*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٠ ربيع الثاني ١٤٣٩ \ Tuesday, December 19, 2017
جوان مسلمان برنده جایزه معتبر مک آرتور شد
حوزه/ رامی نهاشیبی، مددکار مسلمان عدالت اجتماعی در شهر شیکاگو، به خاطر فعالیت‌هایش برای مبارزه با فقر و بی‌عدالتی، کمک به نیازمندان و اداره یک سازمان خیریه عام المنفعه به عنوان یکی از ۲۴ برنده جایزه بنیاد معتبر مک آرتور اعلام شد.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۳:۲۰
برگزاری ۱۲۵‌مین دوره همایش «پارلمان ادیان جهان» در تورنتو
حوزه/ ۱۲۵‌مین سالگرد گردهمایی « پارلمان ادیان جهانی» که یکی از قدیمی‌ترین همایش‌های میان ادیانی می‌باشد قرار است با با عنوان «وعده انسجام و قدرت عشق» نوامبر ۲۰۱۸ در تورنتوی کانادا برگزار شود.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۱:۴۰
برگزاری نشست «پایان دادن به سرمایه گذاری یهودیان در ترویج اسلام‌هراسی» در شیکاگو
حوزه/گروهی از یهودیان شهر شیکاگوی آمریکا، نشستی با عنوان « پایان دادن به صنعت اسلام‌هراسی یهودیان» برگزار کرده و با شرکت در این گردهمایی اعتراض‌شان را به سوءاستفاده از نام یهودیت برای سرکوب مردم مظلوم فلسطین ابراز می‌کنند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۰:۰۵
با نظارت دبیرخانه اسقف‌های کاتولیک در آمریکا:
گفتمان میان‌ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در شیکاگو آمریکا برگزار می‌شود
حوزه/ اولویت گفتمان میان ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در آمریکا، مبارزه با اسلام‌هراسی و خشونت‌ها علیه جامعه اسلامی در عصر حاضر می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۳
رقابت‌های ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید در شیکاگو
حوزه/ درمسابقات ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید که در کنوانسیون اسلامی دایره آمریکای شمالی در شیکاگو برگزار شد، بیشترین جوایز به دانش آموزان سومالیایی تعلق گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۵
۳ پزشک مسلمان، مرد سال شیکاگو نام گرفتند
حوزه/ ۳ پزشک مسلمان در ایالت شیکاگو به خاطر خدماتشان در بیمارستان‌های مناطق جنگ زده در سوریه، توسط مجله شیکاگو به عنوان مرد سال انتخاب شدند.
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۲۲:۳۵
تجمع مبارزه با اسلام‌هراسی پیروان ادیان مختلف در شیکاگو
حوزه/ بیش از ۲۰۰ تن از پیروان ادیان مختلف در یک تجمع میان ادیانی روبروی کلیسای متدیست در شیکاگو، اعلام همبستگی برای مبارزه با اسلام‌هراسی کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۲۲:۵۰
با الهام از آموزه‌های امام جعفر صادق (ع)
سی و سومین همایش نوسازی خانه اسلام در شیکاگو برگزار می شود
حوزه/ سی و سومین همایش نوسازی خانه اسلام، در شهر شیکاگوی آمریکا، به همت گروه مسلمانان آمریکا و کانادا و با همکاری انجمن اهل بیت برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۷:۱۲
نویسنده و استاد دانشگاه شیکاگو:
خطر بنیادگرایی مسیحی از داعش هم بیشتر است
حوزه/ یک نویسنده آمریکایی در دانشگاه شیکاگو گفت: بنیادگرایی مسیحی بسیار خطرناک‌تر از تروریسم داعش بوده و شکل بدخیم و سرطانی مسیحیت محسوب می‌شود.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۴:۴۴
با حضور بیش از ۲۰ هزار نفر:
کنوانسیون سالانه جامعه اسلامی آمریکای شمالی ماه ‌آینده برگزار می‌شود
حوزه/ پنجاه و سومین کنوانسیون سالانه جامعه اسلامی آمریکای شمالی (ایسنا) در شیکاگو ، ماه آینده با موضوع «بررسی چالش‌ها و غنیمت شمردن فرصت‌ها» برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۰۰:۰۵