*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٣ شوّال ١٤٣٨ \ Wednesday, June 28, 2017
با نظارت دبیرخانه اسقف‌های کاتولیک در آمریکا:
گفتمان میان‌ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در شیکاگو آمریکا برگزار می‌شود
حوزه/ اولویت گفتمان میان ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در آمریکا، مبارزه با اسلام‌هراسی و خشونت‌ها علیه جامعه اسلامی در عصر حاضر می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۳
رقابت‌های ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید در شیکاگو
حوزه/ درمسابقات ملی حفظ و قرآئت قرآن مجید که در کنوانسیون اسلامی دایره آمریکای شمالی در شیکاگو برگزار شد، بیشترین جوایز به دانش آموزان سومالیایی تعلق گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۵
۳ پزشک مسلمان، مرد سال شیکاگو نام گرفتند
حوزه/ ۳ پزشک مسلمان در ایالت شیکاگو به خاطر خدماتشان در بیمارستان‌های مناطق جنگ زده در سوریه، توسط مجله شیکاگو به عنوان مرد سال انتخاب شدند.
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۲۲:۳۵
تجمع مبارزه با اسلام‌هراسی پیروان ادیان مختلف در شیکاگو
حوزه/ بیش از ۲۰۰ تن از پیروان ادیان مختلف در یک تجمع میان ادیانی روبروی کلیسای متدیست در شیکاگو، اعلام همبستگی برای مبارزه با اسلام‌هراسی کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۲۲:۵۰
با الهام از آموزه‌های امام جعفر صادق (ع)
سی و سومین همایش نوسازی خانه اسلام در شیکاگو برگزار می شود
حوزه/ سی و سومین همایش نوسازی خانه اسلام، در شهر شیکاگوی آمریکا، به همت گروه مسلمانان آمریکا و کانادا و با همکاری انجمن اهل بیت برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۷:۱۲
نویسنده و استاد دانشگاه شیکاگو:
خطر بنیادگرایی مسیحی از داعش هم بیشتر است
حوزه/ یک نویسنده آمریکایی در دانشگاه شیکاگو گفت: بنیادگرایی مسیحی بسیار خطرناک‌تر از تروریسم داعش بوده و شکل بدخیم و سرطانی مسیحیت محسوب می‌شود.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۴:۴۴
با حضور بیش از ۲۰ هزار نفر:
کنوانسیون سالانه جامعه اسلامی آمریکای شمالی ماه ‌آینده برگزار می‌شود
حوزه/ پنجاه و سومین کنوانسیون سالانه جامعه اسلامی آمریکای شمالی (ایسنا) در شیکاگو ، ماه آینده با موضوع «بررسی چالش‌ها و غنیمت شمردن فرصت‌ها» برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۰۰:۰۵
تشدید اسلام‌هراسی در آمریکا:
مادر و دختر محجبه در آمریکا داعشی خطاب شدند!
حوزه/ دو زن مسلمان که هر دو حجاب اسلامی به تن داشته‌اند در یکی از محله‌های شهر شیکاگو توسط یک زن آمریکایی مورد حمله، و آزار و اذیت کلامی و فیزیکی قرار گرفتند.
۱۳۹۵/۵/۲۸ - ۰۰:۰۵
نصب بیلبورد «لعنت بر داعش» در آمریکا
حوزه/ عده‌ای از مسلمانان آمریکایی با راه اندازی کمپینی، اقدام به نصب بیلبورد بزرگی در یکی از بزرگراه‌های ایالت شیکاگو کرده‌اند که بر روی آن این جملات نوشته شده است: هی داعش! لعنت بر تو! از طرف مسلمانان واقعی.
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۱۳:۴۹
مراسم روز درهای باز در یکی از مساجد شیکاگو برگزار شد؛
روایتی از تجربه افرادی که برای اولین بار وارد مسجد مسلمانان می شوند
حوزه/ یکی از مساجد شیکاگو اقدام به برگزاری مراسم روز درهای باز کرد و پذیرایی غیرمسلمانانی بود که آمده بودند تا از سویی از نزدیک با آئینهای عبادی مسلمانان آشنا شوند و از سوی دیگر سوالات خود درباره اسلام را جویا شوند. این مراسم با استقبال غیرمسلمانان همراه شد.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۰۸:۵۲