*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩ \ Monday, September 25, 2017
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر تبیین کرد: مولفه های روحانی اثرگذار
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: پوشیدن لباس مقدس روحانیت یک سری مولفه هایی دارد که ساده زیستی یکی از مهمترین این مولفه ها است. ساده زیستی بسیار برای مردم مهم است هرچند که خود آنان با اشرافی گری زندگی کنند، اما انتظارشان از یک روحانی داشتن زندگی ساده است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۲:۲۶
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه مطرح کرد:
سه شاخص « روحانی پیشرو و اثرگذار»
حوزه/ حجت الاسلام ایرانی گفت: در گذشته علم و اخلاق به عنوان دو بال پرواز یک طلبه شناخته می شد. اما امروز حقیقت آن است که اگر این دو شاخص را دارا باشد، اما بصیرت لازم را نداشته باشد قطعا نمی تواند به یک عنصر فعال و تأثیر گذار در جامعه تبدیل شود.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۳:۳۵
استاد حوزه کرمانشاه:
طلاب از سرمایه های معنوی بهره برداری کنند
حوزه/ استاد حوزه با تاکید بر ضرورت بهره برداری طلاب از سرمایه های معنوی، گفت: یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت تحصیلی، داشتن انگیزه است و طلاب باید با جدیت به درس و بحث بپردازند.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۵:۲۲
عضو خبرگان رهبری تبیین کرد:
کارکردهای روحانیت در پیشگیری از آسیب های اجتماعی
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نقش حوزه های علمیه در سالم سازی فرهنگی و اخلاقی جامعه، گفت: فرهنگ سازی، تبلیغ و تبیین معارف دینی توسط روحانیون و مبلغان نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۷:۰۴
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی:
علمی که همراه با اخلاق و تقوا باشد ارزشمند است
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی تأکید کرد: علمی که همراه با اخلاق و تقوا باشد ارزشمند است.
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۱:۰۷
در یک نشست علمی بررسی شد ؛
کارکردهای علوم انسانی مدرن
حوزه/ عضو هیأت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه تغییر جهان باید سمت و سوی جدید، آشکار و بروز و ظهور آگاهانه پیدا کند، گفت: اگر قرار باشد وارد دنیای جدیدی شویم این ورود حتما به مدد علم و نظر اتفاق می‌افتد.
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۰:۵۸
آیت الله نمازی در «ضیافت اندیشه» اساتید دانشگاه:
برخی پزشکان فقط به درآمد و پول می اندیشند
حوزه/ نماینده ولی فقیه درکاشان گفت: متاسفانه عده ای طبابت را برای کسب در آمد می دانند، درحالی که طبابت شغل نیست، بلکه طبابت مسئولیت در قبال افراد جامعه می باشد و از نظر دینی هم همطراز جایگاه علمان دینی می باشد.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۶:۱۳
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
آنچه می‌تواند دنیا را ظلم و ستم نجات دهد، اندیشه شهید مطهری و حوزه است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنچه که می تواند دنیای امروز را از این ظلم و ستمی که ظالمان روا می دارند، نجات دهد اندیشه‌های شهید مطهری و حوزه‌های علمیه هستند.
۱۳۹۶/۴/۲۹ - ۱۹:۲۳
مدیر مدرسه علمیه رضوی بیرجند:
اهالی تفکر و اندیشه کتاب انسان ۲۵۰ ساله رهبر انقلاب را مطالعه کنند
حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اهالی تفکر و اندیشه، گفت: این افراد، کتاب انسان ۲۵۰ ساله که بیانات رهبر معظم انقلاب است را بخوانند که با تدبر در زندگی همراه می شود و با نگاهی تشکیلاتی به آن می توانیم زمینه شناخت و الگو برداری صحیح از زندگی را داشته باشیم.
۱۳۹۶/۴/۲۹ - ۱۲:۲۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
علم در چارچوب مهندسی ایمان استانداردسازی می شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علم و دانش باید در چارچوب مهندسی ایمان قرارگیرد و سیر الی الله باشد، در این صورت تبدیل به نور خواهد شد.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۱:۱۲