*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٠ رجب ١٤٣٨ \ Tuesday, March 28, 2017
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
راهیان نور روح «ما می توانیم» را به کالبد جوانان تزریق می کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به این که امروز دشمنان از طریق جنگ نرم به ایران اسلامی حمله ور شده اند، گفت: راهیان نور روح «ما می توانیم» را به کالبد جوانان تزریق می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۰
دیدار مدیر حوزه کرمانشاه با روحانی پیشکسوت
حوزه/ پرداخت خمس و زکات بر برکت زندگی افراد می افزاید و همچنین به جای آوردن این فریضه الهی نتایج معنوی بسیاری به دنبال دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۵:۲۶
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
فضای مجازی عصاره تبلیغات چندرسانه‌ای دشمن است
حوزه/ حجت الاسلام سیدحبیب الله موسوی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی، گفت: فضای مجازی عصاره تبلیغات صدایی، سیمایی و ماهواره ای در یک تبلت یا موبایل است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
آیت الله هاشمی در مسیرها هیچ وقت شاخص انقلاب را گم نکرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به تشییع با شکوه یار دیرین امام و رهبری، تصریح کرد: آیت الله هاشمی در مسیرها هیچ وقت شاخص انقلاب را گم نکرد و ما امروز در سایه وحدت می توانیم لبنان و یمن را حفظ کنیم .
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۴
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
آمریکا مانند زالو خون ملت ها را می مکد/ فتنه علیه دین و انقلاب قابل گذشت نیست
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی به جنایات و نقض عهدهای آمریکا اشاره کرد و گفت: بر اساس نص صریح قرآن نباید به آمریکا اعتماد و تکیه کنیم، چرا که استعمارگر است و مانند زالو خون ملت ها را می مکد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۰۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
اسلام و قرآن در خطر است/ شرمنده شهدا نشویم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: امروز اسلام و قرآن در خطر است و زمینه های اختلاف و تفرقه میان مسلمانان به وجود آمده است، لذا همچون شهدا باید از ارزش های اسلام با جان و مال خود پاسداری و صیانت کرد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۶:۴۱
مدیر حوزه کرمانشاه :
اقتدار انقلاب اسلامی موجب دلگرمی مسلمانان شده است
حوزه / مدیر حوزه علمیه کرمانشاه اقتدار و امنیت انقلاب اسلامی را مرهون خون مطهر شهدا دانست و گفت: اقتدار انقلاب اسلامی موجب دلگرمی و تقویت جوانان در خارج از مرزها شده است.
۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۱:۲۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
بانکداری اسلامی مصداق بارز استکبار ستیزی است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین موسوی تأکید کرد: بانکداری اسلامی مصداق استکبار ستیزی و ضد استثماری و همچنین ارائه خدمات بهتر و اسلامی به مظلومان می باشد.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۳:۴۴
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
سیاسیون، تقوای سیاسی را به بوته فراموشی نسپارند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: تقویت تقوای دینی و سیاسی، شناخت و رصد دشمنان و ولایت مداری باید به عنوان یک اصل در وجود ملت، دولت و همه سیاسیون نهادینه گردد.
۱۳۹۵/۳/۱۶ - ۰۹:۳۶
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
امروز ارزش زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست/ تقدیر از تلاش های مدیر حوزه علمیه کرمانشاه
حوزه /آیت الله مصطفی علما با اهداء لوح تقدیری، از تلاش های حجت الاسلام و المسلمین سید حبیب الله موسوی، مدیر حوزه علمیه کرمانشاه، در پاسداشت مجاهدت های شهدای روحانی تقدیرکرد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۵:۵۹