*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ شعبان ١٤٣٨ \ Tuesday, May 23, 2017
با نظارت دبیرخانه اسقف‌های کاتولیک در آمریکا:
گفتمان میان‌ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در شیکاگو آمریکا برگزار می‌شود
حوزه/ اولویت گفتمان میان ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در آمریکا، مبارزه با اسلام‌هراسی و خشونت‌ها علیه جامعه اسلامی در عصر حاضر می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۳
رقابت‌های ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید در شیکاگو
حوزه/ درمسابقات ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید که در کنوانسیون اسلامی دایره آمریکای شمالی در شیکاگو برگزار شد، بیشترین جوایز به دانش آموزان سومالیایی تعلق گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۵
۳ پزشک مسلمان، مرد سال شیکاگو نام گرفتند
حوزه/ ۳ پزشک مسلمان در ایالت شیکاگو به خاطر خدماتشان در بیمارستان‌های مناطق جنگ زده در سوریه، توسط مجله شیکاگو به عنوان مرد سال انتخاب شدند.
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۲۲:۳۵
تجمع مبارزه با اسلام‌هراسی پیروان ادیان مختلف در شیکاگو
حوزه/ بیش از ۲۰۰ تن از پیروان ادیان مختلف در یک تجمع میان ادیانی روبروی کلیسای متدیست در شیکاگو، اعلام همبستگی برای مبارزه با اسلام‌هراسی کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۲۲:۵۰
با الهام از آموزه‌های امام جعفر صادق (ع)
سی و سومین همایش نوسازی خانه اسلام در شیکاگو برگزار می شود
حوزه/ سی و سومین همایش نوسازی خانه اسلام، در شهر شیکاگوی آمریکا، به همت گروه مسلمانان آمریکا و کانادا و با همکاری انجمن اهل بیت برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۷:۱۲
نویسنده و استاد دانشگاه شیکاگو:
خطر بنیادگرایی مسیحی از داعش هم بیشتر است
حوزه/ یک نویسنده آمریکایی در دانشگاه شیکاگو گفت: بنیادگرایی مسیحی بسیار خطرناک‌تر از تروریسم داعش بوده و شکل بدخیم و سرطانی مسیحیت محسوب می‌شود.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۴:۴۴
با حضور بیش از ۲۰ هزار نفر:
کنوانسیون سالانه جامعه اسلامی آمریکای شمالی ماه ‌آینده برگزار می‌شود
حوزه/ پنجاه و سومین کنوانسیون سالانه جامعه اسلامی آمریکای شمالی (ایسنا) در شیکاگو ، ماه آینده با موضوع «بررسی چالش‌ها و غنیمت شمردن فرصت‌ها» برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۰۰:۰۵
تشدید اسلام‌هراسی در آمریکا:
مادر و دختر محجبه در آمریکا داعشی خطاب شدند!
حوزه/ دو زن مسلمان که هر دو حجاب اسلامی به تن داشته‌اند در یکی از محله‌های شهر شیکاگو توسط یک زن آمریکایی مورد حمله، و آزار و اذیت کلامی و فیزیکی قرار گرفتند.
۱۳۹۵/۵/۲۸ - ۰۰:۰۵
نصب بیلبورد «لعنت بر داعش» در آمریکا
حوزه/ عده‌ای از مسلمانان آمریکایی با راه اندازی کمپینی، اقدام به نصب بیلبورد بزرگی در یکی از بزرگراه‌های ایالت شیکاگو کرده‌اند که بر روی آن این جملات نوشته شده است: هی داعش! لعنت بر تو! از طرف مسلمانان واقعی.
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۱۳:۴۹
مراسم روز درهای باز در یکی از مساجد شیکاگو برگزار شد؛
روایتی از تجربه افرادی که برای اولین بار وارد مسجد مسلمانان می شوند
حوزه/ یکی از مساجد شیکاگو اقدام به برگزاری مراسم روز درهای باز کرد و پذیرایی غیرمسلمانانی بود که آمده بودند تا از سویی از نزدیک با آئینهای عبادی مسلمانان آشنا شوند و از سوی دیگر سوالات خود درباره اسلام را جویا شوند. این مراسم با استقبال غیرمسلمانان همراه شد.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۰۸:۵۲