*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
عضو شورای عالی حوزه در جمع استعدادهای برتر:
خطر مدرک گرایی حوزه را تهدید می کند/ انقلابی بودن به معنای پاسخگویی به نیازهای نظام و جامعه است
حوزه/ آیت الله غروی در جمع استعدادهای برتر حوزه گفت: طلاب به هیچ وجه نباید دنبال وجه مدرکِ انجام پایان نامه باشند و هر چند نظرمان نسبت به رساله و پایان نامه نویسی مثبت است، اما خطر مدرک گرایی هم وجود دارد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۸:۰۷
عضو شورای عالی حوزه در جمع طلاب خرم آباد:
حوزویان با سلاح علم به شبهات پاسخ دهند/ تهذیب؛ اولین الزام تبلیغ اثرگذار
حوزه/ آیت الله غروی با تاکید بر اینکه مدارس علمیه باید در جهت تقویت بعد معنوی و علمی طلاب گام بردارند، تصریح کرد: طلاب مهذب با بهره گیری از سلاح علم می توانند در جهت رفع شبهات و پاسخگویی به سؤالات مخاطبان موثر باشند.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۴۶
آیت الله غروی در جلسه شورای حوزه لرستان:
کمبودها نباید مانع خدمت رسانی مطلوب به طلاب شود
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه با بیان این که باید با تقویت زیرساخت های حوزوی، علاوه بر جذب حداکثری طلاب مومن و انقلابی، شاهد ارتقاء کیفیت تحصیل در مدارس باشیم، تاکید کرد: نباید مشکلات زیرساختی و کمبود امکانات مانع خدمت رسانی مطلوب به طلاب شود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۳۵
عضو شورای عالی حوزه های علمیه خبر داد:
تمرکز زدایی از مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور/ اعطای اختیارات به مدیریت‌های استانی
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور، با بیان اینکه تمرکز زدایی از مرکز مدیریت حوزه های علمیه در دستور کار قرار دارد گفت: این تمرکز زدایی و اعطای اختیارات به استان ها با توجه به ظرفیت آموزشی و پژوهشی آنها صورت می گیرد .
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۶
آیت الله غروی در گفت وگو با «حوزه»:
آیت الله هاشمی همواره حامی رهبری بود/ تاریخ درباره خدمات این شخصیت انقلابی قضاوت خواهد کرد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمینه سازی رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نقش موثری داشت، گفت: ایشان همواره در مراحل مختلف انقلاب حمایت همه جانبه از مقام معظم رهبری داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۴
عضو شورای عالی حوزه های علمیه:
رصد عالمانه شرایط روز از مولفه های مهم حوزه انقلابی است
حوزه/ آیت الله غروی گفت: رصد عالمانه شرایط روز نیز از ویژگی های حوزه و روحانی انقلابی است، لذا طلاب و روحانیون باید بصیرت سیاسی خود را در همه شرایط افزایش و حفظ نمایند.
۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۶:۰۷
آیت الله غروی:
زمینه پرورش مجتهد در حوزه های استانی فراهم شود
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان این که حوزه های علمیه استان ها باید مجتهد پرور باشند، گفت: امروز در حوزه های علمیه نیازمند اساتیدی هستیم که با جایگاه برجسته و ارزنده خود زمینه تعالی و پیشرفت طلاب را فراهم کنند.
۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۰:۴۲
هویت شخصیه از دیدگاه فلسفه ذهن و علم النفس
حوزه/ تنها ملاکی که می شود با آن هویت شخصی را اثبات کرد، ملاک نفس مجرد است و این، همان تعبیری است که در آثار ملاصدرا به چشم می خورد.
۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۳:۳۸
عضو جامعه مدرسین حوزه:
کیفیت تولیدات داخلی مناسب شأن جامعه اسلامی نیست
حوزه/ عضو جامعه مدرسین اظهار داشت: باید فعالیت های جدی در مسئله اقتصاد مقاومتی و آن هم به صورت عملی انجام شود تا مردم نتیجه آن را در زندگی احساس کنند.
۱۳۹۵/۱/۵ - ۱۱:۱۸
آیت الله غروی: عالمان دینی طبیبان روحانی هستند
حوزه / عضو شوای عالی حوزه های علمیه گفت: طبیبان روحانی می‌توانند به تقویت روح و جسم به طور همزمان کمک کند.
۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۸:۰۹