*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Sunday, December 16, 2018
آیت الله العظمی جوادی آملی:
نتیجه علوم اسلامی- انسانی حوزه و دانشگاه باید تربیت امام متقیان باشد/ لزوما هر علمی که اسلام تعلیم آن را واجب کرده، اسلامی نیست
حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه آن حوزه علمیه ای، علم اسلامی انسانی دارد که نتیجه آن، پرورش امام متقیان باشد، گفت: اگر حوزه توانست امامی تربیت کند که مردان عاقل، عالم، پاک و منزه از جهل علمی و جهالت عملی بوده و مردم به دنبال آنها راه بیافتند، این نتیجه علم انسانی اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۵/۵/۱۵ - ۲۰:۱۰
آیت الله العظمی جوادی آملی:
حادثه بحرین ضیافت شیرین را تلخ کرده است/ جامعه جهاني به فکر آزادي و قداست و استقلال کشورها باشند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با محکوم کردن اقدام ننگین آل خلیفه در لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم تصریح کردند: کارهاي تلخ مسئولان سياسي و بلندپايه بحرين اين ضيافت را تلخ مي‌کند که بايد همه ما محکوم کنيم؛ علماء، حوزه‌ها، مراکز فرهنگي فکري کانون‌هاي ديني همه بايد در کمال آزادي باشند.
۱۳۹۵/۴/۴ - ۰۴:۴۸
بهترین عمل در ماه مبارک رمضان چیست؟
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در ضمن حدیثی نورانی پیرامون بهترین عمل در ماه مبارک رمضان نوشته اند.
۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۷:۴۹
آیت الله العظمی جوادی آملی:
تا حوزه علمیه سرپا است نظام حفظ خواهد شد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: تا وقتی مدارس علمیه سر پا هستند دین، ناموس، نظام و انقلاب و قرآن حفظ است و حفظ می شود.
۱۳۹۵/۳/۸ - ۱۷:۴۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
برای اسلامی شدن دانشگاه باید دانش اسلامی و دینی شود
حوزه/ دانشگاه های ما غرق دین است، اما نیاز به توجه بیشتر به این معنا دارند. بین پروراندن مسلمان و اسلامی کردن دانشگاه فرق است، انجام برخی امور دینی و مذهبی در دانشگاه ها بسیار خوب است، اما دانشگاه را اسلامی نمی کند، چرا که اساس دانشگاه را دانش می سازد و برای اسلامی شدن دانشگاه باید دانش اسلامی و دینی شود.
۱۳۹۵/۳/۴ - ۱۸:۰۵
آیت الله العظمی جوادی آملی تاکید کردند:
لزوم توجه بیشتر مجلس به رفع مشکلات اقتصادی/نمایندگان وحدت و محبت را در جامعه رواج دهند
حوزه/ مشکلات اقتصادی کشور با سفارش و نصیحت حل نمی شود، بلکه در این راه باید اقدامات جدی و عملی صورت گیرد؛ باید جلوی مسائلی همچون قاچاق کالا و ورودی های غیر قانونی واردات کالا به کشور گرفته شود و با اختلاس، تورم و رشوه خواری مبارزه جدی صورت گیرد.
۱۳۹۵/۳/۳ - ۱۹:۳۴
آیت الله العظمی جوادی آملی:
مردم عمود سیاست هستند/ اخلاق نزول کند همه چیز در خطر است
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: مادامی که سطح فکری مردم پائین بوده، اخلاق، احکام و حقوق نزول کند، همه چیز در خطر خواهد بود. ما می توانیم با یک دست وزن و با دست دیگر موزون باشیم.
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۵:۴۲
بیست و دومین اجلاس اساتید المصطفی برگزار می شود
حوزه: بیست و دومین اجلاس سالانه اساتید جامعه المصطفی العالمیه با سخنرانی آیت الله جوادی آملی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۲:۰۹
آیت الله العظمی جوادی آملی:
جامعه ای که غدیری فکر کند و سقیفه ای حرکت نماید آسیب خواهد دید
حوزه / حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: جامعه ای که غدیر فکر کند و سقیفه ای عمل و حرکت کند آن جامعه پابر جا نخواهد بود قطعا آسیب خواهید دید.
۱۳۹۵/۲/۲ - ۲۳:۵۲
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند:
نعمت های الهی احسان است یا نوعی مواخذه انسان!
حوزه/ قرآن کریم دل پذیر است و فطرت آدمی به راحتی آن را می پذیرد­ و اگر انسان فطرت خود را آلوده نکند، به آسانی معارف را باور می کند.
۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۷:۰۸