*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ \ السبت ٠ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 17, 2018
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
تبیین ویژگی های رئیس جمهور اصلح وظیفه حوزه و روحانیت انقلابی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مردم باید در انتخاب نامزد اصلح دقت زیادی داشته باشند، گفت: حوزه و روحانیت انقلابی، وظیفه تبیین ویژگی های رئیس جمهور اصلح و صیانت از انقلاب را بر عهده دارد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۰:۲۷
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
کمک مردم به بازسازی عتبات نشانه ولایت مداری است
حوزه/ آمارها نشان می دهد که کمک های نقدی و غیرنقدی مردم به ستاد بازسازی عتبات بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده است و این امر نشات گرفته از حس ولایتمداری و دینداری مردم این دیار دارد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۹:۲۰
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
راهیان نور روح «ما می توانیم» را به کالبد جوانان تزریق می کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به این که امروز دشمنان از طریق جنگ نرم به ایران اسلامی حمله ور شده اند، گفت: راهیان نور روح «ما می توانیم» را به کالبد جوانان تزریق می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۰
دیدار مدیر حوزه کرمانشاه با روحانی پیشکسوت
حوزه/ پرداخت خمس و زکات بر برکت زندگی افراد می افزاید و همچنین به جای آوردن این فریضه الهی نتایج معنوی بسیاری به دنبال دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۵:۲۶
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
فضای مجازی عصاره تبلیغات چندرسانه‌ای دشمن است
حوزه/ حجت الاسلام سیدحبیب الله موسوی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی، گفت: فضای مجازی عصاره تبلیغات صدایی، سیمایی و ماهواره ای در یک تبلت یا موبایل است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
آیت الله هاشمی در مسیرها هیچ وقت شاخص انقلاب را گم نکرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به تشییع با شکوه یار دیرین امام و رهبری، تصریح کرد: آیت الله هاشمی در مسیرها هیچ وقت شاخص انقلاب را گم نکرد و ما امروز در سایه وحدت می توانیم لبنان و یمن را حفظ کنیم .
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۴
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
آمریکا مانند زالو خون ملت ها را می مکد/ فتنه علیه دین و انقلاب قابل گذشت نیست
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی به جنایات و نقض عهدهای آمریکا اشاره کرد و گفت: بر اساس نص صریح قرآن نباید به آمریکا اعتماد و تکیه کنیم، چرا که استعمارگر است و مانند زالو خون ملت ها را می مکد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۰۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
اسلام و قرآن در خطر است/ شرمنده شهدا نشویم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: امروز اسلام و قرآن در خطر است و زمینه های اختلاف و تفرقه میان مسلمانان به وجود آمده است، لذا همچون شهدا باید از ارزش های اسلام با جان و مال خود پاسداری و صیانت کرد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۶:۴۱
مدیر حوزه کرمانشاه :
اقتدار انقلاب اسلامی موجب دلگرمی مسلمانان شده است
حوزه / مدیر حوزه علمیه کرمانشاه اقتدار و امنیت انقلاب اسلامی را مرهون خون مطهر شهدا دانست و گفت: اقتدار انقلاب اسلامی موجب دلگرمی و تقویت جوانان در خارج از مرزها شده است.
۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۱:۲۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
بانکداری اسلامی مصداق بارز استکبار ستیزی است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین موسوی تأکید کرد: بانکداری اسلامی مصداق استکبار ستیزی و ضد استثماری و همچنین ارائه خدمات بهتر و اسلامی به مظلومان می باشد.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۳:۴۴