*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
آیت الله مقتدایی:
حوزه علمیه خواهران از برکات انقلاب است
حوزه/رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: حوزه های علمیه خواهران یکی از برکات مهّم جمهوری اسلامی است و در گذشته این حوزه به جز موردی محدود در اصفهان، به صورت رسمی وجود نداشت.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۶:۵۲
حضور فعال مرکز بین المللی نشر اسراء در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
حوزه/ مرکز بین المللی نشر اسراء وابسته به بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء متولی چاپ و نشر آثار حضرت آیت الله جوادی آملی به روال سالهای گذشته حضور فعالی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دارد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۵:۲۷
حجت الاسلام و المسلمین مرتضی جوادی آملی:
شئون فقهی یک مرجع را بر مبنای علمی آن فهم و ترویج کنیم
حوزه/ سومین نشست هم اندیشی مسئولین دفاتر حضرت آیت الله جوادی آملی در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۵
جلد چهل و هفتم «تفسیر تسنیم» منتشر شد
حوزه/ جلد ۴۷ تفسیر گرانسنگ تسنیم اثر آیت الله العظمی جوادی آملی، با همکاری پژوهشگاه علوم وحیانی معارج و مرکز بین‌المللی نشر اسرا منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۹
آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار با دست اندرکاران حج:
به طرف سعودی بفهمانید که ریشه ناامنی، داعش و خود آنها هستند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در دیدار مسئولان سازمان حج با اشاره به عدم موافقت آل سعود در برگزاری دعای کمیل به بهانه خطرات امنیتی، تاکید داشتند: شما وظیفه دارید محققانه و با لبخند به طرف سعودی بفهمانید که ریشه ناامنی، داعش و تکفیری خود آنها هستند، آنها باید بدانند که همه جهان اسلام می داند که علاوه بر جنایاتی مانند جریان خاشقچی و امثال ذلک، داعش و تکفیری را نیز خود آنها می پرورانند.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۰:۲۱
تحلیل جالب آیت الله العظمی جوادی آملی از علم دینی و غیردینی ؛
وقتی علم دینی در دانشگاه جاری باشد، دانشجو روسری را کنار نمی گذارد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اسلامی سازی دانشگاه ها گفتند: وقتی علم دینی در دانشگاه در جریان باشد، نه تنها این دانشجو روسری را کنار نمی گذارد بلکه سجاده را در آغوش خواهد گرفت، دانشجویان اگر با این تفکر تربیت شوند آنگاه خواهند توانست بین اشکالات موجود در کشور و اصل دین، مرزبندی قائل شوند و نابسامانی ها را به پای دین نگذارند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۴:۴۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
زنان به حوزه های علمی ورود پیدا کنند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در مورد جایگاه و رسالت حقیقی زن در فرهنگ اسلامی تاکید کردند: زنان به حوزه های علمی ورود پیدا کنند و به کارهایی که در شأن آنها نیست، ورود نکنند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۲۳:۰۲