*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
آیت الله العظمی جوادی آملی:
عقل عملی عالم بی عمل فلج می شود/ قائمان به علم و عقل توانایی اصلاح جامعه را دارند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه کارخانه های اسلحه سازی استکبار و صهیونیسم برای آدم کشتن سه شیفته کار می کند، گفتند: اکثر بودجه کشورهای بزرگ صرف آدم کشی است و این ها قوم طاغوت هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
کسی به سمت بمب اتم می رود که نه دین را بشناسد و نه خدا را/ تقدیر از تلاش ها و نفوذناپذیری دستگاه دیپلماسی کشور
حوزه/ در جریان مذاکرات هسته ای و قبل از آن، غربی ها اصرار داشتند که ایران به سلاح اتمی دست پیدا نکند! در حالی که ما قبل از آنها و پیش از آنها بمب اتم را تحریم کرده و این را اعلام کرده بودیم
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۷
آیت الله العظمی جوادی آملی:
علمِ دزدي مشكل آدم را حل نمي‌كند و اثری ندارد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: عده‌اي با كوثر سيراب مي‌شوند، اما عده‌اي می خواهند با آب دهان خودشان سيراب بشوند! که اين شدني نيست. اگر كسي بخواهد با لهو و لعب، زندگي را بگذراند هميشه كم مي‌آورد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۴:۴۶
آیت الله العظمی جوادی آملی:
علوم حوزوی و دانشگاهی ذاتاً دینی هستند/ انسان با عبادت و دعا حیثیت کسب می کند
حوزه/حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه اگر موضوع علمی، مطابق با فعل خدا باشد، علم دینی محسوب می شود، گفتند: "حوزویان می گویند خدا چنین گفت" و "دانشگاهیان می گویند خدا چنین کرد" و هر دو این علوم، دینی است.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۴:۰۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
علوم حوزوی اگر به قرآن مرتبط نباشد، مشکلی را حل نمی کند
حوزه/ علوم حوزوی اگر به قرآن مرتبط نباشد، مشکلی را حل نمی کند، اين مثل كسي است كه مرتب انواع و اقسام شمشيرسازي را بلد است، اما جهاد نمی کند!
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۸
آیت الله العظمی جوادی آملی:
منافق عمل صالح ندارد/ پیش از دیگران باید قلب ها را آباد کنیم
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به اینکه وقتی فکر و اندیشه مطرح می شود دیگر فضای مجازی نیست و فضا، حقیقی می شود، گفتند: پیش از آنکه، فضای حقیقی، قلب ها را تسخیر کند ما باید مزرعه خوب قرار دهیم.
۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۲:۱۹
آیت الله العظمی جوادی آملی:
باید فریاد امام حسین(ع) را در گوش آل سعود خواند که اگر دین ندارید،آزاده باشید
حوزه/ حضرت امام حسین (ع)با ندای اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید یک پیام جهانی فرادینی را به دنیا بیان کردند؛ امروز باید این سخن را خطاب به آل سعود گفت که اگر مسلمان هم نباشید؛ نباید این چنین زنان و کوکان یمنی را به خاک و خون می کشیدید.
۱۳۹۵/۷/۲۱ - ۰۷:۴۸
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند:
قلمروهای سه گانه عاشورا /مبارزه با فقر ، حرف حسین بن علی علیه السلام است
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی به همایش «محرم و خير جمعي» تصریح کردند: با فقر مبارزه کردن حرف حسين بن علي(ع) است، نه فقير را کمک کردن! فقير را کمک کردن حرف عاطفي است، فقر را از بين بردن حرف عقلاني است. به مظلوم کمک کردن حرف عاطفي است، ظلم نکردن حرف عقلي است.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۶:۴۵