*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
پذیرش مادران جوان در حوزه علمیه مشکات اندیشه تهران
حوزه/ حبیبی با بیان این که حوزه علمیه خواهران مشکات اندیشه نگاه ویژه ای به تحصیل مادران جوان در حوزه علمیه دارد، گفت: شرایط لازم جهت تحصیل مادران جوان و نیز بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری جهت ارتقاء سطوح علمی طلاب در این مرکز آموزشی فراهم شده است.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۵:۱۰
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
تربیت طلاب مجهز به مباحث روز نیاز ضروری جامعه است/ تقدیر از تلاش های آیت الله اعرافی
حوزه/ آیت الله طه محمدی، تربیت طلاب مجهز به مباحث روز را نیاز ضروری جامعه دانست و از زحمات و تلاش های آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۶:۲۹
مسئول پذیرش حوزه علمیه خراسان شمالی:
۷۰۰ طلبه جدید در حوزه علمیه خراسان شمالی پذیرفته می‌شوند
مسئول پذیرش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: ۷۰۰ طلبه برای سال تحصیلی جدید در مدارس علمیه استان پذیرفته می‌شوند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۲:۱۴
در گفتگو با عضو هیئت علمی مدرسه کریمه اهل بیت(ع) تبیین شد:
مهم ترین شاخصه ها و ملاک های پذیرش در مدارس مجتمع حوزه ای صدر (مشکات)
حوزه/ عضو هیئت علمی مدرسه عالی کریمه اهل بیت(ع) قم به تبیین و تشریح مهم ترین شاخصه ها و ملاک های پذیرش در مدارس مجتمع حوزه ای صدر (مشکات) پرداخت.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۹:۴۳
معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه اصفهان خبر داد:
برگزاری روزانه ۱۵۰۰ کلاس درسی و ۶۰ درس خارج درحوزه اصفهان
حوزه/ حجت الاسلام جلالی با اشاره به اینکه در حال حاضر روزانه بیش از ۱۵۰۰ کلاس درسی و ۶۰ درس خارج فقه به همت ۶۰۰نفر ازاساتید حوزه علمیه در اصفهان برگزار می شود، گفت: شروع سال تحصیلی ۹۸-۹۷ شنبه ۲۰ مردادماه است؛ افتتاح سال تحصیلی در مدرسه صدر انجام می گیرد.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۵۲
مسئول پذیرش حوزه علمیه استان اصفهان خبر داد:
آغاز مرحله دوم پذیرش حوزه علمیه اصفهان تا ۲۰ تیرماه
حجت الاسلام کلباسی گفت: آزمون مرحله اول پذیرش حوزه علمیه با قریب به ۳۰۰ نفر ثبت نام در ۷اردیبهشت ماه برگزار و مرحله دوم پذیرش تا ۲۰ تیرماه آغاز شده است که آزمون کتبی مرحله دوم ۲۲ تیرماه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۰۶
فعالیت های جهادی- تبلیغی مبلغان شهرستان رزن در راستای جذب طلبه
معاون تهذیب مدرسه علمیه امیر المومنین(ع) گفت: تبیین جایگاه حوزه های علمیه و مسئله پذیرش حوزه ها در جامعه برای کسانی که صاحب تریبون هستند امری ضروری است زیرا که تقویت حوزه های علمیه سبب تقویت اسلام خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۰۷
مدیر مدرسه علمیه شیخ علیخان زنگنه تویسرکان:
بهترین راه پذیرش طلبه، جذب چهره به چهره است
حوزه/ حجت الاسلام امیری گفت: بهترین راه پذیرش طلبه، جذب چهره به چهره است و مدرسه علمیه شیخ علیخان زنگنه، با استفاده از اساتید و مبلغان توانسته به خوبی جوانان و نوجوانان شهر تویسرکان را با حوزه علمیه آشنا کند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۲۵
معاون آموزش مدرسه علمیه دارالسلام تهران:
جوانان مومن، نخبه و انقلابی در اولویت پذیرش حوزه قرار دارند / رسالت امروز حوزه تربیت طلبه در تراز انقلاب است
حوزه/ حجت الاسلام انتظاری گفت: هدف اصلی از پذیرش طلبه در مدرسه علمیه دارالسلام تهران تربیت نیروهای کارآمد در تزار انقلاب اسلامی است. و امیدواریم طلاب عزیز بعد از ده سال تحصیل در این حوزه بتوانند هم پاسخگوی نیازهای نظام اسلامی باشند و هم در عرصه تبلیغ بین الملل فعال بوده و اثرگزاری خود را داشته باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۲:۳۵