*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
تبیین ویژگی های رئیس جمهور اصلح وظیفه حوزه و روحانیت انقلابی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مردم باید در انتخاب نامزد اصلح دقت زیادی داشته باشند، گفت: حوزه و روحانیت انقلابی، وظیفه تبیین ویژگی های رئیس جمهور اصلح و صیانت از انقلاب را بر عهده دارد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۰:۲۷
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
کمک مردم به بازسازی عتبات نشانه ولایت مداری است
حوزه/ آمارها نشان می دهد که کمک های نقدی و غیرنقدی مردم به ستاد بازسازی عتبات بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده است و این امر نشات گرفته از حس ولایتمداری و دینداری مردم این دیار دارد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۹:۲۰
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
راهیان نور روح «ما می توانیم» را به کالبد جوانان تزریق می کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به این که امروز دشمنان از طریق جنگ نرم به ایران اسلامی حمله ور شده اند، گفت: راهیان نور روح «ما می توانیم» را به کالبد جوانان تزریق می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۰
دیدار مدیر حوزه کرمانشاه با روحانی پیشکسوت
حوزه/ پرداخت خمس و زکات بر برکت زندگی افراد می افزاید و همچنین به جای آوردن این فریضه الهی نتایج معنوی بسیاری به دنبال دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۵:۲۶
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
فضای مجازی عصاره تبلیغات چندرسانه‌ای دشمن است
حوزه/ حجت الاسلام سیدحبیب الله موسوی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی، گفت: فضای مجازی عصاره تبلیغات صدایی، سیمایی و ماهواره ای در یک تبلت یا موبایل است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
آیت الله هاشمی در مسیرها هیچ وقت شاخص انقلاب را گم نکرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به تشییع با شکوه یار دیرین امام و رهبری، تصریح کرد: آیت الله هاشمی در مسیرها هیچ وقت شاخص انقلاب را گم نکرد و ما امروز در سایه وحدت می توانیم لبنان و یمن را حفظ کنیم .
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۴
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
آمریکا مانند زالو خون ملت ها را می مکد/ فتنه علیه دین و انقلاب قابل گذشت نیست
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی به جنایات و نقض عهدهای آمریکا اشاره کرد و گفت: بر اساس نص صریح قرآن نباید به آمریکا اعتماد و تکیه کنیم، چرا که استعمارگر است و مانند زالو خون ملت ها را می مکد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۰۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
اسلام و قرآن در خطر است/ شرمنده شهدا نشویم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: امروز اسلام و قرآن در خطر است و زمینه های اختلاف و تفرقه میان مسلمانان به وجود آمده است، لذا همچون شهدا باید از ارزش های اسلام با جان و مال خود پاسداری و صیانت کرد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۶:۴۱
مدیر حوزه کرمانشاه :
اقتدار انقلاب اسلامی موجب دلگرمی مسلمانان شده است
حوزه / مدیر حوزه علمیه کرمانشاه اقتدار و امنیت انقلاب اسلامی را مرهون خون مطهر شهدا دانست و گفت: اقتدار انقلاب اسلامی موجب دلگرمی و تقویت جوانان در خارج از مرزها شده است.
۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۱:۲۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
بانکداری اسلامی مصداق بارز استکبار ستیزی است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین موسوی تأکید کرد: بانکداری اسلامی مصداق استکبار ستیزی و ضد استثماری و همچنین ارائه خدمات بهتر و اسلامی به مظلومان می باشد.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۳:۴۴