*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ١ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Tuesday, July 25, 2017
آیت الله موسوی اصفهانی در گفتگو با «حوزه»:
گره مشکلات تحریم با اقتصاد مقاومتی باز می شود/ کابینه دوازدهم حمایت از تولید داخل را در اولویت قرار دهد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری با تاکید بر این که گره مشکلات تحریم های ظالمانه با اقتصاد مقاومتی باز می شود، تصریح کرد: کابینه دوازدهم باید حمایت از تولید داخل را در اولویت برنامه های قرار دهد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۰:۰۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین مطرح کرد:
اقدام و عمل جهادی و انقلابی روحانیت در عرصه سازندگی
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین گفت: طلاب و روحانیون نه تنها امروز در مباحث تبلیغی فعال هستند، بلکه در عرصه های سازندگی و عمرانی پیشرو و پیشگام هستند و در روستاها و مناطق محروم اقدامات مختلفی انجام می‌دهند و این نشان‌ دهنده پیوند ناگسستنی مردم و روحانیت است.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۱:۰۰
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
اقتصاد مقاومتی در میدان عمل پیاده سازی شود/ واردات بی رویه، کارخانه ها را ورشکست کرده است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی با تاکید بر این که اقتصاد مقاومتی باید در میدان عمل پیاده سازی شود، گفت: متاسفانه واردات اجناس خارجی که تولید مشابه دارد، بسیاری از کارخانه ها و کارگاه ها را به حالت تعطیل و یا نیمه تعطیل کشانده و کسب و کار خوابیده است.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۱:۴۳
بررسی نقش حوزه و روحانیت در پیشبرد اقتصاد مقاومتی؛
عبای «اقتصاد مقاومتی» بر دوش حوزه علمیه/ مردم پای منبرهای اقتصاد مقاومتی علما و روحانیون
حوزه/ رسالت مهم حوزه علمیه بعد از تبیین هر مسئله، نظریه پردازی است، اگرچه حوزه مسئولیت اجرای اقتصاد اسلامی را عهده دار نیست، اما رسالت ارائه شفاف و روشن دیدگاه ‌های اسلام درباره اقتصاد مقاومتی به صورت کاربردی را بر عهده دارد.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۰۹:۰۰
استاد حوزه علمیه تهران تبیین کرد:
جهاد اقتصادی علمای شیعه در حمایت از تولید داخلی
حوزه/ مرحوم حاج آقا نورالله اصفهانی از فقهای شیعه، در اواخر دوره‌ قاجار برای حمایت از تولید داخلی و تحریم کالای خارجی، با حمایت جمعی از علما و اخذ فتوا از مرحوم آخوند خراسانی مبنی بر تحریم منسوجات خارجی، به تاسیس شرکت تولیدی منسوجات در شهر اصفهان اقدام نمود، و این سرآغاز مبارزه با جریان استعماری اقتصادی در آن عصر بود.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۰:۱۱
عضو خبرگان رهبری:
لازمه حل مشکلات اقتصادی ، بهره گیری از همه ظرفیت های داخلی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین توکل، لازمه حل مشکلات اقتصادی کشور را بهره گیری کامل و درست از همه ظرفیت های داخل عنوان کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۰۹:۵۰
تولیت آستان قدس رضوی:
استفاده از کالای داخلی بستر ساز رونق تولید و اشتغال جوانان است
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی، استفاده از کالای ایرانی را بستر ساز رونق تولید و اشتغال جوانان دانست و گفت: پروژه زائرشهر رضوی، جلوه‌ای از اشتغال و تولید در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» است.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۷:۴۵
محقق و پژوهشگر حوزوی:
ترویج روحیه کارآفرینی در رسانه ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
حوزه/ محقق و پژوهشگر حوزوی در عرصه رسانه گفت: یکی از الزامات مهم در بحث اقتصاد مقاومتی، ترویج و نهادینه سازی روحیه کارآفرینی در رسانه ملی و دیگر رسانه های جمعی است.
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۰۸:۴۰
کتاب هایی با موضوع مقاومت فلسطین
حوزه/ در منظومه گفتمانی امام خمینی (ره)، روز قدس، تنها یک روز نمادین نیست، بلکه درصورتی‌که مسلمین در آن به وظیفه‌ی خود عمل کنند، امید می‌رود تا برکات آن یعنی نابودی غده‌ی سرطانی صهیونیسم و رهایی قدس شریف نیز محقق گردد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۴:۰۵
عضو هیئت مدیره انجمن اقتصاد اسلامی:
«جهاد اقتصادی» پیش شرط تحقق اقتصاد مقاومتی است
حوزه/ حجت الاسلام صباغ در دومین کارگاه اقتصاد مقاومتی در قرآن، گفت: در منظومه اهداف نظام اسلامی در نظام اقتصاد اسلامی، «امنیت اقتصادی» باید در اولویت اول قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۷:۱۴