*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
حجت الاسلام والمسلمین زمانی:
حوزه انقلابی از تمام مدافعان انقلاب همچون سپاه پاسداران حمایت می کند
حوزه/ بر حوزه های علمیه هم لازم است در حمایت از کیان و مدافعان انقلاب تلاش کنند و هوشیار باشند؛ معتقدیم حوزه انقلابی حوزه ای است که باید در همه صحنه ها حضور داشته و از همه مدافعان انقلاب دفاع و حمایت کند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۴:۰۹
عضو هئیت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه:
اقدام ترامپ باعث تقویت سپاه شده است
حوزه/ اقدام ترامپ باعث شد کسانی که در داخل کشور زاویه فکری با سپاه داشتند در این مسئله از سپاه حمایت کردند. این مسئله و اتفاق نه تنها باعث تضعیف سپاه نشد، بلکه باعث قدرتمند تر شدن سپاه پاسداران شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۹:۰۵
رئیس شبکه جهانی ولایت:
حماقت ترامپ سبب قدرتمند تر شدن سپاه در منطقه شد
حوزه/ امروز این حماقت دونالد ترامپ سبب شد سپاه در منطقه قدرتمند تر شود چون مشخص شد در مقابل سپاه انقلاب، امریکا، اسرائیل و حامیان آنها است.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۲۳:۵۵
امیر آبادی در گفت وگو با حوزه نیوز:
وکلای ملت، برای مجازات نیروهای آمریکا در منطقه به دنبال طرح سه فوریتی هستند
حوزه/ نماینده مردم قم در خانه ملت گفت: اگر کنگره آمریکا ظرف هفته آینده زیر بار این تصمیم دونالد ترامپ برود، تصمیم وکلای ملت جمهوری اسلامی سخت تر از طرح دو فوریتی خواهد بود.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۷:۲۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: برخی هنوز نفهمیده اند که آمریکا شیطان بزرگ است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: استکبار جهانی و شیطان بزرگ که خود گروه های تروریستی را ایجاد و آن ها را جابجا می کند چطور نیروهای مستقل یک کشور مستقل را تروریست می نامد، آیا چنین اتفاقی از نظر حقوق بین الملل در دنیا افتاده است؟ آیا اینگونه عمل کردن خنده آور نیست؟
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۶:۳۱
مردی با تیشرت «ترامپ» علیه عزاداران در مسجد کرایست چرچ شعار داد
حوزه/ یک مرد نژادپرست روز گذشته در حالی که تیشرتی با عبارت «ترامپ برای نیوزیلند» به تن داشت، علیه نمازگزاران و بازماندگان حمله تروریستی در مساجد کرایست چرچ فریاد سرداد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۲:۰۴
آیت الله اعرافی در گفت و گو با حوزه نیوز:
اقدام ترامپ، نشان از ترس از وضعیت آینده کشور آمریکا در منطقه است
حوزه/ اقدام رئیس جمهورآمریکا، هرگز اقدام فعال روبه جلو نیست، بلکه اقدام رذلی است که در مقام انفعال و در اثر شکست هایی که از جبهه مقاومت و مستشاری سپاه پاسداران دریافت کرده بود،می باشد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۱:۰۳
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه در گفت و گو با حوزه نیوز:
پرونده دشمنان به دست سپاه پاسداران بسته می شود
حوزه/آیت الله حسینی بوشهری گفت: معتقدیم با این اقدام نابخردانه دشمن، چهره سپاه هر روز در صحنه، بر جسته تر از گذشته خواهد شد و به دست همین سپاه پرونده دشمنان بسته می شود.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۵۸
رئیس اتحادیه علمای مقاومت: اسرائیل به زودی نابود می شود
حوزه/ شیخ ماهر حمود طی سخنانی گفت: همکاری انتخاباتی دونالد ترامپ و بنیامین نتانیاهو، اولین گام در جهت به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل و الحاق بلندی های جولان سوریه به رژیم صهیونیستی است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۹:۳۰
تجمع علمای مسلمان لبنان:
اقدام ترامپ در مورد جولان پیامدهای جهانی خطرناکی خواهد داشت
حوزه/ تجمع علمای مسلمانان لبنان با صدور بیانیه ای اقدام ترامپ را در به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان محکوم و به شدت با آن مخالفت کرد.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۲۰:۰۵