*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
مدیر حوزه علمیه تهران در گفتگو با «حوزه»:
امکان ایجاد تحول کارآمد با اقدامات کم اثر وجود ندارد/ رشته تخصصی حکمت و فلسفه راه اندازی می شود
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمی‌صادق با بیان این که امکان ایجاد تحول مثبت و کارآمد در حوزه های علمیه با اقدامات عادی و کم اثر وجود ندارد، از راه اندازی رشته تخصصی حکمت و فلسفه در تهران، در آینده خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۰۹:۱۰
آیت الله العظمی جوادی آملی در همایش دکترین مهدویت:
ای کاش جناب پاپ متوجه می شد که مهدی(عج) کیست/تفسیر و نهج البلاغه مهجور هستند
حوزه/ حوزه ما زمانی انقلابی و ولی پرور می شود که از راه علم وارد شود، تفسیر و نهج البلاغه مهجور است؛ تمام این علومی که در حوزه است را مشاهده کرده ایم ولی همه این دروس با نهج البلاغه قابل مقایسه نیست.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۱:۳۴
تصاویر/ رونمایی شاگرد از پورتال استاد خود
عکس: هادی چهرقانی
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۱:۴۴
آیت الله العظمی جوادی آملی:
داروي شفابخش بيماري های بشر ياد خدا است
حوزه / پرفسور برونو لاتور، فیلسوف و جامعه شناس شهیر فرانسوی با حضور در محل بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۵:۰۳
آیت الله العظمی جوادی آملی:
دينداری بسیاری از مردم مانند جویدن آدامس است
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: برخی اسلامشان مانند آدامسي است که تا در كام اينها مَزه دارد آن را مي‌جوند، اما وقتی مزه خود را از دست داد آن را دور مي‌اندازند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵:۵۵
آیت الله العظمی جوادی آملی؛
اكثر بودجه کشور های غربی صرف آدم‌كشي می شود/ با سخنراني و سفارش نه اقتصاد مقاومتي حاصل مي‌شود نه با اختلاس مي‌شود برخورد كرد
حوزه/ ما مي‌توانيم نظاممان را نظام بهشتي كنيم آنها كه اين فكر را ندارند دائما به فكر خونريزي‌اند. اين كشورهاي غرب اكثر بودجه‌هايشان صرف آدم‌كشي است چون اينها مرگ را پوسيدن مي‌دانند اما ما مي‌گوييم كه مرگ پوسيدن نيست، بلكه از پوست به در آمدن است.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۰۹:۱۹
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند:
اسلام درباره آینده جهان چه می گوید
حوزه / نگرش الهي به جهان خلقت، همانا به آينده خوش بين بودن و با هر ظلمي مبارزه نمودن و زمينه صلح جهاني را فراهم كردن و به هدف والاي بشري معتقد بودن است.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۱۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
اگر طلبه مراقبت نکند قداست خود را از دست می دهد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه نظام جاهلی در بخش اندیشه از علم و برهان محروم است و در بخش انگیزه بر اساس میل عمل می کند، گفتند: اگر طلبه مراقبت نکند، قداست خود را از دست می دهد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۹