*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Sunday, December 16, 2018
رئیس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء تبیین کرد:
آرای فقهی آیت الله العظمی جوادی آملی در باب نظام بانکداری اسلامی
حوزه/ کدام معادله نظام ما با نظام جهانی گره خورده که ما اقتصاد ایران را در حد اقتصاد جهان ارزیابی نماییم و بگوییم وامی که در بانکهای جمهوری اسلامی پرداخت می شود همانند وامی است که در شبکه اقتصاد جهانی است.
۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۳:۵۷
آیت الله العظمی جوادی آملی
وکلای ملت باید عالمانه عمل کنند/ اگر نان برود و فقر بیاید، دین مردم هم خواهد رفت
حوزه/ نباید با سخنان خود به اختلافات دامن زد، باید کشور را با فهم و عقل اداره کرد و در هر کاری باند بازی مواد مخدر است کشور را به بیراه خواهد برد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۴
تاکید آیت الله جوادی آملی در آستانه سال جدید؛
در جشن بزرگ عاطفه ها نیازمندان را فراموش نکنیم
حوزه/ در ایام جشن عاطفه ها هستیم و در واقع انسان هر اندازه به نیازمند برسد خدا هم چند برابر به او عطا خواهد و در حقیقت خدا گیرنده صدقات است و این ها حقایقی است که بیان شده و راهی نیست که انسان برگردد و پشیمان شود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
حضور در راهیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از شهدا است
حوزه/ حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات، قدردانی از خون و زحمات شهدا و امام شهداء است و همه وظیفه داریم با حضور با شکوه خود دشمن را از اهدافش مایوس کنیم.
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۶
رئیس سازمان زیارت واتیکان: مسیحیت در بسیاری از دعاها با مسلمانان مشترک است
حوزه/ در بسیاری از زیارت ها ما مسلمانان را در کنار خود می بینیم باید یاد بگیریم که با هم باشیم و با هم حرکت کنیم چون همه می توانیم آینده و تمدنی را برای دوست داشتن قرار بدهیم.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
هیچ اختلافی بین انبیاء(ع) نبوده است/ تکفیر و داعش فتنه استکبار است
حوزه/ اگر پیروان ادیان توحیدی هماهنگ پیامبران خود فکر و حرکت نمایند، می بینند که هیچ اختلافی بین سلسله انبیاء الهی نبوده و نیست و همین طور نباید هیچ اختلافی هم بین ادیان و پیروان ابراهیمی و انبیاء باشد و هر کس ملت خود را محترم بشمارد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۲