*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۸ رجب ۱۴۴۰ \ Monday, March 25, 2019
آموزش چهار زبان خارجی به طلاب یزدی
حوزه / نماینده مرکز ارتباطات و امور بین الملل حوزه های علمیه در یزد با اشاره به آموزش چهار زبان خارجی به طلاب استان گفت: آموزش طلاب زباندان لازمه شهر جهانی یزد است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۰
ابوذر ابراهیمی ترکمان در گفتگو با «حوزه»:
بستن راه گفتگو با دنیا یعنی بستن مسیر تکامل و پیشرفت/ تعامل با ادیان به معنی دست کشیدن از دین نیست
حوزه/ رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بر ضرورت تعامل با دنیا و گفتگو با همه ادیان اعتقاد دارد و آن را شاه کلید اثرگذاری در عرصه بین الملل می داند و می گوید: بستن راه گفتگو یعنی بستن راه تکامل و پیشرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۱:۳۲
استاد حوزه در جمع بانوان طلبه:
زبان در سرنوشت انسان بسیار مؤثر است
حوزه/ حجت الاسلام مرتضوی پناه گفت: خداوند افرادی را که فال بد نمی زند دوست دارد، یکی از افرادی که دعایش مستجاب نمی شود انسان بدزبان است، زبان در سرنوشت انسان بسیار مؤثر است.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۵:۳۰
طلاب ‌آران و بیدگل زبان انگلیسی و عربی را فرا می گیرند
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) آران و بیدگل از برگزاری دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی و عربی در این مدرسه خبرداد.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۶:۳۹
تولیت مدرسه علمیه علم الهدی تهران مطرح کرد :
نقش مهم طلاب زباندان در بیان حقانیت اسلام برای زائران اربعین
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین علم الهدی با اشاره به حضور طلاب زباندان در اجتماع بزرگ اربعین حسینی، گفت: طلاب زباندان می توانند با حفظ ادب و احترام متقابل و بدون ایجاد هر گونه حساسیت، اطلاعات کاملی را از فرهنگ عاشورا و سیره علمی و عملی اهل بیت(ع) به این افراد ارائه دهند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۳۵
با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
دوره آموزش «زبان انگلیسی» ویژه طلاب برگزار می شود
حوزه/ مدير گروه «شکوه علم» از برگزاری دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی ویژه طلاب و خانواده طلاب با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۴:۳۵
امام جمعه اردبیل در جلسه شورای حوزه استان:
تربیت طلاب زباندان منحصر به زبان عربی نشود
حوزه/ امام جمعه اردبیل در جلسه شورای حوزه استان گفت: یکی از الزمات دنیای امروز برای حوزه های علمیه، تربیت طلاب زباندان است که این مساله البته نباید منحصر به زبان عربی شود.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۵:۵۶
بازدید نماینده ولی فقیه در کردستان از خبرگزاری رسمی حوزه+ عکس
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با حضور در ساختمان مدیریت رسانه و اطلاع رسانی حوزه های علمیه کشور، از بخش های مختلف «خبرگزاری رسمی حوزه» و «هفته نامه افق حوزه» بازدید کرد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۹:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی:
طلاب حداقل باید به دو زبان زنده دنیا مسلط باشند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی در جمع طلاب مدرسه امیرالمومنین (ع) آران و بیدگل، گفت: طلبه باید ضمن مطالعه عمیق دروس اسلام شناسی، تسلط کامل به قرآن، مسائل دینی و علمی روز داشته باشد و حداقل دو زبان زنده دنیا را یاد بگیرد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۶:۲۳
مدیرعامل خبرگزاری حوزه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در سمنان:
تربیت مبلغ زباندان لازمه حضور موثر حوزه در فضای بین الملل است
حوزه/ رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه با اشاره به نقش طلاب و مبلغ در عرصه تبلیغات دینی در خارج از کشور و ضرورت تسلط آنان بر زبان‌های خارجی، تصریح کرد: از مجموع ۴ هزار طلبه زباندان ایرانی که هر یک با زبان‌های مختلف آشنایی دارند، ۲ هزار نفر دارای ظرفیت بالایی هستند که از آنان می‌توان در عرصه تبلیغ بین الملل استفاده کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۵