*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
تغییر عقیده فیلسوف کانادایی درباره قانون منع حجاب
حوزه/ چارلز تیلور فیلسوف طرفدار سکولاریسم و قانون منع حجاب در کانادا، در پی تیراندازی خونین مسجد کبک نظرش را در این باره تغییر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۱
رونق صنعت لباس‌های اسلامی و محجبه در استرالیا
حوزه/درحالی که سناتورهای افراط‌گرای استرالیایی در پی ممنوع ساختن حجاب در این کشور هستند، دست اندرکاران تجارت لباس‌های اسلامی می‌گویند که این صنعت هم چنان شکوفا و پررونق است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۵
مخالفت دادگاهی در نیجریه با ممنوع ساختن حجاب در مدارس
حوزه/ دادگاهی در شهر لاگوس، حاضر به بررسی درخواست دولت ایالتی مبنی بر ممنوع ساختن حجاب اسلامی برای دختران در مدارس نشد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۱
نیمی از مردم روسیه مخالف ممنوعیت حجاب در مدارس هستند
حوزه/یک نظرسنجی جدید در روسیه نشان داد که نیمی از مردم این کشور با ممنوعیت حجاب در مدارس مخالف بوده و خواستار لغو آن هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۹
انتقاد رئیس جماعت اسلامی اتریش از قانون ممنوعیت حجاب
حوزه/ رئیس جماعت اسلامی اتریش ضمن محکوم کردن قانون ممنوعیت حجاب گفت: حجاب برای ما مسلمانان خط قرمز است و کسی نباید از ما انتظار داشته باشد دین خود را تغییر دهیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۵
دادگاه چک شکایت علیه ممنوعیت حجاب را رد کرد
حوزه/ دادگاهی در جمهوری چک، شکایت یک دانشجوی پناهنده را از مدرسه پرستاری به خاطر ممنوعیت حجاب را رد کرده و به نفع مدرسه رای صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۳:۰۹
اتریشی ها در اعتراض به طرح ممنوعیت حجاب تظاهرات کردند
حوزه/ عده‌ای از فعالان مدنی و مسلمانان اتریشی، روز گذشته راهپیمایی تجمع آمیزی علیه ممنوعیت حجاب برای کارمندان دولتی در این کشور به راه انداختند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۸
ضمن انتقاد از ممنوعیت حجاب در مسابقات؛
دختر بوکسور آمریکایی خواستار تغییر قوانین حجاب در مسابقات شد
حوزه / دختر بوکسورآمریکایی با انتقاد از ممنوعیت حجاب در مسابقات بوکس، خواستار تغییر قوانین و اجازه دادن برای شرکت در مسابقات با رعایت پوشش اسلامی شد.
۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۱۵:۰۵