*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ \ ۱۴ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 23, 2018
بازدید یهودیان از مسجد شیعیان در لندن که مورد حمله اسلام هراسی قرار گرفت
حوزه/ اعضای دو کنیسه یهودیان در لندن ضمن ابراز همبستگی با شیعیان درایام محرم، از مرکز انجمن مجلس الحسینی که مورد حمله قرار گرفت بازدید کردند.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۰۳:۴۰
متهم شعارنویسی و شکستن مهرها در مسجد شیعیان بیرمنگام مجرم شناخته شد
حوزه/ فردی که به مسجد شیعیان در بیرمنگام انگلستان حمله کرده، شعارهای تفرقه آمیز علیه شیعیان نوشته و مهرهای مسجد را شکسته بود، با وجود ادعای اختلالات روانی متهم شناخته شد.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۸:۱۰
بیمار روانی به مسجدی در آفریقای جنوبی حمله کرد
حوزه/ در حمله یک بیمار روانی به مسجدی در شهر کپ آفریقای جنوبی، دو نفر زخمی و دو نفر دیگر جان باختند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۸:۲۶
مسجد روچستر آمریکا با گوشت خوک مورد هتک حرمت قرار گرفت
حوزه/ یک مرکز اسلامی در روچستر واقع در ایالت مینه سوتای آمریکا در روبروی درب ورودی و همچنین درمنطقه پارکینگ مورد خرابکاری قرار گرفت و گوشت خوک در این بخش ها انداخته شدند.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۳:۳۵
سه آمریکایی متهم به نقض حقوق دینی مسلمانان در ایالت مینه سوتا شدند
حوزه/ یک دادگاه عالی سه آمریکایی اهل ایالت ایلینوی را که به جرم بمب گذاری در مسجد دارالفاروق در بلومینگتون دستگیر شده اند، متهم به جرایم نفرت محور و ضدحقوق مدنی کرد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۲۳:۱۵
سیاستمداران کانادایی به آتش کشیدن مسجد آلبرتا را محکوم کردند
حوزه/ چند تن از سیاستمداران کانادایی احزاب مختلف روز گذشته آتش سوزی تعمدی در یکی از مساجد استان آلبرتا را محکوم کرده و خواستار مقابله دولت با اقدامات و اعمال نژادپرستانه در این کشور و حفاظت از آزادی مذهبی شدند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۰۹:۲۹
گزارش جدید منتشر شده:
در سال ۲۰۱۷، بیش از نیمی از مساجد سوئد هدف حمله قرار گرفتند
حوزه/ بر اساس گزارشی که توسط متیوس گاردل یک محقق سوئدی از دانشگاه اوپسالا تهیه شده، نزدیک به ۴۰ مسجد در سوئد در سال ۲۰۱۷ میلادی مورد حمله یا تخریب قرار گرفته اند و حملات به برخی مساجد متعدد بوده است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۳:۳۵
یک مسجد و معبد در لیدز انگلستان به آتش کشیده شد
حوزه/ در ساعت ۳:۴۵ روز سه شنبه نیروهای پلیس به مسجد جامع ابوحریره در لیدز انگلستان اعزام شدند که در اثر پرتاب بطری حاوی بنزین، درب ورودی این مرکز اسلامی و یک معبد سیک ها در همان منطقه به آتش کشیده شده بود.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۱۰
مسجدی در نیویورک ۲ بار در ماه رمضان هدف تیراندازی قرار گرفت
حوزه/ به گفته مقامات پلیس، مسجدی در محله برانکس در نیویورک، تاکنون دو مرتبه در ماه مبارک رمضان هدف تیراندازی با تفنگ ساچمه ای قرار گرفته که سبب شکسته شدن شیشه های مسجد و مجروح شدن یک تن شده است.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۲۳:۵۰
عامل حمله به یک مسلمان در مسجد فلوریدا، تنها ۲۵ روز زندانی شد!
حوزه/ فرد مهاجمی که در ماه رمضان دو سال پیش به یک مسلمان در روبروی مسجدی در شهر سنت لوئیس در فلوریدای آمریکا حمله کرده و وی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده بود، تنها پس از ۲۵ روز از زندان آزاد شد!
۱۳۹۷/۳/۲ - ۲۳:۵۵