*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ شعبان ۱۴۳۹ \ Sunday, April 22, 2018
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
مبلغان برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید به سلاح علم مجهز باشند
حوزه/ حجت الاسلام ناصر شکریان گفت: روحانيون مهم ترين نقش تبليغي را در ترویج ارزش هاي الهي و هدايت فکری جامعه عهده دار هستند و این نقش زمانی محقق می شود که مبلغان به سلاح علم مجهز باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۸
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اجرای امربه معروف و نهی از منکر تنها بر عهده روحانیون نیست
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی با بیان این که اجرای امربه معروف و نهی از منکر تنها بر عهده روحانیون نیست، بلکه عموم مردم باید در اجرای آن تلاش کنند، تصریح کرد: در جامعه‌ای که این فریضه همواره احیا شود، آسیب اجتماعی معنایی ندارد و مردم دین‌دار و مسلمان در سایه اسلام زندگی می‌کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۳
معاون فرهنگی داد گستری استان قم:
اجازه توهین به دین و نظام در شبکه های اجتماعی داده نشود/ لزوم راه اندازی شبکه های داخلی اجتماعی برای کنترل جرم
حوزه/ اگر قرار است پیشگری کنیم، باید اهتمام همه جانبه به شبکه های اجتماعی و حتی سیاسی داشت و اجازه نداد مسائلی مانند توهین به دین و نظام در این شبکه ها ایجاد شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۲
سردبیر خبرگزاری حوزه:
تعامل رسانه های حوزوی دستاوردهای مناسبی برای حوزه خواهد داشت
حوزه/ سردبیر خبرگزاری حوزه گفت: رسانه هایی که مرتبط با روحانیت هستند بسیار می توانند در زمینه آسیبهای اجتماعی و دغدغه های فرهنگی همکاری داشته و نتیجه آن برای دین و دنیای مردم مناسب باشد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۷:۵۸
در مدرسه علمیه خواهران الزهراء(س) ساری:
برگزاری نشست علمی- پژوهشی بررسی راه های مقابله با آسیب های اجتماعی
حوزه/ به منظور ایجاد انگیزه بيشتر طلاب در تحصيل علوم ديني و آشنایی با خلاء ها و آسیب های موجود در جامعه و راه های مقابله با آن ها نشست علمی پژوهشی در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهراء (سلام الله علیها) ساری برگزار گردید.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۳:۵۵
رحیم پور ازغدی در جمع فعالان مسجدی:
کارکرد مساجد تنها اقامه نماز نیست/ دستگاه های فرهنگی هماهنگ عمل کنند
حوزه/ رحیم پور ازغدی با اشاره به اینکه حوزه های علمیه در کنار مساجد بوده است، از دل همین مساجد علما و فضلایی رشد کرده و به دنیای اسلام معرفی شدند، گفت: امروز متاسفانه بسیاری از مساجد تبدیل به نمازخانه شده و صرفا به اقامه نماز محدود شده اند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۰۸:۵۷
یادداشت رسیده؛
حالمان خوب نیست!
ولع مادیات و بی توجهی به حلال و حرام از یک سو و افشای آمارهای تکان دهنده از اختلاس های افسانه ای برخی مسولان فاسد از سویی دیگر از دلایل افول سهمگین اخلاقی و وجدانی است.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۲۱:۱۷
آیت الله اعرافی:
آسیب های اجتماعی در فرهنگ و دین داری مردم اثرگذار است
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه آسیب های اجتماعی در فرهنگ و دینداری مردم اثرگذار است، گفت: اگر مدیریت معنوی و تبلیغ دینی را وظیفه حوزه می دانیم در قبال آن باید حساس باشیم.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۶:۳۶
لاریجانی در سیزدهمین اجلاس سراسری حوزه های علمیه خواهران:
حوزه در دوره جمهوری اسلامی هم باید مستقل باشد/ کشور وظیفه خود را نسبت به نهاد روحانیت انجام دهد
حوزه/ رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما همیشه پشتیبان کمک به نهاد روحانیت، حوزه های علمیه و مساجد هستیم، گفت: البته بنده قائل هستم که نهاد روحانیت حتی در کشور جمهوری اسلامی هم باید مستقل باشد؛ البته کشور باید وظیفه خود را نسبت به نهاد روحانیت انجام دهد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۵:۳۱
مشاور وزیر کشور در اجلاسیه مدیران حوزه خواهران:
کاهش آسیب های اجتماعی با تقویت آگاهی دینی محقق می شود
حوزه/ مشاور وزیر کشور با بیان اینکه مهم ترین وظیفه ما باید آگاه کردن جامعه به مسائل دینی باشد، اظهار داشت: خانواده و جامعه به هر اندازه دینی شود، آسیب ها کمتر می شود.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۳:۰۱