*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۹ شعبان ۱۴۳۹ \ Thursday, April 26, 2018
عضو شورای عالی حوزه در جمع استعدادهای برتر:
خطر مدرک گرایی حوزه را تهدید می کند/ انقلابی بودن به معنای پاسخگویی به نیازهای نظام و جامعه است
حوزه/ آیت الله غروی در جمع استعدادهای برتر حوزه گفت: طلاب به هیچ وجه نباید دنبال وجه مدرکِ انجام پایان نامه باشند و هر چند نظرمان نسبت به رساله و پایان نامه نویسی مثبت است، اما خطر مدرک گرایی هم وجود دارد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۸:۰۷
عضو شورای عالی حوزه در جمع طلاب خرم آباد:
حوزویان با سلاح علم به شبهات پاسخ دهند/ تهذیب؛ اولین الزام تبلیغ اثرگذار
حوزه/ آیت الله غروی با تاکید بر اینکه مدارس علمیه باید در جهت تقویت بعد معنوی و علمی طلاب گام بردارند، تصریح کرد: طلاب مهذب با بهره گیری از سلاح علم می توانند در جهت رفع شبهات و پاسخگویی به سؤالات مخاطبان موثر باشند.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۴۶
آیت الله غروی در جلسه شورای حوزه لرستان:
کمبودها نباید مانع خدمت رسانی مطلوب به طلاب شود
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه با بیان این که باید با تقویت زیرساخت های حوزوی، علاوه بر جذب حداکثری طلاب مومن و انقلابی، شاهد ارتقاء کیفیت تحصیل در مدارس باشیم، تاکید کرد: نباید مشکلات زیرساختی و کمبود امکانات مانع خدمت رسانی مطلوب به طلاب شود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۳۵
عضو شورای عالی حوزه های علمیه خبر داد:
تمرکز زدایی از مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور/ اعطای اختیارات به مدیریت‌های استانی
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور، با بیان اینکه تمرکز زدایی از مرکز مدیریت حوزه های علمیه در دستور کار قرار دارد گفت: این تمرکز زدایی و اعطای اختیارات به استان ها با توجه به ظرفیت آموزشی و پژوهشی آنها صورت می گیرد .
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۶
آیت الله غروی در گفت وگو با «حوزه»:
آیت الله هاشمی همواره حامی رهبری بود/ تاریخ درباره خدمات این شخصیت انقلابی قضاوت خواهد کرد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمینه سازی رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نقش موثری داشت، گفت: ایشان همواره در مراحل مختلف انقلاب حمایت همه جانبه از مقام معظم رهبری داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۴
عضو شورای عالی حوزه های علمیه:
رصد عالمانه شرایط روز از مولفه های مهم حوزه انقلابی است
حوزه/ آیت الله غروی گفت: رصد عالمانه شرایط روز نیز از ویژگی های حوزه و روحانی انقلابی است، لذا طلاب و روحانیون باید بصیرت سیاسی خود را در همه شرایط افزایش و حفظ نمایند.
۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۶:۰۷
آیت الله غروی:
زمینه پرورش مجتهد در حوزه های استانی فراهم شود
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان این که حوزه های علمیه استان ها باید مجتهد پرور باشند، گفت: امروز در حوزه های علمیه نیازمند اساتیدی هستیم که با جایگاه برجسته و ارزنده خود زمینه تعالی و پیشرفت طلاب را فراهم کنند.
۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۰:۴۲
هویت شخصیه از دیدگاه فلسفه ذهن و علم النفس
حوزه/ تنها ملاکی که می شود با آن هویت شخصی را اثبات کرد، ملاک نفس مجرد است و این، همان تعبیری است که در آثار ملاصدرا به چشم می خورد.
۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۳:۳۸
عضو جامعه مدرسین حوزه:
کیفیت تولیدات داخلی مناسب شأن جامعه اسلامی نیست
حوزه/ عضو جامعه مدرسین اظهار داشت: باید فعالیت های جدی در مسئله اقتصاد مقاومتی و آن هم به صورت عملی انجام شود تا مردم نتیجه آن را در زندگی احساس کنند.
۱۳۹۵/۱/۵ - ۱۱:۱۸
آیت الله غروی: عالمان دینی طبیبان روحانی هستند
حوزه / عضو شوای عالی حوزه های علمیه گفت: طبیبان روحانی می‌توانند به تقویت روح و جسم به طور همزمان کمک کند.
۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۸:۰۹