*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
جمع آوری صدقات در آمریکا برای وثیقه زندانیان مسلمان، در ماه رمضان
حوزه/ سازمان خیریه «وثیقه گذاری برای معتقدان» در ماه مبارک رمضان فعالیتش را گسترش داده است. اعضای این سازمان با برگزاری مراسم افطاری و دوره های آموزشی، درباره وضعیت نابسامان زندان های آمریکا برای مسلمانان افشاگری می کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۸:۱۰
بیلبوردهای حجاب در اتوبان های شیکاگو نصب شد
حوزه/ کمپین جدید «بیلبوردهای حجاب» میان ایالتی در آمریکا در راستای برجسته سازی زیبایی، نجابت و فضیلت حجاب، در مسیرهای میان شهری شیکاگو در ایالت ایلینوی آمریکا آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۲
با بیش از ۲۰ هزار شرکت کننده:
نخستین جشنواره «قلب حلال» در شیکاگو برگزار می شود
حوزه/در حالی که جشنواره «قلب حلال» در روزهای ۱۳ تا ۱۵ آوریل برای نخستین بار در شیکاگو، بزرگترین شهرایالت ایلینوی برگزار می شود، انتظار می رود بیش از ۲۰ هزار مسلمان و غیرمسلمان در این جشنواره حضور یابند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۰
جوان مسلمان برنده جایزه معتبر مک آرتور شد
حوزه/ رامی نهاشیبی، مددکار مسلمان عدالت اجتماعی در شهر شیکاگو، به خاطر فعالیت‌هایش برای مبارزه با فقر و بی‌عدالتی، کمک به نیازمندان و اداره یک سازمان خیریه عام المنفعه به عنوان یکی از ۲۴ برنده جایزه بنیاد معتبر مک آرتور اعلام شد.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۳:۲۰
برگزاری ۱۲۵‌مین دوره همایش «پارلمان ادیان جهان» در تورنتو
حوزه/ ۱۲۵‌مین سالگرد گردهمایی « پارلمان ادیان جهانی» که یکی از قدیمی‌ترین همایش‌های میان ادیانی می‌باشد قرار است با با عنوان «وعده انسجام و قدرت عشق» نوامبر ۲۰۱۸ در تورنتوی کانادا برگزار شود.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۱:۴۰
برگزاری نشست «پایان دادن به سرمایه گذاری یهودیان در ترویج اسلام‌هراسی» در شیکاگو
حوزه/گروهی از یهودیان شهر شیکاگوی آمریکا، نشستی با عنوان « پایان دادن به صنعت اسلام‌هراسی یهودیان» برگزار کرده و با شرکت در این گردهمایی اعتراض‌شان را به سوءاستفاده از نام یهودیت برای سرکوب مردم مظلوم فلسطین ابراز می‌کنند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۰:۰۵
با نظارت دبیرخانه اسقف‌های کاتولیک در آمریکا:
گفتمان میان‌ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در شیکاگو آمریکا برگزار می‌شود
حوزه/ اولویت گفتمان میان ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در آمریکا، مبارزه با اسلام‌هراسی و خشونت‌ها علیه جامعه اسلامی در عصر حاضر می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۳
رقابت‌های ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید در شیکاگو
حوزه/ درمسابقات ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید که در کنوانسیون اسلامی دایره آمریکای شمالی در شیکاگو برگزار شد، بیشترین جوایز به دانش آموزان سومالیایی تعلق گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۵
۳ پزشک مسلمان، مرد سال شیکاگو نام گرفتند
حوزه/ ۳ پزشک مسلمان در ایالت شیکاگو به خاطر خدماتشان در بیمارستان‌های مناطق جنگ زده در سوریه، توسط مجله شیکاگو به عنوان مرد سال انتخاب شدند.
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۲۲:۳۵
تجمع مبارزه با اسلام‌هراسی پیروان ادیان مختلف در شیکاگو
حوزه/ بیش از ۲۰۰ تن از پیروان ادیان مختلف در یک تجمع میان ادیانی روبروی کلیسای متدیست در شیکاگو، اعلام همبستگی برای مبارزه با اسلام‌هراسی کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۲۲:۵۰