*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
حجت الاسلام خدری در جمع معتکفین:
جنایت نیوزیلند نتیجه تبعیض نژادی در غرب است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشهر گفت: در غرب روزی را با عنوان روز جهانی مبارزه با نژاد پرستی نامگذاری کرده اند، اما می بینیم که اخیراً در نیوزلند فردی با حمله به دو مسجد ۵۰ نفر را شهید و بسیاری را زخمی کرد، این در حالی است که آنها عنوان می کنند که نژادپرست نیستیم، اما به حرف خود عمل نمی کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۴
حجت الاسلام خدری:
موزه روحانیت استان بوشهر تاسیس شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر پیشنهاد تاسیس موزه آثار روحانیت استان را مطرح کرد و گفت: می توان با جمع آوری آثار روحانیت استان موزه ای را تحت عنوان موزه روحانیت استان در کنار قبر مطهر شهید عاشوری تاسیس کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۴:۴۹
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستیم
حوزه /مدیر حوزه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر ۳۶ شهید روحانی تقدیم انقلاب کرده است، گفت: امروز نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستیم.
۱۳۹۵/۳/۲۷ - ۱۴:۱۵
مدیر حوزه بوشهر:
حوزه های علمیه منبع اجتهاد و نظریه پردازی هستند
حوزه/مدیر حوزه بوشهر با تاکید براینکه حوزه های علمیه منبع اجتهاد و نظریه پردازی هستند، گفت: حوزه در کنار اجتهاد باید انقلابی باشد و انقلابی بماند.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۱:۵۳
مدیر حوزه بوشهر:
تبلیغات گسترده دشمن موجب ناامیدی مبلغان نشود
حوزه/ در زمان کنونی که به برکت انقلاب اسلامی، حکومت اسلامی تشکیل شده است ، طلاب باید از این فرصت به نحو احسن بهره برده و در امر تبلیغ همواره ائمه اطهار را الگو قرار داده و هیچگاه ناامید نشوند.
۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۲:۴۷
مدیرحوزه بوشهر خبرداد:
فعالیت ۲۰۰ طلبه بوشهری در مدارس آموزش و پرورش
حوزه /مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان اینکه حوزه استان توانسته تعامل خوبی را با آموزش و پرورش ایجاد کند،گفت: تعداد ۲۰۰ نفر از طلاب و اساتید حوزه علمیه در مدارس آموزش و پرورش استان مشغول فعالیت هستند.
۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۵:۵۸
مدیر حوزه بوشهر خبرداد:
برگزاری همایش وحدت با حضور علمای شیعه و سنی در بوشهر
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رضا خدری از برگزاری همایش وحدت با حضور علمای شیعه و سنی در این استان خبرداد.
۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۵:۲۳