*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
تحقیقات درباره حجاب افشاء کرد؛
هتل های لوکس مالزی به کارکنان اجازه نماز خواندن نمی‌دهند
حوزه/ در پی انتشار خبر ممنوعیت حجاب در ۱۳ هتل لوکس و پنج ستاره در مالزی، تحقیقات بیشتر بازرسان و گفتگو با کارکنان هتل ها مشکل دیگری را افشاء کرد و پرده از تبعیض بیشتری علیه کارکنان مسلمان برداشته شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۴۲
ممنوعیت حجاب در مدرسه بمبئی خشم عمومی را برانگیخت
حوزه/ در پی ممنوعیت حجاب و پوشیه در یک دبیرستان خصوصی در بمبئی، والدین و دانش آموزان محجبه و مسلمان نسبت به این تصمیم مسئولان مدرسه که به بهانه های امنیتی گرفته شده دست به اعتراض زدند.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۳:۱۰
حجاب به یونیفرم پلیس هلند اضافه نخواهد شد
حوزه/ یک مقام دادگستری در هلند با بی اعتنایی به رای کمیسیون حقوق بشر هلند اعلام کرد هیچ گونه تغییری در لباس یونیفرم زنان پلیس این کشور ایجاد نخواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۹:۱۲
فعالان مدنی خواستار لغو ممنوعیت حجاب برای کارکنان هتل ها در مالزی شدند
حوزه/ ائتلاف سازمان‌های جامعه مدنی در مالزی با انتشار بیانیه‌ای از وزارتخانه‌ها درمالزی خواستار لغو آیین نامه و قانون‌های داخلی هتل‌ها نسبت به ممنوعیت حجاب برای کارکنان زن شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۲۱:۲۰
مسلمانان کانادا از قانون منع پوشیه به دادگاه شکایت کردند
حوزه/ اعضای دو گروه فعال حقوق بشر مسلمان قانون منع پوشیه و برقع در استان کبک کانادا را به چالش کشیدند و نسبت به مشروعیت این قانون جدید به دادگاه عالی این کشور شکایت کردند.
۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۳:۲۶
توسط فدراسیون بین المللی بسکتبال؛
قانون لغو ممنوعیت پوشش مذهبی در بسکتبال حرفه‌ای اجرایی شد
حوزه/ درحالی که روز گذشته لغو ممنوعیت حجاب و پوشش مذهبی در مسابقات بسکتبال حرفه‌ای رسما به حالت اجرایی درآمد، در انگلستان تیمی تماما متشکل از بسکتبالیست‌های محجبه تشکیل شده است.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۸:۵۹
قانون ممنوعیت پوشیه و برقع برای زنان راننده در آلمان تصویب شد
حوزه/ براساس قانون جدید در آلمان، زدن پوشیه و برقع و هر گونه حجاب چهره برای زنان راننده، هنگام رانندگی ممنوع اعلام شد و براساس قانون جدید تصویب شده، داشتن پوشیه هنگام رانندگی ۶۰ یورو جریمه دربرخواهد داشت.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۲:۲۶
شکایت والدین مسلمان قزاقستانی از ممنوعیت حجاب در مدارس
حوزه/ والدین برخی مدارس در شهر «ژانواوزن» در قزاقستان در راستای تصویب قانون ممنوعیت حجاب در مدارس، اقدام به تحریم مدارس کرده و در پی نقض آزادی مذهبی به دادگاه شکایت کرده‌اند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۸:۰۵
مدرسه‌ای در لندن زدن پوشیه را برای مادر مسلمان ممنوع کرد
حوزه/ مدرسه‌ای در لندن از ورود یک مادر مسلمان به سبب داشتن پوشیه جلوگیری کرده و این بانوی محجبه قصد دارد به همین سبب از مدرسه دخترش به دادگاه شکایت کند.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۲۰:۴۶
برداشتن ممنوعیت حجاب برای افسران پلیس مسلمان در هلند
حوزه/درحالی که پیش از این نیروهای پلیس آمستردام اجازه داشتن نماد‌های مذهبی را نداشتند، رئیس پلیس پایتخت هلند اعلام کرده که قصد دارد آیین نامه ممنوعیت حجاب را برای افسران پلیس تغییر دهد.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۰:۲۰