*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ \ السبت ٧ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 24, 2018
مسلمانان آفریقا از همزمانی امتحانات ورودی دانشگاه ها با نماز جمعه شکایت کردند
حوزه/ رئیس شورای حقوقی مسلمانان «موریس» به نمایندگی از علمای اسلامی ضمن محکوم سازی همزمانی امتحان ورودی دانشگاه های غرب آفریقا با نماز جمعه، این اقدام را تعمدی و بی عدالتی علیه مسلمانان توصیف کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۷
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:
ستادهای نماز جمعه مروج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشند
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: ستادهای نماز جمعه و کسانی که در راستای ارتقاء کمی و کیفی نماز جمعه تلاش می کنند باید تمام تلاش خود را برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در برنامه های نماز جمعه انجام دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۴
رئیس دانشکده تبلیغ الازهر:
نماز جمعه همایش جهانی اسلام است
حوزه/ شیخ جمال فاروق گفت: نماز جمعه همایشی جهانی است که مردم شرق و غرب جهان در آن شرکت می کنند تا در این تجمع به یاد دین و هویت دینی خود افتاده و تجدید ایمان کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۶
استاد حوزه علمیه قزوین:
نماز جمعه تریبون پیگیری مشکلات مردم است
حوزه/ حجت الاسلام طهماسبی تصریح کرد: در نماز جمعه به‌عنوان یک نهاد فراگیر اجتماعی و دینی، مصالح مسلمانان و کشورهای اسلامی، مشکلات و آسیب های جامعه بخصوص جوانان و مردم مطرح می شود و این مسئله موجب رشد آگاهی های مردم و ایجاد همبستگی بین آنان خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
اداره مسجدالحرام در دست شرورترین انسان‌ها افتاده است/ برده داری مدرن در دنیا حاکم است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر این که اداره مسجدالحرام در دست شرورترین انسان‌هاست، گفت: عده‌ای در دنیا مشغول فسق و فجور و اختلاس و دزدی هستند و افرادی هم که اهل فکر و نظرند دیگر آب خوش از گلویشان پایین نمی‌رود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی:
نماز جمعه در ۲۶ شهر خراسان جنوبی اقامه می شود
حوزه/رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر افزایش تعداد نماز جمعه در دستور کار نبوده، بلکه بیشتر کیفیت سازی مدنظر است، گفت: در حال حاضر نمازجمعه در ۲۶ نقطه خراسان جنوبی با حضور ۲۶ امام‌جمعه اقامه می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۸
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی:
نماز جمعه در ۳۵ شهر آذربایجان شرقی اقامه می شود
حوزه/ مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان آذربایجان شرقی از اقامه نماز جمعه در ۳۵ شهر این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۳۵
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین:
نماز جمعه، تریبون امامت و ولایت است
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین گفت: نماز جمعه، تریبون امامت و ولایت است و به واسطه نقش و جایگاه مهمی که در جامعه دارد، همواره پیگیر تحقق منویات و رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۳
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان:
پیگیری مطالبات مردم از رسالت های مهم ائمه جمعه است
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان گفت: پیگیری مطالبات مردم موجب افزایش اعتماد عمومی مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی می شود و توطئه های دشمنان را نسبت به دلسرد کردن مردم از نظام خنثی می کند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۱
استاد حوزه علمیه قزوین:
ساده زیستی ائمه جمعه در اعتمادسازی عمومی موثر است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که ساده زیستی ائمه جمعه در اعتمادسازی عمومی موثر است، گفت: نمازجمعه خاستگاه و پشتوانه نظام انقلاب اسلامی و مرکز پیگیری مطالبات و درخواست منطقی مردم است.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۹:۱۰