*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
کتاب قرآنی که پس از ۲۷ سال توسط بانوی مسیحی به مسجد بوسنی برگردانده شد
حوزه/ یک بانوی مسیحی که قرآن را در طول سال های جنگ بوسنی، پس از تخریب مسجد توسط نیروهای ارتش صرب حفظ کرده بود، پس از۲۷ سال و هنگام بازگشایی مسجد، آن را دوباره به مسلمانان بازگرداند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۸:۵۲
تصاویر زیبایی از مسجد بازسازی شده در بوسنی که امروز رسما افتتاح می شود
حوزه/ به گفته کمیته برگزاری مراسم افتتاحیه مسجد الدزا در فوکا در بوسنی و هرزگوین، با حضور ۱۰ هزار نمازگزار رسما افتتاح می شود و این مراسم رویداد اصلی مربوط به «روز مسجد» خواهد بود.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۰۹:۴۰
نمایشگاهی از نسخ قرآن های خطی و چاپی قدیمی در بوسنی برگزار شد
حوزه/ در نمایشگاهی که در شهر موستار در بوسنی و هرزگوین برگزار شده، ۶ قرآن خطی ۳۰۰ ساله برای نخستین بار به همراه نسخ قرآن های چاپی قدیمی برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شدند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۰۷:۵۹
بانوی مستبصر اهل بوسنی در گفت‌وگو با حوزه:
مسلمانان بوسنی ایران را برادر خود می دانند/ اروپا و آمریکا در برابرکشتار مسلمانان بوسنی ساکت بودند
حوزه/ آرمینا حاساگیچ بانوی مسلمان بوسنیایی گفت: مسلمانان بوسنی ایران و ایرانی ها را دوست دارند؛ گرچه ممکن است اطلاعاتشان نسبت به آنها کم تر باشد. اما ایرانیان را ملت برادر خود می دانند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۲۸
مسجد باستانی رنگارنگ سلیمانیه در بوسنی بازگشایی شد + تصاویر
حوزه/ روز گذشته طی مراسمی، یک مسجد تاریخی در شهر تراونیک در بوسنی و هرزگوین که به خاطر ساختار رنگارنگ و نمای زیبایش شناخته شده می باشد، پس از بازسازی و مرمت افتتاح گردید.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۳:۵۵
مسجد تاریخی در بوسنی و هرزگوین مورد حمله نژادپرستان قرار گرفت
حوزه/ خرابکاران به مسجد تاریخی آرنودیا در بانیا لوکا، دومین شهر بزرگ بوسنی و هرزگوین حمله کرده و با شعارنویسی های نژادپرستانه دیوار این مسجد را که در دست مرمت قرار دارد، مخدوش کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۰۹:۰۴
پس از ۲۷ سال تخریب، مسجد آلاکا در بوسنی افتتاح می شود
حوزه/ مسجد آلاکا که به «مروارید بوسنی» معروف بوده و در جنگ بوسی به دست نیروهای صرب تخریب شده بود، پس از ۲۷ سال بازسازی شده و به زودی افتتاح می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۰
آژانس گردشگری کروات، تصاویر مساجد بوسنی را با کلیسا جایگزین کرد
حوزه/ یک آژانس گردشگری کروات که مقر آن در لوس آنجلس واقع شده، تصاویر بروشورهای تبلیغاتی منتشر شده در وبسایتش را دستکاری فوتوشاپی کرده و به جای مساجد، کلیساهای کاتولیک را جایگزین کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۹:۲۰
بازسازی مسجد ۴۶۹ در بوسنی به زودی به اتمام می رسد
حوزه/ مسجد آلاکا، یک مسجد تاریخی واقع در شهر فوچا در جنوب شرقی بوسنی که توسط صرب ها تخریب شده بود، توسط اداره مدیریت بنیادهای ترکیه بازسازی می شود.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۰:۵۲
به مناسبت هفته وحدت؛
کتاب زندگینامه حضرت خدیجه کبری (س) در بوسنی رونمایی شد
حوزه/ به مناسبت فرارسیدن میلاد پیامبر ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت، کتاب زندگینامه حضرت خدیجه کبری (س) در بوسنی و هرزگوین رونمایی شد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۳۲