*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
آل سعود با همدستی صهیونیست ها تیشه به ریشه اسلام می زند
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس پشتوانه محکمی برای مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۸:۳۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
حضور جهادی روحانیون در مناطق سیل زده عمل به وظیفه طلبگی است
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران گفت: حضور جهادی مبلغان در کنار مردم سیل زده و کمک رسانی به آن‌ها بسیار ارزشمند، خداپسندانه و عمل به وظیفه بوده است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۰۲:۱۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران خبر داد:
فعالیت ۲۰۰ مبلغ در طرح مدارس امین مازندران
حوزه/ حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که باید بستر‌های لازم برای حضور بیشتر مبلغان دینی در سطح مدارس فراهم شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۲۰۰ مبلغ در مدارس طرح امین استان مشغول فعالیت‌های تبلیغی هستند.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۹:۰۸
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران در قائمشهر:
روحانیت لحظه ای صحنه دفاع از دین و انقلاب را ترک نمی کند
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که روحانیت لحظه ای صحنه دفاع از دین و انقلاب را ترک نمی کند، گفت: کمرنگ شدن حضور روحانیت در جامعه خواسته اصلی دشمنان اسلام و انقلاب است.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۷:۱۲
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
تبعیت از رهبر انقلاب ادامه خط امام(ره) است/ دينداري واقعي در اطاعت‌ از ولي فقيه است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، تبعيت از رهبر معظم انقلاب را ادامه راه امام خميني‌(ره) دانست و با بيان اين که‌ همه ما بايد در عمل اطاعت از ولايت فقيه را نشان دهيم، گفت: اطاعت از ولايت فقيه بايد در عمل ثابت شود و تنها شعار اطاعت از ولي فقيه کافي نيست.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۸:۰۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
اندیشه دینی در بدنه آموزش و پرورش نهادینه شود
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، با بیان این که دستگاه تعلیم و تربیت نیازمند بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل موجود در حوزه های علمیه است، تصریح کرد: اندیشه فکری حوزه باید در بدنه آموزش و پرورش نهادینه شود تا شاهد تقویت مبانی و اصول دینی در میان دانش آموزان باشیم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۴۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
رساندن پیام حق و عدالت به دنیا نیازمند جهاد تبلیغی است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که تلیغ همواره با مشکلات و سختی های بسیاری همواره است و این در طول تاریخ وجود داشته است، گفت: باید برای رساندن پیام حق و حقیقت از خودگذشتگی کرد، همان طور که علما در طول تاریخ این گونه عمل کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۱
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
منبر بهترین ابزار تبلیغ دین در جامعه است/ آموزش فن خطابه در مدارس مورد توجه قرار گیرد
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، روحانیت را پرچم‌دار عرصه تبلیغ دینی دانست و گفت: باید از فرصت تبلیغی به‌وجود آمده در جهت بیان احکام ناب دینی و همچنین هدایت مردم به سوی سعادت و تعالی بهره گرفت.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۷:۴۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
سپاه پاسخ گستاخی های ترامپ را در میدان عمل می دهد
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، به تحریم سپاه پاسداران از سوی آمریکایی ها اشاره کرد و با بیان این که این اقدام دولت آمریکا بدون شک بی پاسخ نخواهد ماند، گفت: همان طور که مقامات ارشد سپاه اعلام کردند، پاسخ این اقدامات ضد ایرانی آمریکایی ها را در میدان عمل خواهند داد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۸:۳۱
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران خواستار شد:
ارتباط مناسب مبلغان دینی با دانش آموزان
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که مبلغان دینی منادیان تبلیغ دین خدا در مدارس هستند، گفت: به حتم این خدمت و تلاش مبلغان رزق معنوی است که شامل حال آنها شده است.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۲۰:۲۴