*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۹ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 26, 2019
آیت الله مصباح یزدی:
برای رفع تحریم ها دل به بیگانگان ببندیم گرفتار خواهیم شد
حوزه/رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: اگر درمشکلات و تحریم ها امید و دل به بیگانگان دادیم که آنها تحریم ها را رفع خواهند کرد، گرفتار خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۰۸
نماهنگ | و اکنون گام دوم
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۴۴
وزیر اقتصاد و امور دارایی در ساری:
فشارها و تحریم ها تأثیری در اراده ملت ایران ندارد
حوزه/ وزیر اقتصاد و امور دارایی کشور با بیان این که دشمن در چهل سال اخیر تلاش های بسیاری کرده تا ملت ایران را به زانو در آورد، گفت: این ملت با بصیرت و هوشیاری در برابر همه توطئه های دشمن ایستادند و از انقلاب و نظام دفاع کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۵
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در مراسم شهادت حضرت زهرا(س):
منشاء گرانی، سوء مدیریت و بی انصافی برخی تجّار است/ مردم در روز ۲۲ بهمن حضور با شکوه تر داشته باشند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: در دهه چهارم پیروزی انقلاب و در حساس ترین شرایط انقلاب هستیم. اگر آحاد مردم باهم نباشند و در مقابل تحریمها درست عمل نکنند و مردم در سختیها مقاومت نکنند، کار به جای سخت تری می رسد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۰
آیت الله اعرافی در دیدار معاون وزیر نفت:
حوزه علمیه آماده همکاری با شرکت ملی گاز برای اصلاح الگوی مصرف است
حوزه/عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: حوزه علمیه در زمینه های مختلف تبلیغ و .. وظیفه خود می داند که بتواند موضوع اصلاح الگوی مصرف را در جامعه ترویج کند. حوزه آماده همکاری با شرکت ملی گاز برای اصلاح الگوی مصرف از طریق شبکه تبلیغ و طرح هجرت است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۸
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
حل مشکلات معیشتی مردم دغدغه جدی مسئولین باشد
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: امروز مردم با مشکلات معیشتی واقتصادی روبرو هستتند که باید این حل مشکلات دغدغه جدی مسئولین باشد، چرا که مردم نه تنها با تبعیض، بلکه از بی عدالتی میانه ای ندارند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۴
معاون سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی:
ایران با وجود تحریم‌ها همچنان بر اصول خود پایبند است
حوزه/ عباس خامه‌یار در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سوریه به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی پرداخت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۴
حجت عبدالملکی در مشهد:
آمریکا قصد تحریک مردم علیه نظام از طریق تورم شدید، بیکاری و قحطی را دارد
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: مفاسد اقتصادی، فرهنگ تولید را نشانه گرفته است، به این نحو سایرین یا دست از تولید می‌کشند و یا این که آنها نیز وارد فساد می‌شوند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۹:۲۷
طهرانچی در یادواره شهدا:
اعمال تحریم ها به بهانه هسته ای بازی آمریکا است
حوزه/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اعمال تحریم ها به بهانه مسائل هسته ای بازی آمریکا است تا از پیشرفت علمی کشور جلوگیری کند، چرا که از این پیشرفت تن آنها به لرزه خواهد افتاد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۷
مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر:
مدیریت جهادی و تفکر انقلابی راه برون رفت کشور از مشکلات است
امام جمعه بهشهر با تأکید براین که امروز مسئولان کشورمان باید با تفکر انقلابی و مدیریت جهانی کشور را مدیریت کنند، گفت: اگر این دو اصل مهم در مدیریت کشور مورد توجه قرار نگیرد به طور حتم با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۶