*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٨ شعبان ١٤٣٨ \ Thursday, May 25, 2017
عضو شورای عالی حوزه در همایش مبلغان اوقاف مطرح کرد:
مبلغان باید محور وحدت باشند / ولایت فقیه کشور را از خطرات حفظ کرده است
حوزه/ آیت الله خاتمی با بیان این که مبلغان باید محور وحدت باشند و به مباحث حزبی و دعواهای قومی وارد نشوند گفت: آنچه کشور را از خطرات حفظ کرد ولایت فقیه بوده است.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۲۵
امام جمعه موقت قزوین:
رسالت امروز حوزه و روحانیت بسیار سنگین تر از گذشته است
حوزه/ امام جمعه موقت قزوین گفت: حوزه و روحانیت در همه عرصه‌های انقلاب با روشنگری نقش مهمی در آگاه‌سازی مردم داشته اند و رسالت آنها در این برهه خطیرتر است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۶:۳۴
عضو شورای حوزه علمیه استان لرستان:
مردم حماسه آفریدند/ رئیس جمهور منتخب به وعده ها عمل کند
حوزه/ حجت الاسلام امیدیان، حضور حماسی مردم در انتخابات را لبیک به رهبر معظم انقلاب خواند و بر لزوم خدمت به محرومان، رفع مشکل بیکاری و ازدواج جوانان و بهبود وضع معیشتی مردم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۴۵
مدیر حوزه علمیه استان لرستان: رئیس جمهور منتخب از همه ظرفیت ها در دولت استفاده کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان، مردم را پیروز واقعی انتخابات خواند و گفت: رئیس جمهور منتخب بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی، برای پیشرفت کشور در تمام عرصه ها از تمام نخبگان استفاده کند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۰۸:۳۹
نایب رئیس شورای حوزه علمیه یزد:
حماسه آفرینی مردم سرمایه عظیم نظام اسلامی است
حوزه / پیروز حقیقی انتخابات، مردم، اسلام، انقلاب و رهبر معظم انقلاب هستند، چرا که دعوت معظم له از مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات و لبیک آنان به فرمان رهبر خویش چنین اتفاق پرشکوهی را رقم زد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۷:۲۹
آیت الله نمازی در جمع روحانیون طرح هجرت:
روحانیون ، ولایت فقیه را به زبان روز برای جوانان تبیین کنند
حوزه/ عضو خبرگان رهبری، تبیین و معرفی جایگاه ولایت برای مردم را از رسالت های روحانیون عنوان کرد و گفت: روحانیون باید بحث ولایت فقیه را در دبیرستان ها و دانشگاه ها به زبان روز برای جوانان تبیین کنند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۶:۳۳
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
حضور حداکثری مردم در انتخابات نقش بی‌بدیل ولایت مطلقه فقیه را ثابت کرد
حوزه/ حضور ملت ایران امید تازه‌ای به هواداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان بخشید و مایه یأس دشمنان و مصونیت، اقتدار و عزت ایران گردید.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۱:۳۴
مدیر حوزه علمیه یزد:
مردم نشان دادند به «ولایت فقیه» و «نظام» وفادارند
حوزه /حجت الاسلام والمسلمین شمس، گفت: اعتقاد به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی دو عامل حضور پرشور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر بود.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵:۲۷
امام جمعه آران و بیدگل:
تنها راه ممانعت از نفوذ دشمن حضور با بصیرت درانتخابات است
حوزه/ امام جمعه آران و بیدگل، تنها راه ممانعت از نفوذ دشمن در عرصه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی را حضور گسترده همراه با بصیرت مردم در انتخابات دانست.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۸:۱۰
مدیر حوزه علمیه یزد در گفتگو با «حوزه»:
رئیس جمهور آینده باید تابع ولی فقیه و درد مردم را بفهمد
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس با بیان اینکه انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دو عامل بقای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات دشمنان نظام را مایوس می کند.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۰۱:۱۰