*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ \ ۲ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Tuesday, August 14, 2018
استاد انصاریان تبیین کرد:
چه کسانی در قیامت بدون حساب وارد بهشت می شوند
حوزه/ اقوامی در قیامت بدون حساب وارد بهشت می شوند، یعنی اصلاً پرونده ای پیش پروردگار ندارند، چون در قیامت همه می فهمند که آنها عین نور هستند و عین نور یک حقیقت اند؛ یعنی عمل، اخلاق، رفتار، کردار و گفتار آنها نور است و همواره یک حقیقت از آنها ظهور دارد.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۵۱
۱۳ تا ۲۲ مردادماه؛
سخنرانی استاد انصاریان در مشهد مقدس برگزار می شود
حوزه/ طبق سنوات گذشته سخنرانی استاد انصاریان، مفسّر، محقق و پژوهشگر قرآن و معارف اسلامی از ۱۳ تا ۲۲ مردادماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۲:۱۶
استاد انصاریان:
همه ظلم‌ها به یکدیگر و دل‌شکستن‌ها در همین دنیا عکس‌العمل دارد/عوامل پدید آمدن عذاب‌های جهنم
حوزه/ محقق، مفسر، مترجم و پژوهشگر علوم و معارف قرآنی گفت: خداوند متعال نه طبقات جهنم را، نه عذاب‌های این طبقات را ساخته است. سازنده آن کفر کافران، شرک مشرکان، نفاق منافقان، بخل بخیلان، حسد حاسدان، کبر متکبران، جرم مجرمان است. اگر ساخت جهنم و عذاب‌هایش را به خدا نسبت دهید در حقیقت به او تهمت زدید و خود این تهمت هم یک آتش دیگری است که برافروخته می‌کنید.
۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۱:۱۰
استاد انصاریان در جمع مردم سوگوار علوی:
امیرالمؤمنین علی(ع) عین عدل است/ راه آباد کردن بهشت
حوزه/ مفسر قرآن و نهج البلاغه گفت: امیرالمؤمنین(ع) هیچ‌وقت در هنگام به‌کارگرفتن اسلحه، در برخورد با دشمن، در برخورد با رفاه و در برخورد با آسیب‌ها از عدالت بیرون نمی‌رود، امیرالمؤمنین(ع) عدل و عبد است؛ یعنی محال است زمانی، روزگاری، حادثه‌ای، مصیبتی یا آسیبی پیش بیاید و امیرالمؤمنین(ع) قدم متجاوزانه بردارد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۰۰
استاد انصاریان تبیین کرد:
راه های رسیدن به «رحمت الهی»
حوزه/ محقق، مفسر، مترجم و پژوهشگر علوم و معارف قرآنی درباره رحمت ویژه الهی نسبت به شنوندگان معارف الهی، گفت: این رحمت پروردگار بعد از ایمان و عمل به انسان عنایت می‌شود، برخی برای رفتن به مسجد و نشستن پای منبر کوتاهی و بی‌حوصلگی می‌کنند و برخی هم با اصل مسجد و منبر مخالفند، ولی هر دو گروه نمی‌دانند چه رحمت الهی را از دست می‌دهند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۰۷
استاد انصاریان:
نعمت‌ها درهای بهشت یا جهنم را برای شما باز می‌کنند
حوزه/ نعمتی را که خداوند به انسان عنایت می‌کند به آدم نمی‌چسباند، اگر اراده کند با یک اتفاق همه را از انسان می گیرد. خداوند نعمت را به ما داده تا با این نعمت کار کنیم و قیامت هشت در بهشت را به روی ما باز کند. اگر اشتباه کار کنیم قیامت هفت در جهنم را باز می‌کنند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۴۶
توسط معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛
ویژه‌برنامه‌های سخنرانی و تفسیر حرم رضوی در ماه رمضان تشریح شد
حوزه/ معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه‌برنامه‌های سخنرانی و تفسیر حرم مطهر امام رضا (ع) در دهه اول ماه مبارک رمضان را تشریح شد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۹:۱۷
برنامه های سخنرانی استاد انصاریان در ماه مبارک رمضان
حوزه/برنامه سخنرانی استاد انصاریان در ماه مبارک رمضان در شهر تهران اعلام شد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۱:۴۸
سخنرانی استاد انصاریان درحرم حضرت معصومه (س) آغاز شد
حوزه/ به مدت ده شب سخنرانی مفسر، محقق و پژوهشگر علوم و معارف قرآن ، استاد حسین انصاریان به مدت ۱۰ شب در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز شد.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۴:۲۶
سخنرانی های استاد انصاریان در ماه رجب و شعبان
حوزه/ طبق سنوات گذشته جلسات سخنرانی استاد انصاریان در ماه رجب و شعبان برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۲۱:۰۲