*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
امام جمعه فردوس:
انتخاب رهبری به جانشینی امام (ره) یک امر الهی بود
حوزه/ حجت الاسلام بابایی انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان جانشین امام راحل(ره) را امری الهی دانست و تصریح کرد: هر روز بیشتر از گذشته مردم در می یابند، که چقدر این انتخاب، شایسته و الهی بوده است و راه و انقلاب امام به بهترین شکل پس از ایشان ادامه پیدا کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۴:۳۵
امام جمعه فردوس: مدیران، میدان را برای جوانان باز کنند
حوزه/ امام جمعه فردوس، جوانان را مخاطب اصلی مقام معظم رهبری در بیانه گام دوم انقلاب دانست و گفت: مدیران، میدان را برای جوانان باز کنند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۰:۳۳
روحانیون شیعه و سنی خراسان‌جنوبی در گفتگو با «حوزه»:
با سوء مدیریت‌ها در بروز سیل اخیر برخورد شود/ نمایش همبستگی مردم در کمک رسانی به سیل زدگان
حوزه/ بر اساس اطلاعات موجود در باره سیل شیراز، با توجه به عدم لایه روبی مسیر انتقال آب و دیگر مسائل مرتبط علت اصلی این سیلاب، عدم مدیریت صحیح شهری و نداشتن تجربه های مدیران مربوطه است که نیازمند تأمل و تدبر بیشتری است.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۰۲:۲۵
روحانیون شیعه و سنی خراسان‌جنوبی از شعار سال می‌گویند؛
شعار سال تشریفاتی نیست/ میدان کار برای جوانان باز شود
حوزه/ امام جمعه اهل سنت درمیان نامگذاری سال را تشریفاتی و شعاری ندانست و گفت: در این نامگذاری‌ها کار کارشناسی شده و نیاز کشور در نظر گرفته می شود و در واقع شعار سال راه حل مشکلات و نقشه راه است.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۱:۴۰
امام جمعه فردوس:
نخستین الزام تحقق آموزش و پرورش موفق داشتن مدارس ایمن است
حوزه/ امام جمعه فردوس نخستین الزام برای تحقق آموزش و پرورش موفق را داشتن مدارس ایمن و مستحکم ذکر کرد و گفت: ساخت بناهای آموزشی مستحکم باید در دستور کار خیران و دولت قرار بگیرد چراکه خراسان جنوبی مستعد بلایای طبیعی مانند زلزله است.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۶:۵۰
مسئول تشکل های دینی تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد:
مشارکت ۵۰۰ مسجد اصفهان در برگزاری اعتکاف
حوزه/ حجت الاسلام بابایی گفت: وقتی به آمار معتکفین کشور توجه می کنیم حدود ۸۰ هزار نفر از مجموع ۷۵۰ هزار نفر معتکفان کل کشور به استان اصفهان اختصاص دارند و از ۵ هزار و ۲۰۰ مسجد کشور تعداد ۵۰۰ مسجد در استان اصفهان در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف مشارکت دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۰
امام جمعه فردوس:
مشکلات معیشتی، اشتغال و ازدواج با عمل به اقتصاد مقاومتی برطرف می شود
حوزه/امام جمعه فردوس با بیان اینکه به نیروهای جوان کشور اعتماد و از ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم، گفت: اگر بتوانیم به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی عمل کنیم به طور قطع مسائل معیشتی، ازدواج و اشتغال نیز حل خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۳:۲۳
امام جمعه فردوس:
آزادی و امنیت امروز جامعه به برکت خون شهدا است
حوزه/امام جمعه فردوس گفت: ما مدیون شهدا و خانواده شهدا هستیم و آزادی و امنیتی که در کشور داریم به برکت خون شهداست و تکریم از مادران و همسران شهدا یک وظیفه مهم دینی و همگانی است .
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۶
امام جمعه فردوس:
انقلاب اسلامی جرقه بیداری اسلامی در جهان بود
حوزه/ امام جمعه فردوس گفت: این نهضت شکوهمند و الهی که زمینه‌ساز بیداری و آزادی‌خواهی ملت‌های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی بود را فراهم ساخت تا امروز در مسیر عزت و اقتدار به تحقق اهداف و آرمان‌های خود پیش می‌روند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۱
امام جمعه فردوس:
کاهش بودجه حوزه های علمیه به معنای تضعیف اسلامیت نظام است
حجت الاسلام و المسلمین بابایی با اشاره به کمبود بودجه در حوزه های علمیه، گفت: برای کار تبلیغ دین، تقویت اسلامیت نظام و روشنگری در جامعه، بودجه ی مناسبی مورد نیاز است، ولی متاسفانه بودجه های حوزه ها و مراکز فرهنگی کاهش پیدا کرده است
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۷:۵۱