*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Sunday, February 17, 2019
آیت الله العظمی جوادی آملی:
دينداری بسیاری از مردم مانند جویدن آدامس است
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: برخی اسلامشان مانند آدامسي است که تا در كام اينها مَزه دارد آن را مي‌جوند، اما وقتی مزه خود را از دست داد آن را دور مي‌اندازند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵:۵۵
آیت الله العظمی جوادی آملی؛
اكثر بودجه کشور های غربی صرف آدم‌كشي می شود/ با سخنراني و سفارش نه اقتصاد مقاومتي حاصل مي‌شود نه با اختلاس مي‌شود برخورد كرد
حوزه/ ما مي‌توانيم نظاممان را نظام بهشتي كنيم آنها كه اين فكر را ندارند دائما به فكر خونريزي‌اند. اين كشورهاي غرب اكثر بودجه‌هايشان صرف آدم‌كشي است چون اينها مرگ را پوسيدن مي‌دانند اما ما مي‌گوييم كه مرگ پوسيدن نيست، بلكه از پوست به در آمدن است.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۰۹:۱۹
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند:
اسلام درباره آینده جهان چه می گوید
حوزه / نگرش الهي به جهان خلقت، همانا به آينده خوش بين بودن و با هر ظلمي مبارزه نمودن و زمينه صلح جهاني را فراهم كردن و به هدف والاي بشري معتقد بودن است.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۱۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
اگر طلبه مراقبت نکند قداست خود را از دست می دهد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه نظام جاهلی در بخش اندیشه از علم و برهان محروم است و در بخش انگیزه بر اساس میل عمل می کند، گفتند: اگر طلبه مراقبت نکند، قداست خود را از دست می دهد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۹
آیت الله العظمی جوادی آملی:
عقل عملی عالم بی عمل فلج می شود/ قائمان به علم و عقل توانایی اصلاح جامعه را دارند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه کارخانه های اسلحه سازی استکبار و صهیونیسم برای آدم کشتن سه شیفته کار می کند، گفتند: اکثر بودجه کشورهای بزرگ صرف آدم کشی است و این ها قوم طاغوت هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
کسی به سمت بمب اتم می رود که نه دین را بشناسد و نه خدا را/ تقدیر از تلاش ها و نفوذناپذیری دستگاه دیپلماسی کشور
حوزه/ در جریان مذاکرات هسته ای و قبل از آن، غربی ها اصرار داشتند که ایران به سلاح اتمی دست پیدا نکند! در حالی که ما قبل از آنها و پیش از آنها بمب اتم را تحریم کرده و این را اعلام کرده بودیم
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۷
آیت الله العظمی جوادی آملی:
علمِ دزدي مشكل آدم را حل نمي‌كند و اثری ندارد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: عده‌اي با كوثر سيراب مي‌شوند، اما عده‌اي می خواهند با آب دهان خودشان سيراب بشوند! که اين شدني نيست. اگر كسي بخواهد با لهو و لعب، زندگي را بگذراند هميشه كم مي‌آورد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۴:۴۶
آیت الله العظمی جوادی آملی:
علوم حوزوی و دانشگاهی ذاتاً دینی هستند/ انسان با عبادت و دعا حیثیت کسب می کند
حوزه/حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه اگر موضوع علمی، مطابق با فعل خدا باشد، علم دینی محسوب می شود، گفتند: "حوزویان می گویند خدا چنین گفت" و "دانشگاهیان می گویند خدا چنین کرد" و هر دو این علوم، دینی است.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۴:۰۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
علوم حوزوی اگر به قرآن مرتبط نباشد، مشکلی را حل نمی کند
حوزه/ علوم حوزوی اگر به قرآن مرتبط نباشد، مشکلی را حل نمی کند، اين مثل كسي است كه مرتب انواع و اقسام شمشيرسازي را بلد است، اما جهاد نمی کند!
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۸