*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
رئیس شورای علمای شیعه پاکستان:
یهودیان هیچ وقت دوست مسلمان نخواهند شد/ حمایت سیاسی و اخلاق خود از فلسطین را ادامه خواهیم داد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ساجد علی نقوی گفت: کسانی که دنبال به رسمیت شناختن اسرائیل هستند، باید بدانند یهودیان هیچ وقت دوست مسلمان نخواهند شد و ما حمایت سیاسی و اخلاق خود را از مردم فلسطین ادامه خواهیم داد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۷:۴۰
رئیس سازمان دانشجویان امامیه پاکستان:
هرگز اسرائیل را قبول نخواهیم کرد و نمی‌گذاریم فلسطین فراموش شود
حوزه/ انصر مهدی گفت: فلسطین فقط وطن مردم فلسطین است و در این سرزمین یهودیان هیچ حقی ندارند و ما جوانان سازمان دانشجویان امامیه پاکستان هرگز نمی‌گذاریم «فلسطین» فراموش شود.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۶:۵۹
عضو دفتر سیاسی حماس:
تظاهرات "بازگشت" می تواند به کرانه باختری هم کشیده شود
حوزه/ حسام بدران با اشاره به امکان اجرای راهپیمایی بازگشت در کرانه باختری گفت: این راهپیمایی اشغالگران را متزلزل ساخته است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۰:۴۸
سید علی فضل الله:
وحدت عرب و مسلمانان بهترین راه برای حمایت از مسئله فلسطین است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید علی فضل الله در دیدار جمعی از جنبش جهاد اسلامی، قدرت ملت فلسطین را در پایداری و ابداع اسلوب های جدید در مقابله با دشمن در راهپیمایی بازگشت و غیر آن ستود.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۶:۴۰
عضو ارشد امت واحده پاکستان در گفت‌وگو با «حوزه»:
اگر مسلمانان متحد شوند فلسطین آزاد خواهد شد
حوزه/پیر سید چراغ الدین گفت: دشمن به خاطر اختلاف امت اسلامی توانست فلسطین را اشغال کند و از این رو نمی خواهد مسلمانان متحد شوند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۷:۴۰
شیخ الازهر:
قدس را از غاصبان پس می‌گیریم
حوزه/ شیخ الازهر گفت: قدس فقط در حکومت مسلمانان از امنیت و صلح بهره مند بوده است و ما تاکید می کنیم که قدس باید زنده و پایدار بماند و به خواست خدای متعال ما آن را از دست غاصبان پس می گیریم.
۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۵:۴۲
جبهه عمل لبنان حمله تروریستی اهواز را محکوم کرد
حمله تروریستی اهواز نمی تواند ایران را از مبارزه با تکفیری ها و صهیونیست ها بازبدارد
حوزه/ جبهه عمل لبنان با صدور بیانیه ای اقدام تروریستی اهواز را در راستای منافع دشمن صهیونیستی و آمریکا و برخی کشورهای خلیج فارس دانست که این روزها در میدان آمریکا و اسرائیل بازی می کنند
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۰:۳۸
مقاومت شرکت فرانسوی در مقابل فشار گروههای صهیونیستی برای مسدودسازی حساب فعالان فلسطینی
حوزه/ شرکت خدماتی فرانسوی «هلو اسو» یک شرکت ارائه دهنده خدمات آنلاین زیر بار فشارهای گروه‌های لابی صهیونیستی برای بستن حسابهای دو گروه فعال فلسطینی در کشور حامی جنبش «بایکوت، تحریم و عدم سرمایه گذاری اسرائیل» نمی‌رود.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۰:۴۷
مفتی قدس: فروش سرزمین فلسطین شرعاً حرام است/ فروشنده فلسطین مرتد و خائن به اسلام است
حوزه/ شیخ محمد احمد حسین مفتی قدس و خطیب مسجد الاقصی گفت: فلسطین سرزمین وقفی است و فروش آن و بخشیدن آن به دشمن شرعاً حرام است و این سرزمین از نظر شرعی جزء منافع عمومی اسلامی است، لذا فروش آن به دشمنان اسلام ،باطل و خیانت به خداوند و رسول اکرم (ص) به شمار می آید.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۳:۴۵
جنبش حماس:
تداوم راهپیمایی های بازگشت بر عزم ملت ما در تحقق اهداف تاکید دارد
حوزه/ جنبش حماس با اشاره به اینکه تداوم راهپیمایی "بازگشت" در مرز های نوار غزه و اسرائیل بر عزم ملّت ما در تحقق اهداف خود تأکید دارد، افزود: مردم نوار غزه تا زمان تحقق اهداف خود به راهپیمایی بازگشت ادامه می دهند.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۷:۱۵