*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
معلم غیرمسلمان برای حمایت از دانش آموزان روزه گرفت
حوزه/ یک معلم غیر مسلمان در لانگشایر برای اینکه از دانش آموزان مسلمان در ایام ماه مبارک رمضان حمایت کرده باشد، از آغاز ماه را روزه گرفته و می گوید که تجربه فوق العاده ای بوده است.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۰:۵۹
برای نخستین بار در یک دهه اخیر؛
ماه رمضان امسال با امتحانات پایان سال مسلمانان آمریکا مصادف شد
حوزه/ درحالی که در یک دهه اخیر برای نخستین بار امتحانات آخر سال دانش آموزان مسلمان آمریکایی با ماه مبارک رمضان مصادف شده، بسیاری از مسلمانان در پنسیلوانیا با چالش انتخاب میان دین و درس روبرو شده اند.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۳:۰۳
برای نخستین بار؛ مدارس شهر دیترویت در عید فطر تعطیل خواهند بود
حوزه/ مدارس شهر دیترویت مانند دیگر مدارس دولتی شهرهای اطراف در ایالت میشیگان اعلام کردند که امسال ماه مبارک رمضان، عید فطر را به رسمیت شناخته و تعطیل می کنند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۰۴
مسلمانان سیاتل مداخله مدارس در روزه داری دانش آموزان را نابجا خواندند
حوزه/ سازمان آزادی های مدنی در سیاتل ضمن بیانیه ای از مدارس ابتدایی خواست در روزه داری دانش آموزان مسلمانان مداخله نکرده و ضمن درخواست عذرخواهی از آنان خواسته ایام امتحانات را با مراتب دینی دانش آموزان هماهنگ کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۳
جامعه دانش‌آموزان مسلمان نیجریه علیه ممنوعیت حجاب در مدارس شکایت کرد
حوزه/ جامعه دانش آموزان مسلمان نیجریه شکایت جدیدی به دیوان عالی ایالت اوگون تنظیم کرده و اعلام کرده که بسیاری از دختران مسلمان در مدارس اجازه حجاب گذاشتن ندارند و به سبب حجاب تحقیر می شوند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۹:۰۰
دانش آموزان مسلمان به سبب حجاب اسلامی در نیجریه از مدرسه اخراج شدند
حوزه/ دانش آموزان مسلمان مدرسه راهنمایی بین الملل در دانشگاه فناوری لادوک آکینتولا در نیجریه، که خواستار رعایت حقوق مذهبی شان مبنی بر داشتن حجاب بودند، از ورود به مدرسه بازماندند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹
کمپین دختران نیجریه برای رای دادن به نامزدهای حامی حجاب
حوزه/ جمعی از دانش آموزان مسلمان در نیجریه با کاندیدای انتخابات فرمانداری در این کشور تماس گرفته و گفته اند به نامزدهایی رای می‌دهند که پایبند حقوق دینی آنها باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۴:۴۳
دانش‌آموزان مسلمان کانادایی تئاتر اسلامی برگزار می‌کنند
حوزه/ برای نخستین بار در شهر کلگری، یک گروه از دانش آموزان مسلمان در مدرسه اسلامی با همکاری یک شرکت تئاتر محلی، یک اجرای نمایش اسلامی چند پرده ایجاد کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۵:۳۹
به خاط ممنوعیت حجاب؛
والدین دانش آموزان مسلمان از مدرسه ایبادان به دادگاه شکایت می کنند
حوزه/ پس از اینکه ۱۱ دانش آموز مسلمان به خاطر داشتن حجاب اسلامی از ورود به مدرسه محروم مانده و راهپیمایی ها در این رابطه انجام گرفت؛ والدین مسلمان تصمیم گرفتند از مسئولین مدرسه به دادگاه شکایت کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۴۳
با بالاگرفتن تنش ها در پی منع حجاب، مدرسه بین الملل نیجریه تعطیل شد + تصاویر
حوزه/ درحالی که چندی پیش مدرسه بین الملل واقع در دانشگاه ایبادان در نیجریه از ورود دختران دانش آموز محجبه جلوگیری کرده بود، تنش ها و راهپیمایی های مسلمانان سبب بسته شدن درب مدرسه شد.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۰:۱۸