*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٩ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, June 24, 2017
آیت الله العظمی جوادی آملی در همایش دکترین مهدویت:
ای کاش جناب پاپ متوجه می شد که مهدی(عج) کیست/تفسیر و نهج البلاغه مهجور هستند
حوزه/ حوزه ما زمانی انقلابی و ولی پرور می شود که از راه علم وارد شود، تفسیر و نهج البلاغه مهجور است؛ تمام این علومی که در حوزه است را مشاهده کرده ایم ولی همه این دروس با نهج البلاغه قابل مقایسه نیست.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۱:۳۴
تصاویر/ رونمایی شاگرد از پورتال استاد خود
عکس: هادی چهرقانی
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۱:۴۴
آیت الله العظمی جوادی آملی:
داروي شفابخش بيماري های بشر ياد خدا است
حوزه / پرفسور برونو لاتور، فیلسوف و جامعه شناس شهیر فرانسوی با حضور در محل بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۵:۰۳
آیت الله العظمی جوادی آملی:
دينداری بسیاری از مردم مانند جویدن آدامس است
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: برخی اسلامشان مانند آدامسي است که تا در كام اينها مَزه دارد آن را مي‌جوند، اما وقتی مزه خود را از دست داد آن را دور مي‌اندازند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵:۵۵
آیت الله العظمی جوادی آملی؛
اكثر بودجه کشور های غربی صرف آدم‌كشي می شود/ با سخنراني و سفارش نه اقتصاد مقاومتي حاصل مي‌شود نه با اختلاس مي‌شود برخورد كرد
حوزه/ ما مي‌توانيم نظاممان را نظام بهشتي كنيم آنها كه اين فكر را ندارند دائما به فكر خونريزي‌اند. اين كشورهاي غرب اكثر بودجه‌هايشان صرف آدم‌كشي است چون اينها مرگ را پوسيدن مي‌دانند اما ما مي‌گوييم كه مرگ پوسيدن نيست، بلكه از پوست به در آمدن است.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۰۹:۱۹
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند:
اسلام درباره آینده جهان چه می گوید
حوزه / نگرش الهي به جهان خلقت، همانا به آينده خوش بين بودن و با هر ظلمي مبارزه نمودن و زمينه صلح جهاني را فراهم كردن و به هدف والاي بشري معتقد بودن است.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۱۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
اگر طلبه مراقبت نکند قداست خود را از دست می دهد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه نظام جاهلی در بخش اندیشه از علم و برهان محروم است و در بخش انگیزه بر اساس میل عمل می کند، گفتند: اگر طلبه مراقبت نکند، قداست خود را از دست می دهد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۹
آیت الله العظمی جوادی آملی:
عقل عملی عالم بی عمل فلج می شود/ قائمان به علم و عقل توانایی اصلاح جامعه را دارند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه کارخانه های اسلحه سازی استکبار و صهیونیسم برای آدم کشتن سه شیفته کار می کند، گفتند: اکثر بودجه کشورهای بزرگ صرف آدم کشی است و این ها قوم طاغوت هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵