*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ \ الجمعة ٢١ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Friday, January 20, 2017
امام جمعه شهرستان بوئین زهرا:
علم بدون عمل برای بشریت خطرناک است
حوزه / حجت الاسلام زرینه با تاکید بر جایگاه رفیع علم در اسلام گفت: علم بدون عمل برای بشریت خطرناک است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۴
آیت الله العظمی سبحانی مطرح کردند:
شیوه مطالعه امام راحل( ره) در تابستان
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با تأکید بر اینکه طلاب با نوار ملا نمی شوند، گفتند: طلبه ای که قصد ملا شدن دارد، باید در درس حاضر شده و استاد را ببیند؛ مباحثه طلاب و نگاه به کتاب های گوناگون از دیگر نکات مهم می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۸
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
تربیت طلاب عالم و انقلابی مهمترین ماموریت حوزه های علمیه است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان سمنان، تربیت طلاب عالم، مهذب و انقلابی را مهمترین ماموریت حوزه های علمیه خواند و بر لزوم توسعه مدارس علمیه با مشارکت خیّرین تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۹
امام جمعه موقت اصفهان:
علم منهای معرفت و دین اسلحه خطرناک است
حوزه/ امام جمعه موقت اصفهان گفت: خداوند اسرار و علوم را به آدم آموخت تا در مسیر هدایت قرار گیرد، لذا انسان منهای علم و ایمان، وحشی ترین موجود روی زمین است.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۴:۱۰
مدیر عامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی:
نام آیت الله واعظ زاده در اندیشه ها زنده و جاویدان خواهد ماند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین شریعتی تبار گفت: استاد واعظ زاده خراسانی به خاطر جایگاه ارزشمند و آثار فاخری که از خود به یادگار گذاشته اند، زنده و جاویدان خواهند بود و یاد و خاطره ایشان، در اندیشه ها و افکار ثبت و ضبط شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۴:۰۶
مدیر حوزه علمیه ایلام:
تمدن نوین اسلامی بدون همگرایی حوزه و دانشگاه تحقق نمی یابد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با بیان اینکه حوزه باید به زبان روز دین را بیان کند، تاکید کرد: دانشگاه هم باید بر اساس نیاز جامعه علم خود را پیش ببرد، لذا باید توجه داشت که زمینه تمدن اسلامی با نزدیک شدن حوزه و دانشگاه فراهم می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۵۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
وحدت حوزه و دانشگاه، دستوری و بخشنامه ای محقق نمی شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که وحدت یک اصل است، تصریح کرد: وحدت حوزه و دانشگاه اصلی دستوری و بخشنامه‌ای نیست، بلکه باید با تبیین چارچوب ها و راهبردها، در عمل به آن پایبند بود.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۰۹:۱۶
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی:
توجه به علم و دین داروی شفابخش فضای مجازی است
حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی، در جمع اساتید حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دشمن ، فطرت پاک جوانان را نشانه گرفته است، گفت: داروی شفا بخش فضای مجازی توجه به علم دین، ثقلین و تأکیدات اسلام است.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۰۸:۳۷
حجت الاسلام و المسلمین عبادی:
علم بدون دین از هر زهری برای بشریت خطرناک تر است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اصولا علم دنیوی با همه اهمیت آن مانند یک زهر است که برای نمونه می بینیم که امروز با ترکیب کردن زهر یک افعی با دیگر چیزها بهترین دارو به وجود می آید.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۱۲:۳۲
امام جمعه بوشهر:
استکبار با ایجاد شبکه های سرمایه ای و استثمارعلمی به جنگ با کشورها پرداخته است
حوزه/ جهان استکبار با علم به چپاول کشورها، سلطه بر مراکز قدرت، ایجاد شبکه های سرمایه داری، امپریالیسم علمی و استثمار علمی می پردازد و به همین دلیل علوم و فناوری های نوین و استراتژیک را مصادره می کند.
۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۵:۵۵