*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
احتمال ممنوعیت حجاب دختران و ختنه پسران در نروژ
حوزه/حزب افراط‌گرای ترقی نروژ در یک کنفرانس سالانه، به ممنوعیت حجاب دختران در مدارس دولتی و ممنوع ساختن ختنه پسران زیر ۱۶ سال رای داد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۰۰:۰۵
کشف حجاب، شرط استخدام زن مسلمان!
حوزه/یک بانوی محجبه که قصد داشت در شرکت خطوط هوایی اسکاندیناوی مشغول به کار شود، توسط کارفرمایانش مطلع شد که در صورت داشتن حجاب او را استخدام نمی‌کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۲۰:۰۸
سیاستمدار نروژی خواستار ممنوعیت حجاب در محل کار شد!
حوزه/ کارل هاگن رهبر سابق حزب راست‌گرای افراطی «پیشگام» در نروژ خواستار ممنوعیت پوشیدن حجاب و دیگر نمادهای مذهبی برای کارمندان شهرداری در اسلو پایتخت این کشور شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۲
رئیس جمهور چچن:
ممنوعیت حجاب جامعه روسیه را به نابودی می‌کشاند
حوزه/ رمضان قدیرف رئیس جمهور چچن به شدت از پیشنهاد مطالبه ممنوعیت حجاب در اماکن عمومی روسیه انتقاد کرد و گفت: ممنوعیت حجاب اقدامی نابودگر در جامعه روسی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۰:۵۵
تغییر عقیده فیلسوف کانادایی درباره قانون منع حجاب
حوزه/ چارلز تیلور فیلسوف طرفدار سکولاریسم و قانون منع حجاب در کانادا، در پی تیراندازی خونین مسجد کبک نظرش را در این باره تغییر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۱
رونق صنعت لباس‌های اسلامی و محجبه در استرالیا
حوزه/درحالی که سناتورهای افراط‌گرای استرالیایی در پی ممنوع ساختن حجاب در این کشور هستند، دست اندرکاران تجارت لباس‌های اسلامی می‌گویند که این صنعت هم چنان شکوفا و پررونق است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۵
مخالفت دادگاهی در نیجریه با ممنوع ساختن حجاب در مدارس
حوزه/ دادگاهی در شهر لاگوس، حاضر به بررسی درخواست دولت ایالتی مبنی بر ممنوع ساختن حجاب اسلامی برای دختران در مدارس نشد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۱
نیمی از مردم روسیه مخالف ممنوعیت حجاب در مدارس هستند
حوزه/یک نظرسنجی جدید در روسیه نشان داد که نیمی از مردم این کشور با ممنوعیت حجاب در مدارس مخالف بوده و خواستار لغو آن هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۹
انتقاد رئیس جماعت اسلامی اتریش از قانون ممنوعیت حجاب
حوزه/ رئیس جماعت اسلامی اتریش ضمن محکوم کردن قانون ممنوعیت حجاب گفت: حجاب برای ما مسلمانان خط قرمز است و کسی نباید از ما انتظار داشته باشد دین خود را تغییر دهیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۵
دادگاه چک شکایت علیه ممنوعیت حجاب را رد کرد
حوزه/ دادگاهی در جمهوری چک، شکایت یک دانشجوی پناهنده را از مدرسه پرستاری به خاطر ممنوعیت حجاب را رد کرده و به نفع مدرسه رای صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۳:۰۹