*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Tuesday, February 19, 2019
آیت الله العظمی جوادی آملی:
منافق عمل صالح ندارد/ پیش از دیگران باید قلب ها را آباد کنیم
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به اینکه وقتی فکر و اندیشه مطرح می شود دیگر فضای مجازی نیست و فضا، حقیقی می شود، گفتند: پیش از آنکه، فضای حقیقی، قلب ها را تسخیر کند ما باید مزرعه خوب قرار دهیم.
۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۲:۱۹
آیت الله العظمی جوادی آملی:
باید فریاد امام حسین(ع) را در گوش آل سعود خواند که اگر دین ندارید،آزاده باشید
حوزه/ حضرت امام حسین (ع)با ندای اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید یک پیام جهانی فرادینی را به دنیا بیان کردند؛ امروز باید این سخن را خطاب به آل سعود گفت که اگر مسلمان هم نباشید؛ نباید این چنین زنان و کوکان یمنی را به خاک و خون می کشیدید.
۱۳۹۵/۷/۲۱ - ۰۷:۴۸
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند:
قلمروهای سه گانه عاشورا /مبارزه با فقر ، حرف حسین بن علی علیه السلام است
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی به همایش «محرم و خير جمعي» تصریح کردند: با فقر مبارزه کردن حرف حسين بن علي(ع) است، نه فقير را کمک کردن! فقير را کمک کردن حرف عاطفي است، فقر را از بين بردن حرف عقلاني است. به مظلوم کمک کردن حرف عاطفي است، ظلم نکردن حرف عقلي است.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۶:۴۵
ویژه نامه اینترنتی «محرم نامه» منتشر شد
حوزه/ همزمان با آغاز ماه محرم حسینی، ویژه نامه اینترنتی محرم الحرام سال ۱۴۳۸ با عنوان «محرم نامه» به همت پایگاه اطلاع رسانی اسراء منتشر شد.
۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۹:۳۲
آیت‎الله‎العظمی جوادی آملی:
عزاداری های بی محتوا با فرهنگ کربلا هماهنگ نیست
حوزه/ اگر عزاداری ما بي‌محتوا باشد و حرف‌هاي سُست و بي‌مغز و بي‌سند اختلاف‌انگيز مطرح کنیم مردم را به عوامی سوق می‏ دهد که با فرهنگ کربلا هماهنگ نیست.
۱۳۹۵/۷/۸ - ۱۷:۱۶
آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار فرمانده ناجا؛
فرهنگ سازی و هدایت افکار عمومی جهاد اکبر است/مبلغان با انجام اقدامات فرهنگی به کاهش جرايم کمک کنند
حوزه/ اقدامات اميدبخش پليس، باعث آرامش و زمينه ساز امنيت بيشتر در جامعه است و فرهنگسازی و هدايت افکار جامعه توسط ناجا نوعي جهاد اکبر است.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۲۳:۰۰
آیت الله العظمی جوادی آملی :
تقریب مذاهب از مهمترین مسئولیت های ما است
حوزه/ امروزه تقریب بین مذاهب اسلامی یکی از اساسی ترین مسئولیت های ماست و امیدوارم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بتواند هر چه بیشتر وارد فاز عملیاتی در عرصه وحدت مسلمانان شود.
۱۳۹۵/۷/۴ - ۱۵:۱۶
پیشنهاد آیت الله العظمی جوادی آملی؛
همایش علمی مباهله برگزار شود
حوزه/ ۲۴ ذيحجّه مي ‌آيد و مي‌ گذرد بی آن که حتی يك رساله‌ درباره "بِهال" نوشته شود در حالی که لازم است پژوهشگران رشته تخصّصي كلام درباره آن چندين مقاله بنويسد و آن روز، روز همايش های علمی در این زمینه باشد.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۷:۳۰