*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
امام جمعه بابلسر:
دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبری، جلسه تحقیر ترامپ بود
امام جمعه بابلسر با بیان این که رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن، عزت و اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند، گفت: این که مقام معظم رهبری در آن دیدار فرمودند ترامپ را حتی شایسته مبادله پیام نمی دادم، موجب تحقیر واقعی رئیس جمهور آمریکا شد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۰۸:۳۶
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین:
ایستادگی و مقاومت تنها راه عبور کشور از مشکلات است.
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین با تاکید بر استفاده از جوانان و میدان دادن به آنان، گفت: در این چهار دهه دشمنی های استکبار جهانی علیه ملت ایران ادامه یافته، اما ملت بصیر و هوشمند ایران در برابر دشمنان ایستاده و از مشکلات عبور خواهد کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۶:۱۹
گفتگوی خواندنی با مداح مشهور؛
«مداحی‌» اجرای کنسرت و بازی با احساسات نیست/ هر چهار فرزند آقا مستأجرند
حوزه/ گاهی سابقه مداحی من را می پرسند، می گویم «نیم قرن»؛ در جلسات هیئت های محلی جوانان و نوجوانان می خواندم و بعد براساس اتفاق زیبایی با حاج آقای کافی مرتبط شدم، آن زمان مداح استخوان دار کشوری به تعداد انگشتان یک دست نداشتیم، فقط سه مداح بزرگ بودند که یکی از آنها مرحوم حاج محمد علامه بود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۰:۵۲
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
هنر مدیریتی رهبر معظم انقلاب موجب پیشرفت فراوان شده است
حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: بصیرت و آگاهی رهبر معظم انقلاب در طی سه دهه از رهبری ایشان ؛ انقلاب را در برابر همه هجمه های شدید دشمن حفظ کرده است.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۰:۵۹
جنبش توحید اسلامی لبنان در دیدار هیئت ایرانی:
رهبر و ملت ایران از تحریم های اقتصادی ترامپ قوی تر هستند
حوزه/ یک هیئت ایرانی به همراه سید عبد الصاحب الموسوی مؤسس مرکز فرهنگی اهل بیت (ع) با اعضای جنبش توحید اسلامی لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۵:۴۱
احکام شرعی؛
وظیفه​ ی بیمار در مورد روزه
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون «وظیفه​ ی بیمار در مورد روزه» پاسخ گفتند.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۲۳:۰۰
صفحه ویژه «دیدار با امام» در خبرگزاری حوزه ایجاد شد
حوزه/ در صفحه ویژه «دیدار با امام»، متن کامل، صوت و فیلم بیانات رهبر انقلاب، سخنان مدیر حوزه های علمیه، گزارش تصویری، متن کامل اظهارات نمایندگان طلاب به پیوست فیلم، حاشیه نگاری برخی حاضران از دیدار با ولی امر مسلمین، عکس نوشته ها و کلیپ های تولید شده از بیانات رهبری آمده است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۷:۲۵
استاندار مازندران خبر داد:
تدوین سند اجرایی و عملیاتی بیانیه گام دوم در مازندران
حوزه/ استاندار مازندران از تدوین سند اجرایی و عملیاتی بیانیه گام دوم در استان خبر داد و گفت: این سند اجرایی به منظور تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری به صورت استانی تدوین و اجرایی خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۷:۱۶
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:
ایران تمام عربده کشان را در منطقه به زانو در آورده است
حوزه/ رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، تضعیف قدرت دفاعی و منطقه ای را از توطئه های دشمن دانست و گفت: آنچه امروز برای آمریکا و ایادی استکبار جهانی در منطقه به کابوسی وحشتناک تبدیل شده این که ایران رهبری مقتدر و شجاع دارد که توانسته در طول این سال ها تمام عربده کشان را در منطقه به زانو در آورد.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۶:۵۱
مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر:
حمایت از رونق تولید نباید در حد شعار باقی بماند
حوزه/ حجت الاسلام جباری با تأکید بر این که رونق تولید نباید تنها در حد شعار باقی بماند و باید در عمل نیز از سوی مسئولان پیگیری شود، گفت: امروز کشور برای برون از رفت از مشکلات اقتصادی به حمایت از تولیدات داخلی نیازمند است.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۶:۰۶