*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
جامعه مدرسین حوزه علمیه در پیام تسلیتی:
آیت الله ایمانی مبارزی خستگی ناپذیر و محوری برای وفاداران انقلاب اسلامی و نظام بود
حوزه / آیت الله ایمانی در دوران پیش از انقلاب مبارزی خستگی ناپذیر و یاوری توانمند برای نهضت اسلامی بودند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همراه با ولایت، محوری برای وفاداران انقلاب اسلامی نظام بودند.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۴:۴۱
عضو جامعه مدرسین:
ترویج فرهنگ ناب دینی از رسالت های مهم حوزه انقلابی است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، ترویج فرهنگ ناب دینی را از جمله رسالت های مهم حوزه انقلابی برشمرد.
۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۱:۵۵
آیت الله مقتدایی:
«منشور حوزه و روحانیت» پایه و اصل برای حرکت در مسیر حوزه‌های علمیه است
معاون جامعه مدرسین گفت: دیدگاه‌های رهبری معظّم، عالی، حکیمانه و صددرصد اسلامی است و از یک جایگاه عظیم برخوردار است. لذا وقتی شارح بیانات امام راحل قرار گرفت، حرکت صحیحی را نشان خواهد داد که تضمین‌کننده‌ی کمال واقعی و سعادت دنیا و آخرت خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۳
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مطرح کرد:
انقلابی گری شاخصه مهم منشور امام خمینی(ره) برای مقابله با روشنفکران قاعد و متحجران
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین کعبی، انقلابی گری را شاخصه مهم منشور حضرت امام برای مقابله با روشنفکران قاعد و متحجران دانست و گفت: اگر روحانیون ۳ اولویت «دوری از تفکرات لیبرال و تحجرگرایی»، «اجتهاد و توجه بر فقه جعفری همراه با خرد و اندیشه سیاسی» و «حفظ وحدت» را جدی گرفته و نسبت به رعایت آن‌ها اهتمام داشته باشند، قطعاً شاهد پیشرفتی بزرگ در جهان اسلام خواهیم بود.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۹:۰۶
عضو جامعه مدرسین:
مراسم عزای فاطمیه سال به سال باعظمت تر برگزار شود
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: مراسم عزای فاطمیه سال به سال باید پررنگ تر و با عظمت تر برگزار شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۰۷:۴۰
آیت‌الله وافی در گفت‌وگو با «حوزه»:
ملت برخلاف تلاش دشمنان، پشتیبان انقلاب است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: دشمنان بدانند هرچه مخالفت و تهدید و تلاش مزدورانشان بیشتر می شود، علاقه مردم به انقلاب و پشتیبانی از انقلاب هم بیشتر می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۹:۳۰
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
انقلاب اسلامی ، اُمید را در دل دین باوران دنیا زنده کرد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از برکات مهم انقلاب اسلامی ایران این بود که اُمید را در دل دین باوران دنیا زنده کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۵
بازدید آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین از رسانه رسمی حوزه
حوزه/ آیت الله ابوالقاسم علیدوست امروز با حضور در ساختمان مدیریت اطلاع رسانی و رسانه حوزه های علمیه از بخش های مختلف این رسانه بازدید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۲
آیت‌الله فقیهی عنوان کرد:
همایش کتاب سال حوزه مورد توجه بزرگان دین است/ درس‌های حوزه، پژوهش‌محور شوند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه با بیان اینکه باید به مسئله پژوهش در حوزه توجه بیشتری داشت و روش تحقیق را به طلاب آموخت، گفت: درس‌های خارج و درس‌هایی که در حوزه است، باید پژوهش‌محور شوند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۸
آیت‌الله مسعودی خمینی:
همایش کتاب سال حوزه در تحقق مطالبات بزرگان حوزه مؤثر بوده است/ آثار ارزشمند علمای گذشته نباید به بهانه قدیمی بودن به حاشیه برود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه گفت: برگزاری همایش کتاب سال حوزه موجب تلاش حوزویان برای تألیف آثار شایسته و عرضه به جامعه می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۶:۵۶