*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
زن مسلمان اهل ویرجینیا به خاطر حجاب اسلامی از شغلش اخراج شد
حوزه/ یک زن مسلمان محجبه در ایالت ویرجینیا به دادگاه فدرال ایالتی شکایت کرده و گفته که سرپرست کارمندان به خاطر داشتن حجاب اسلامی او را اخراج کرده است.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۵:۱۴
در ترینیداد و توباگو؛
جلوگیری از ورود معلم محجبه به یک دانشکده، واکنش گروه های اسلامی را برانگیخت
حوزه/ اقدام اسلام هراسانه یک دانشکده هندو، در ممانعت از ورود معلم مسلمان به سبب داشتن حجاب اسلامی، اعتراضات گسترده ای را در میان گروه های محلی اسلامی برانگیخته است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۷:۱۰
باپافشاری والدین مسلمان:
​ممنوعیت حجاب در مدرسه ای در تایلند برداشته شد
حوزه/ قانون منع حجاب در مدرسه ای در جنوب تایلند، با مداخله وزیر آموزش و پرورش برداشته شد و از این پس دختران مسلمان در این مدرسه می توانند با پوشش های بلند و اسلامی در کلاس درس حاضر شوند.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۶:۵۳
شکایت جامعه مسلمانان اتریش از ممنوعیت حجاب
حوزه / در پی ممنوعیت حجاب در مدارس اتریش، جامعه مسلمان اتریش قصد دارد شکایت خود را علیه ممنوعیت حجاب به بالاترین مقام قضایی اتریش ارائه کند.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۰۳:۳۵
دانشجویان محجبه در کنیا اجازه ورود به دانشکده را پیدا نکردند
حوزه/ یک دانشکده آموزش پزشکی در کنیا، در چند روز اخیر از ورود دانشجویان محجبه به محوطه جلوگیری کرده است. این در حالی است که مسئله حجاب اخیرا به معضلی برای دانش آموزان و دانشجویان دختر محجبه در مراکز تحصیلی این کشور تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۰۷:۴۰
وکلای نیجریه، ممنوعیت حجاب برای وکلای مسلمان را محکوم کردند
حوزه/در جلسه ای که اخیرا توسط انجمن ملی وکلای مسلمان در نیجریه برگزار شد، آیین نامه منع حجاب زیر کلاه گیس های وکالت به شدت محکوم شده و «مایه تاسف، ظالمانه، نامشروع و خلاف قانون اساسی» توصیف شد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۹:۵۵
تحقیقات درباره حجاب افشاء کرد؛
هتل های لوکس مالزی به کارکنان اجازه نماز خواندن نمی‌دهند
حوزه/ در پی انتشار خبر ممنوعیت حجاب در ۱۳ هتل لوکس و پنج ستاره در مالزی، تحقیقات بیشتر بازرسان و گفتگو با کارکنان هتل ها مشکل دیگری را افشاء کرد و پرده از تبعیض بیشتری علیه کارکنان مسلمان برداشته شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۴۲
ممنوعیت حجاب در مدرسه بمبئی خشم عمومی را برانگیخت
حوزه/ در پی ممنوعیت حجاب و پوشیه در یک دبیرستان خصوصی در بمبئی، والدین و دانش آموزان محجبه و مسلمان نسبت به این تصمیم مسئولان مدرسه که به بهانه های امنیتی گرفته شده دست به اعتراض زدند.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۳:۱۰
حجاب به یونیفرم پلیس هلند اضافه نخواهد شد
حوزه/ یک مقام دادگستری در هلند با بی اعتنایی به رای کمیسیون حقوق بشر هلند اعلام کرد هیچ گونه تغییری در لباس یونیفرم زنان پلیس این کشور ایجاد نخواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۹:۱۲
فعالان مدنی خواستار لغو ممنوعیت حجاب برای کارکنان هتل ها در مالزی شدند
حوزه/ ائتلاف سازمان‌های جامعه مدنی در مالزی با انتشار بیانیه‌ای از وزارتخانه‌ها درمالزی خواستار لغو آیین نامه و قانون‌های داخلی هتل‌ها نسبت به ممنوعیت حجاب برای کارکنان زن شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۲۱:۲۰