*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
مسلمانان کانادا از قانون منع پوشیه به دادگاه شکایت کردند
حوزه/ اعضای دو گروه فعال حقوق بشر مسلمان قانون منع پوشیه و برقع در استان کبک کانادا را به چالش کشیدند و نسبت به مشروعیت این قانون جدید به دادگاه عالی این کشور شکایت کردند.
۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۳:۲۶
توسط فدراسیون بین المللی بسکتبال؛
قانون لغو ممنوعیت پوشش مذهبی در بسکتبال حرفه‌ای اجرایی شد
حوزه/ درحالی که روز گذشته لغو ممنوعیت حجاب و پوشش مذهبی در مسابقات بسکتبال حرفه‌ای رسما به حالت اجرایی درآمد، در انگلستان تیمی تماما متشکل از بسکتبالیست‌های محجبه تشکیل شده است.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۸:۵۹
قانون ممنوعیت پوشیه و برقع برای زنان راننده در آلمان تصویب شد
حوزه/ براساس قانون جدید در آلمان، زدن پوشیه و برقع و هر گونه حجاب چهره برای زنان راننده، هنگام رانندگی ممنوع اعلام شد و براساس قانون جدید تصویب شده، داشتن پوشیه هنگام رانندگی ۶۰ یورو جریمه دربرخواهد داشت.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۲:۲۶
شکایت والدین مسلمان قزاقستانی از ممنوعیت حجاب در مدارس
حوزه/ والدین برخی مدارس در شهر «ژانواوزن» در قزاقستان در راستای تصویب قانون ممنوعیت حجاب در مدارس، اقدام به تحریم مدارس کرده و در پی نقض آزادی مذهبی به دادگاه شکایت کرده‌اند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۸:۰۵
مدرسه‌ای در لندن زدن پوشیه را برای مادر مسلمان ممنوع کرد
حوزه/ مدرسه‌ای در لندن از ورود یک مادر مسلمان به سبب داشتن پوشیه جلوگیری کرده و این بانوی محجبه قصد دارد به همین سبب از مدرسه دخترش به دادگاه شکایت کند.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۲۰:۴۶
برداشتن ممنوعیت حجاب برای افسران پلیس مسلمان در هلند
حوزه/درحالی که پیش از این نیروهای پلیس آمستردام اجازه داشتن نماد‌های مذهبی را نداشتند، رئیس پلیس پایتخت هلند اعلام کرده که قصد دارد آیین نامه ممنوعیت حجاب را برای افسران پلیس تغییر دهد.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۰:۲۰
احتمال ممنوعیت حجاب دختران و ختنه پسران در نروژ
حوزه/حزب افراط‌گرای ترقی نروژ در یک کنفرانس سالانه، به ممنوعیت حجاب دختران در مدارس دولتی و ممنوع ساختن ختنه پسران زیر ۱۶ سال رای داد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۰۰:۰۵
کشف حجاب، شرط استخدام زن مسلمان!
حوزه/یک بانوی محجبه که قصد داشت در شرکت خطوط هوایی اسکاندیناوی مشغول به کار شود، توسط کارفرمایانش مطلع شد که در صورت داشتن حجاب او را استخدام نمی‌کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۲۰:۰۸
سیاستمدار نروژی خواستار ممنوعیت حجاب در محل کار شد!
حوزه/ کارل هاگن رهبر سابق حزب راست‌گرای افراطی «پیشگام» در نروژ خواستار ممنوعیت پوشیدن حجاب و دیگر نمادهای مذهبی برای کارمندان شهرداری در اسلو پایتخت این کشور شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۲
رئیس جمهور چچن:
ممنوعیت حجاب جامعه روسیه را به نابودی می‌کشاند
حوزه/ رمضان قدیرف رئیس جمهور چچن به شدت از پیشنهاد مطالبه ممنوعیت حجاب در اماکن عمومی روسیه انتقاد کرد و گفت: ممنوعیت حجاب اقدامی نابودگر در جامعه روسی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۰:۵۵