*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ \ ۱۴ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 23, 2018
تولیت آستان قدس رضوی در جمع دانشجویان:
فشار اقتصادی راهبرد دشمن برای فاصله انداختن بین مردم و نظام است
تولیت آستان قدس رضوی گفت: اعمال فشار اقتصادی بر مردم از جمله برنامه هایی است که دشمنان مد نظر قرار داده اند تا از این طریق بین ملت و نظام فاصله اندازند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۹:۲۴
امام جمعه اسفراین:
سفر رهبری به خراسان شمالی سبب تحول عظیم در استان شد
حوزه/ امام جمعه اسفراین گفت: سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی در مهرماه سال ۹۱ سبب ایجاد تحول عظیم فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در استان شد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۷:۱۷
امام جمعه بابلسر :
تنها با ولایت می توانیم از پیچ و خم های تاریخی عبور کنیم
امام جمعه بابلسر با اشاره به این که تنها با ولایت می توانیم از پیچ و خم های تاریخی عبور کنیم، گفت: در چهار دهه اخیر نیز از بحران ها و مشکلات کشور را با رهنمودهای ارزشمند رهبری معظم انقلاب با موفقیت عبور کردیم.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۸:۴۴
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) نی ریز:
عدم پیگیری مطالبات رهبری، موجب شکست در اقتصاد می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) نی ریز گفت: رمز موفقیت نگاه به اشاره نائب ولی است، هر کجا گوش به فرمان ولی فقیه و نائب امام زمان (عج) بوده ایم موفق شدیم و هر کجا به آن مانند موضوع اقتصاد عمل نکرده ایم شکست خورده ایم.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۴۶
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
بهترین و کامل ترین راه برای یک طلبه خط ولایت است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: بهترین، سالم ترین و کامل ترین راه و مشی برای یک طلبه، خط ولایت مطلقه است، زیرا تاریخ نشان داده است کسانی که در زندگی خود همراه در مسیر ولایت فقیه حرکت و جهاد کرده اند، فرجام آنان نیک و خوب بوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱:۱۵
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس:
تنها با تکیه بر ظرفیت های درونی، توطئه های دشمنان خنثی می شود
حوزه/ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس گفت: تلاش همه مردم و مسئولان باید بر این باشد که با نگاه تقویت شاخصه های درونی کشور به ویژه در حوزه فرهنگ و اقتصاد که می تواند همان مصداق اقتصاد مقاومتی باشد، بار دیگر توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۰۶:۴۰
رزمنده دفاع مقدس:
فاصله گرفتن از رهبری سیلی خوردن به همراه دارد
حوزه/ یک رزمنده دفاع مقدس ضمن تاکید بر ضرورت تبعیت از ولایت فقیه در جامعه،گفت: تجربه ثابت کرده که هرجا از رهبری تبعیت کردیم به موفقیت رسیده و هر جا از آن فاصله گرفتیم دچار ضلالت و گمراهی شده‌ایم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۱:۵۶
خبرگزاری حوزه گزارش می دهد؛
۶۰ روز فرصت برای خنثی کردن فتنه ها
حوزه/ با توجه به بازار داغ شایعات و شبهه افکنی های دشمنان، فرصت ۶۰ روزه محرم و صفر، فرصتی است که اگر از آن به خوبی بهره ببریم می توانیم تمامی نقشه ها و فتنه های دشمنان را خنثی کنیم.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۰:۵۰
حجت الاسلام میرزامحمدی: امروز اسلام امام محور در مدل ولایت فقیه پیاده شده است
حوزه/ خطیب حوزوی گفت: امروز اسلام امام محور در زمان غیبت، تنها در مدل ولایت فقیه پیاده شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۸:۵۰
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی فارس:
۲۹ روحانی از ناجا در شیراز در ایام محرم مشغول تبیین معارف عاشورا هستند
حوزه/ رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی فارس گفت: بیش از هفت هزار نیرو در سطح استان از هیئت ها و دسته های عزاداری محافظت می کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۲:۰۵