*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٣ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Monday, February 19, 2018
نرم افزار «طلب حلال» در کره جنوبی برای جذب گردشگران مسلمان ایجاد شد
حوزه/ نرم افزار «طلب حلال» برای گوشی های همراه هوشمند آیفون و کامپیوتر طراحی شده و به گردشگران و بازدیدکنندگان مسلمان در کره جنوبی برای یافت غذاهای حلال و اسلامی اطلاع رسانی می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۰
موزه ای در تایوان برای مسلمانان نمازخانه تاسیس کرد
حوزه/ یک موزه در تایوان برای نخستین بار نمازخانه ای تاسیس کرد تا بازدیدکنندگان و گردشگران مسلمان با استفاده از این تسهیلات بیشتر جذب فعالیت های موزه و نمایشگاه‌های آن شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۹:۵۹
در رستوران حلالی در ژاپن، گردشگران مسلمان خودشان آشپزی می‌کنند
حوزه/ رستوران «سوپ رامان حلال» که به تازگی در کیوتوی ژاپن راه اندازی شده، برای جلب رضایت مشتریان مسلمان، به آنها اجازه می‌دهد خودشان آشپزی کنند و غذایشان را با کمک کارکنان آماده کنند.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۲۲:۵۰
پارک دیزنی لند در هنگ کنگ گواهینامه حلال گرفت
حوزه/ درحالی که بسیاری صاحبان تجارت در سرتاسر دنیا به دنبال دریافت گواهینامه حلال برای جذب گردشگران مسلمان هستند، پارک دیزنی لند در هنگ کنگ با ایجاد رستوران های حلال، نمازخانه و حجاب مخصوص موفق به دریافت این گواهینامه شد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۹:۱۰
با افزایش صنعت گردشگری در ژاپن؛
رستوران‌های اوساکا، غذای سنتی ژاپنی را به صورت حلال تدارک می‌بینند
حوزه/ درحالی گردشگران خارجی به ویژه مسلمانان به ژاپن سر می‌زنند، تاکنون حداقل ۲ رستوران و غذاخوری معروف شهر گردشگری اوساکا غذاهای سنتی ژاپنی را به صورت حلال تهیه می‌کنند تا گردشگران مسلمان بتوانند طعم آشپزی ژاپنی را بچشند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳:۴۰
بعد از موفقیت طرح سرو غذای حلال انجام می شود؛
ایجاد نمازخانه در دومین آسمانخراش بلند دنیا
حوزه / بعد از موفقیت طرح سرو غذای حلال در طبقه ۸۶ دومین آسمانخراش بلند دنیا که در تایوان قرار دارد، مسئولان این آسمانخراش به فکر ایجاد نمازخانه برای گردشگران مسلمان افتاده اند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۸