*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
در نظرسنجی گردشگران مسلمان:
کشورهای غربی تسهیلات حلال کمی برای مسافران مسلمان ارائه می دهند
حوزه/ در یک نظرسنجی که توسط سازمان سوشبل ارث، یک سازمان ارائه دهند اطلاعات مسافرتی اسلامی انجام شد، بیش از ۶۱ درصد بر این باور بودند که کشورهای غربی تسهیلات اسلامی و حلال کمی برای گردشگران و مسافران مسلمان ارائه می دهند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۸:۵۳
نخستین هتل «تماما حلال» در تایلند مجوز کار گرفت
حوزه/ نخستین هتل تماما حلال در بانکوک، پایتخت تایلند با هدف جذب گردشگران و مسافران مسلمان گواهینامه تاییدیه حلال از شورای اسلامی مرکزی این کشور دریافت کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۹
با ۲۸۹ رستوران و کافه اسلامی جدید:
راهنمای غذای حلال در نیوزلند به روز رسانی شد
حوزه/ مؤسسه گردشگری نیوزلند با همکاری فدراسیون انجمن های اسلامی جدیدترین نسخه راهنمای غذای حلال را در این کشور به منظور تسهیل کار بازدیدکنندگان و گردشگران مسلمان منتشر کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۵
کامبوج از گواهینامه و لوگوی "حلال ملی" پرده برداری کرد
حوزه/ کشور کامبوج در جنوب شرقی آسیا صاحب گواهنیامه و لوگوی حلال شده و از این پس شرکت ها و رستوران ها در این کشورمی توانند به طور رسمی گواهینامه حلال کامبوجی داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۵۸
در پی انتقادات از عدم وجود فضای مسلمان پسند؛
«هفته رستوران های حلال» در کره جنوبی برگزار می شود
حوزه/درحالی که انتقادات گسترده ای درباره عدم وجود فضای مسلمان پسند در کره جنوبی از جمله نبود رستوران های حلال و نمازخانه در این کشور، مقامات گردشگری کره برای دومین سال متوالی «هفته رستوران های حلال» برگزار می کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۶:۵۵
نرم افزار «طلب حلال» در کره جنوبی برای جذب گردشگران مسلمان ایجاد شد
حوزه/ نرم افزار «طلب حلال» برای گوشی های همراه هوشمند آیفون و کامپیوتر طراحی شده و به گردشگران و بازدیدکنندگان مسلمان در کره جنوبی برای یافت غذاهای حلال و اسلامی اطلاع رسانی می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۰
موزه ای در تایوان برای مسلمانان نمازخانه تاسیس کرد
حوزه/ یک موزه در تایوان برای نخستین بار نمازخانه ای تاسیس کرد تا بازدیدکنندگان و گردشگران مسلمان با استفاده از این تسهیلات بیشتر جذب فعالیت های موزه و نمایشگاه‌های آن شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۹:۵۹
در رستوران حلالی در ژاپن، گردشگران مسلمان خودشان آشپزی می‌کنند
حوزه/ رستوران «سوپ رامان حلال» که به تازگی در کیوتوی ژاپن راه اندازی شده، برای جلب رضایت مشتریان مسلمان، به آنها اجازه می‌دهد خودشان آشپزی کنند و غذایشان را با کمک کارکنان آماده کنند.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۲۲:۵۰
پارک دیزنی لند در هنگ کنگ گواهینامه حلال گرفت
حوزه/ درحالی که بسیاری صاحبان تجارت در سرتاسر دنیا به دنبال دریافت گواهینامه حلال برای جذب گردشگران مسلمان هستند، پارک دیزنی لند در هنگ کنگ با ایجاد رستوران های حلال، نمازخانه و حجاب مخصوص موفق به دریافت این گواهینامه شد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۹:۱۰
با افزایش صنعت گردشگری در ژاپن؛
رستوران‌های اوساکا، غذای سنتی ژاپنی را به صورت حلال تدارک می‌بینند
حوزه/ درحالی گردشگران خارجی به ویژه مسلمانان به ژاپن سر می‌زنند، تاکنون حداقل ۲ رستوران و غذاخوری معروف شهر گردشگری اوساکا غذاهای سنتی ژاپنی را به صورت حلال تهیه می‌کنند تا گردشگران مسلمان بتوانند طعم آشپزی ژاپنی را بچشند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳:۴۰