*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
طبق آخرین آمارها؛
سیر مهاجرات جوانان مسلمان تحصیل کرده در تونس افزایش یافته است
حوزه/ در حالی که بیش از هشت سال از انقلاب مردم تونس می گذرد، آخرین آمار ها نشان می دهد که در طول این هشت سال بیش از ده هزار جوان مسلمان که تحصیلات عالی دانشگاهی داشته اند این کشور را به مقصد کشورهای غربی ترک کرده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۰۳:۳۰
لوموند فرانسه وزیر گردشگری تونس را عجیب ترین وزیر تاریخ این کشور دانست
حوزه/ رونی طرابلسی که چند روز پیش به عنوان وزیر گردشگری تونس برگزیده شد یک یهودی است که بنا دارد روابط تونس را با صهیونیست ها تقویت کند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۲:۳۳
استاد دانشگاه تونس در گفت‌وگو با «حوزه»:
به این باور رسیده‌ام که هدف از تشکیل وهابیت ویرانی اسلام است
حوزه / دکتر محمد ناصر الصدیقی گفت: هدف از تشکیل وهابیت تنها ویرانی اسلام است که این را می توان در تندروی و بی بند و بار بودن آنها دید.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۴۴
تغییرات جدید در مهمترین جنبش اسلامی تونس
حوزه / در پی تغییراتی که در دفتر اجرایی جنبش اسلامی "النهضۀ" تونس انجام شد، این حزب وجود هرگونه کشمکش و اختلاف درونی را تکذیب کرد.
۱۳۹۵/۵/۱ - ۲۲:۳۰
الغنوشی بار دیگر به عنوان رئیس جنبش النهضه تونس انتخاب شد
حوزه/ جنبش النهضة تونس امروز دوشنبه در دهمین همایش خود راشد الغنوشی رهبر جنبش تاریخی النهضة را بار دیگر به عنوان رئیس این حزب سیاسی انتخاب کرد.
۱۳۹۵/۳/۳ - ۱۱:۳۵
گردهمایی هزاران تونسی در پنجمین سالگرد انقلاب
حوزه / هزاران تونسی پنجمین سالگرد خیزش مردمی و انقلاب خود را که با سقوط نظام ۲۳ ساله زین العابدین بن علی در این کشور به ثمر رسید، جشن گرفتند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۱