، علاقه مردم به انقلاب و پشتیبانی از انقلاب هم بیشتر می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۹:۳۰
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
انقلاب اسلامی ، اُمید را در دل دین باوران دنیا زنده کرد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از برکات مهم انقلاب اسلامی ایران این بود که اُمید را در دل دین باوران دنیا زنده کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۵
بازدید آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین از رسانه رسمی حوزه
حوزه/ آیت الله ابوالقاسم علیدوست امروز با حضور در ساختمان مدیریت اطلاع رسانی و رسانه حوزه های علمیه از بخش های مختلف این رسانه بازدید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۲
آیت‌الله فقیهی عنوان کرد:
همایش کتاب سال حوزه مورد توجه بزرگان دین است/ درس‌های حوزه، پژوهش‌محور شوند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه با بیان اینکه باید به مسئله پژوهش در حوزه توجه بیشتری داشت و روش تحقیق را به طلاب آموخت، گفت: درس‌های خارج و درس‌هایی که در حوزه است، باید پژوهش‌محور شوند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۸
آیت‌الله مسعودی خمینی:
همایش کتاب سال حوزه در تحقق مطالبات بزرگان حوزه مؤثر بوده است/ آثار ارزشمند علمای گذشته نباید به بهانه قدیمی بودن به حاشیه برود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه گفت: برگزاری همایش کتاب سال حوزه موجب تلاش حوزویان برای تألیف آثار شایسته و عرضه به جامعه می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۶:۵۶
عضو جامعه مدرسین حوزه:
وقوع انقلاب در صحنه بین الملل تعارض ذاتی بین اسلام و دشمنان ایجاد کرد/ پیروی مردم از ولی فقیه توطئه دشمنان را عقیم کرد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: دشمن در شرایط کنونی در تلاش برای انقلاب زدایی و ایجاد جنگ نرم در استفاده از فرهنگ خطی است، این مسئله کمی قبل از فتنه آغاز و ادامه دارد و تنها مانع و سد این برنامه دشمن توجه به ارزشها و هشدارهای رهبری است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۵
عضو جامعه مدرسین از خبرگزاری حوزه بازدید کرد
حوزه/ آیت الله فقیهی استاد حوزه علمیه قم، امروز با حضور در ساختمان مدیریت رسانه و اطلاع رسانی حوزه های علمیه از بخش های مختلف رسانه حوزه بازدید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۴
آیت الله فقیهی:
شاخصه های رفتاری رحمة للعالمین را برای مردم بازگو کنیم
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر لزوم بازگویی شاخصه های رفتاری پیامبر (ص) به عنوان رحمة للعالمین برای مردم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۴:۳۲
آیت الله بهشتی در گفت وگو با «حوزه»:
راز محبوبیت صاحب تفسیر «المیزان» / علامه طباطبایی با سیره عملی خود طلبه تربیت می کرد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: رفتار و سیره عملی مرحوم علامه طباطبایی(ره) برای طلاب و مردم زبانِ دعوت به دین داشت و ما نیز باید این موضوع را سرلوحه خود قرار دهیم که مردم را به عمل خود به دین دعوت کنیم.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۳:۱۵
آیت الله علیدوست:
پیاده روی اربعین حاوی بزرگترین پیام سیاسی برای وهابیت تکفیری است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پیاده روی عظیم اربعین حسینی دربردارنده بزرگترین و صریح ترین پیام سیاسی برای وهابیت تکفیری است.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۰۹:۱۵