*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
آیت الله العظمی جوادی آملی:
مردم عمود سیاست هستند/ اخلاق نزول کند همه چیز در خطر است
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: مادامی که سطح فکری مردم پائین بوده، اخلاق، احکام و حقوق نزول کند، همه چیز در خطر خواهد بود. ما می توانیم با یک دست وزن و با دست دیگر موزون باشیم.
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۵:۴۲
بیست و دومین اجلاس اساتید المصطفی برگزار می شود
حوزه: بیست و دومین اجلاس سالانه اساتید جامعه المصطفی العالمیه با سخنرانی آیت الله جوادی آملی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۲:۰۹
آیت الله العظمی جوادی آملی:
جامعه ای که غدیری فکر کند و سقیفه ای حرکت نماید آسیب خواهد دید
حوزه / حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: جامعه ای که غدیر فکر کند و سقیفه ای عمل و حرکت کند آن جامعه پابر جا نخواهد بود قطعا آسیب خواهید دید.
۱۳۹۵/۲/۲ - ۲۳:۵۲
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند:
نعمت های الهی احسان است یا نوعی مواخذه انسان!
حوزه/ قرآن کریم دل پذیر است و فطرت آدمی به راحتی آن را می پذیرد­ و اگر انسان فطرت خود را آلوده نکند، به آسانی معارف را باور می کند.
۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۷:۰۸
رئیس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء تبیین کرد:
آرای فقهی آیت الله العظمی جوادی آملی در باب نظام بانکداری اسلامی
حوزه/ کدام معادله نظام ما با نظام جهانی گره خورده که ما اقتصاد ایران را در حد اقتصاد جهان ارزیابی نماییم و بگوییم وامی که در بانکهای جمهوری اسلامی پرداخت می شود همانند وامی است که در شبکه اقتصاد جهانی است.
۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۳:۵۷
آیت الله العظمی جوادی آملی
وکلای ملت باید عالمانه عمل کنند/ اگر نان برود و فقر بیاید، دین مردم هم خواهد رفت
حوزه/ نباید با سخنان خود به اختلافات دامن زد، باید کشور را با فهم و عقل اداره کرد و در هر کاری باند بازی مواد مخدر است کشور را به بیراه خواهد برد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۴
تاکید آیت الله جوادی آملی در آستانه سال جدید؛
در جشن بزرگ عاطفه ها نیازمندان را فراموش نکنیم
حوزه/ در ایام جشن عاطفه ها هستیم و در واقع انسان هر اندازه به نیازمند برسد خدا هم چند برابر به او عطا خواهد و در حقیقت خدا گیرنده صدقات است و این ها حقایقی است که بیان شده و راهی نیست که انسان برگردد و پشیمان شود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
حضور در راهیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از شهدا است
حوزه/ حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات، قدردانی از خون و زحمات شهدا و امام شهداء است و همه وظیفه داریم با حضور با شکوه خود دشمن را از اهدافش مایوس کنیم.
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۶
رئیس سازمان زیارت واتیکان: مسیحیت در بسیاری از دعاها با مسلمانان مشترک است
حوزه/ در بسیاری از زیارت ها ما مسلمانان را در کنار خود می بینیم باید یاد بگیریم که با هم باشیم و با هم حرکت کنیم چون همه می توانیم آینده و تمدنی را برای دوست داشتن قرار بدهیم.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
هیچ اختلافی بین انبیاء(ع) نبوده است/ تکفیر و داعش فتنه استکبار است
حوزه/ اگر پیروان ادیان توحیدی هماهنگ پیامبران خود فکر و حرکت نمایند، می بینند که هیچ اختلافی بین سلسله انبیاء الهی نبوده و نیست و همین طور نباید هیچ اختلافی هم بین ادیان و پیروان ابراهیمی و انبیاء باشد و هر کس ملت خود را محترم بشمارد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۲