*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Tuesday, November 21, 2017
مدرسه عالی انوار طاها طلبه پایه ۷ و ۸ می پذیرد
حوزه/ مدرسه عالی انوار طاها از میان ممتازین حوزه با مزایا و خدمات مناسب طلبه می پذیرد.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۲:۳۱
آغار پذیرش طلاب سطح دو در مدرسه آیت الله آخوند(ره) همدان
 مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) گفت: یکی از طرح های جدید در این مدرسه برگزاری کلاس های تخصصی فقه و اصول است که این طرح توسط آیت الله علیدوست به حوزه علمیه همدان پیشنهاد شده که در دو سال اخیر این طرح برگزار شده است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۱:۱۵
مدیر حوزه علمیه خراسان:
پاسخ گویی به نیازهای بین الملل از وظایف ابتدایی حوزه است/ پذیرش ۷ هزار طلبه جدید
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، پاسخ گویی به نیاز های جامعه، بین الملل و نظام اسلامی را از وظایف ابتدایی حوزه دانست و گفت: در هر مقطعی از زمان طبق مقتضیات ما باید بتوانیم فروع را بر اصول منطبق کنیم، تا پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۲:۰۸
مدیر حوزه علمیه لرستان خبر داد:
تحصیل ۱۴۰۰ طلبه در ۱۳ مدرسه لرستان/ رشته های تخصصی راه اندازی می شوند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان از تحصیل قریب به ۱۴۰۰ طلبه در ۱۳ مدرسه علمیه و ارائه درخواست برای راه اندازی رشته های تخصصی در حوزه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۱:۱۵
مدرسه علمیه مسجد گوهر‌شاد طلبه سطح سه می‌ پذیرد
حوزه/ مدرسه علمیه مسجد گوهر‌شاد برای سال تحصیلی جدید، طلبه سطح سه می‌پذیرد.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۱:۰۵
استاد حوزه علمیه همدان:
طلاب از فرصت تعطیلات تابستانی بهره برداری علمی و تهذیبی کنند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام مهدی(عج) شهر کبودرآهنگ با اشاره به برگزاری طرح تابساتی این مدرسه گفت: طلاب باید از فرصت تعطیلات تابستانی بهره برداری علمی و تهذیبی کنند.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۶:۳۷
حجت الاسلام عظیمی وند تبیین کرد:
ضرورت مساله مشاوره در فرایند پذیرش طلبه
حجت الاسلام عظیمی وند گفت: در فرایند پذیرش سعی شده افرادی را که از جهت هوش و استعداد علمی بالا هستند، پذیرش کنیم و همچنین تمامی مدارس را در یک سطح علمی و استعدادی گزینش کرده ایم تا خلا علمی در مدرسه ای ایجاد نشود.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۶:۵۷
پذیرش ویژه خانواده طلاب و استعدادهای درخشان المصطفی
حوزه/ معاونت آموزشی جامعة المصطفی از میان خانواده طلاب، استعدادهای درخشان، حافظان قرآن و خانواده های شهداء، جهت تحصیل در دوره تمهیدیه وکارشناسی برای نیمسال دوم ۹۷-۹۶ پذیرش می نماید.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۳۶
معاون آموزش حوزه علمیه همدان:
۲۵۰طلبه جدید در ۱۴ مدرسه همدان پذیرش می شوند
حوزه/ حجت الاسلام فراهانی گفت: حوزه علمیه همدان مجاز به پذیرش ۲۵۰ طلبه جدید در۱۴ مدرسه سطح یک در استان همدان می باشد و تاکنون ۲۲۰ نفر از مقاضیان حائز شرایط، برای دوره اختبار و تثبیت، پذیرش شده اند.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۲:۵۶
مدیر مدرسه علمیه امیر المومنین(ع) قروه:
استعدادیابی ضرورت پذیرش طلبه در حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام حمزه پور با اشاره به ضرورت تربیت طلاب پژوهشگر، گفت: متقاضیان ورود به حوزه های علمیه از مدارس آموزش و پرورش وارد حوزه علمیه می شوند و با آیین نگارش و مقاله نویسی آشنا نیستند، لذا آموزش این مساله امری ضروری است.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۷:۳۵