*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ \ ۸ محرم ۱۴۴۰ \ Tuesday, September 18, 2018
مقاومت شرکت فرانسوی در مقابل فشار گروههای صهیونیستی برای مسدودسازی حساب فعالان فلسطینی
حوزه/ شرکت خدماتی فرانسوی «هلو اسو» یک شرکت ارائه دهنده خدمات آنلاین زیر بار فشارهای گروه‌های لابی صهیونیستی برای بستن حسابهای دو گروه فعال فلسطینی در کشور حامی جنبش «بایکوت، تحریم و عدم سرمایه گذاری اسرائیل» نمی‌رود.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۰:۴۷
مفتی قدس: فروش سرزمین فلسطین شرعاً حرام است/ فروشنده فلسطین مرتد و خائن به اسلام است
حوزه/ شیخ محمد احمد حسین مفتی قدس و خطیب مسجد الاقصی گفت: فلسطین سرزمین وقفی است و فروش آن و بخشیدن آن به دشمن شرعاً حرام است و این سرزمین از نظر شرعی جزء منافع عمومی اسلامی است، لذا فروش آن به دشمنان اسلام ،باطل و خیانت به خداوند و رسول اکرم (ص) به شمار می آید.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۳:۴۵
جنبش حماس:
تداوم راهپیمایی های بازگشت بر عزم ملت ما در تحقق اهداف تاکید دارد
حوزه/ جنبش حماس با اشاره به اینکه تداوم راهپیمایی "بازگشت" در مرز های نوار غزه و اسرائیل بر عزم ملّت ما در تحقق اهداف خود تأکید دارد، افزود: مردم نوار غزه تا زمان تحقق اهداف خود به راهپیمایی بازگشت ادامه می دهند.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۷:۱۵
رهبر جمعیت علمای پاکستان در گفت گو با حوزه:
مدعیان رهبری مسلمانان بدانند آمریکا خیر خواه مسلمانان نیست/کشتار مردم مسلمانان یمن باید پایان یابد
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی در واکنش به کشتار اخیر مردم یمن توسط عربستان سعودی گفت: حاکمان عربستان به زودی از کرده خود پیشمان خواهند شد و بهتر است به کشتار مردم مظلوم و مسلمانان یمن باید پایان دهند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۸:۲۰
سخنگوی انجمن پیشاهنگان اسلامی الجزایر:
فلسطین یک مسئله اساسی برای ملت الجزایر است
حوزه/ سخنگوی انجمن پیشاهنگان اسلامی کشور الجزائر طی یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مسئله فلسطین و دفاع از مردم مظلوم غزه مسئله مورد اتفاق ملت الجزایر است و هیچ گونه اختلاف نظری در این مورد در بین مردم کشورمان وجود ندارد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۳:۳۰
با فشار اسرائیل، اساتید و مدرّسان مجبور به ترک فلسطین اشغالی می شوند
حوزه/ اخیرا فشارهای اسرائیل بر فضای دانشگاهی فلسطین بیشتر شده است، از جمله اینکه حداقل ۱۵ استاد دانشگاه خارجی با تاخیر در دریافت ویزا مواجه هستند و مجبور به ترک سرزمین های اشغالی می باشند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۴۶
شهردار مراکشی نام‌های فلسطینی برای خیابان ها انتخاب کرد
حوزه/ شهرداری شهر آگادیر کشور مراکش نام بعضی از خیابان های این شهر را تغییر داد و برای زنده نگه داشتن مسئله فلسطین، نام شهرهای فلسطین را برای آنها انتخاب کرد.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۴:۲۰
مفتی صور و جبل عامل:
خطر لایحه ملت ـ دولت یهودی از بمب خطرناک تر است
حوزه/ شیخ حسن عبدالله گفت: اقدام رژیم صهیونیستی در اعلام سرزمین فلسطین به عنوان ملت ـ دولت یهودی نشانگر این است که این رژیم از ابتدا بر پایه نژادپرستی و تروریسم بنا نهاده شده است و سکوت عربی و اسلامی در قبال این اقدام، مسئله عجیبی نیست.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۲:۰۰
حماس با طرح مصر برای آشتی ملی موافقت کرد/ مصر در انتظار موافقت محمود عباس
حوزه/ یک منبع مطلع فلسطینی از موافقت جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با طرح مصری برای آشتی ملی خبر داد و گفت: این توافق بر پایه چند بند انجام گرفته که بارزترین آن تشکیل دولت وحدت ملی طی ۵ هفته است.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۴۲
شیخ علی یاسین از موضع آیت الله سیستانی در قبال تظاهرات عراق قدردانی کرد
حوزه/ شیخ علی یاسین رئیس انجمن علمای صور لبنان از موضع گیری آیت الله سیستانی در حمایت از مطالبه گری ملت عراق قدردانی کرد و از مسئولان برگزاری تظاهرات ها خواست اعتراضات را مسالمت آمیز و به دور از اغتشاش، تخریب و خسارت به منافع کشور برگزار کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۱۵