*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
نوجوان فلسطینی در پی شلیک نظامیان صهیونیستی به کما رفت
حوزه/یک نوجوان ۱۴ ساله فلسطینی که به جرم شرکت در راهپیمایی ضدصهیونیستی از ناحیه صورت و از فاصله نزدیک با گلوله پلاستیکی مورد شلیک قرار گرفته بود، به دلیل وخامت حالش تحت کمای پزشکی ۷۲ ساعته قرار گرفت.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۵۲
تصاویر تکان دهنده نشان داد:
​نظامیان اسرائیلی مانع رسیدن کمک پزشکی به نوجوان فلسطینی شدند
حوزه/ یک ویدئوی جدید منتشر شده توسط سازمان حقوق بشر "بتسلم" نشان می‌دهد که چگونه ده‌ها نظامی اسرائیلی به بیمارستان المقاصد در بیت المقدس حمله کرده و مانع رسیدن کمک پزشکی به نوجوان مجروح فلسطینی شدند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۲۱:۱۰
با شلیک گلوله پلیس اسرائیل:
نوجوان فلسطینی بینایی چشم خود را از دست داد
حوزه/یک نوجوان فلسطینی در محله العیساویه در شرق بیت المقدس که در بالکن خانه خود مورد شلیک گلوله پلیس اسرائیل قرار گرفته بود، بینایی یک چشم خود را از دست داد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۰۹:۱۷
بتسلم، شهادت مظلومانه نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی را محکوم کرد
حوزه/ گروه حقوق بشر بتسلم در سرزمین‌های اشغالی، به شهادت رساندن مظلومانه فاطمه حجیجی، دختر ۱۶ ساله فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۸:۰۹
زندانی شدن نوجوان فلسطینی مبتلا به صرع و سرطان خون
حوزه/یک نوجوان فلسطینی مبتلا به بیماری‌های صرع و سرطان خون به جرم پرتاب سنگ به سوی خودروهای اسرائیلی به ۹۱ روز زندان و پرداخت ۸۰۰ دلار جریمه متهم شد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۲:۰۵
قطع پای نوجوان فلسطینی پس از تصادف با جیپ اسرائیلی
حوزه/ برخورد نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی با خودروی جیپ صهیونیست‌ها در یک ایست بازرسی در شمال کرانه باختری سبب از دست دادن پاهایش شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۸
در پی حمله صهیونیستها به اردوگاه آوارگان؛ ۲۰ فلسطینی مجروح شدند
حوزه/ در پی حمله خشونت آمیز صهیونیست‌ها به اردوگاه آوارگان الجلزون، ۲۰ فلسطینی مجروح شدند و یک نوجوان ۱۶ ساله به دلیل شلیک به ناحیه سر در وضعیت بحرانی به سر می‌برد.
۱۳۹۵/۷/۲۵ - ۰۹:۳۲
تصویب قانون علیه کودکان فلسطینی در مجلس صهیونیستی
حوزه / "کنست" در ادامه تلاش های بی فایده و شکست خورده خود برای متوقف کردن انتفاضه قدس و عملیات های مقاومتی فلسطینیان پیش نویس قانونی را به تصویب رساند که به موجب آن مراجع صهیونیستی می توانند کودکان زیر ۱۴ سال فلسطینی را بازداشت کنند.
۱۳۹۵/۵/۱۴ - ۱۶:۵۵
حکم دادگاه نظامی رژیم صهیونیستی:
بیش از ۶ سال حبس برای نوجوان ۱۴ ساله فلسطینی
حوزه/ یک دادگاه نظامی اسرائیلی روز گذشته نوجوان ۱۴ ساله فلسطینی را به اتهام حمل چاقو و تلاش برای چاقو زدن به یک صهیونیست به ۶ سال و نیم حبس محکوم کرد.
۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۱:۲۱
نظامیان صهیونیستی خانه نوجوان فلسطینی را تخریب کردند
حوزه/ عده زیادی از سربازان اسرائیل به بیت امرا ناحیه هبرون حمله کرده و بولدوزرهای رژیم صهیونیستی خانه ۲ طبقه متعلق به خانواده مراد بدیر دعيس را تخریب کردند.
۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۱:۵۱