*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٣ شوّال ١٤٣٨ \ Wednesday, June 28, 2017
حجت الاسلام اکبری:
بشر امروز به شدت نیازمند نور فاطمی است
حوزه/ استاد حوزه گفت: با توجه به اینکه بشر امروز غرق در جهل و نادانی است و به شدت نیازمند نور فاطمی است حوزه‌های علمیه خواهران باید پیش قراول احیای مکتب نورانی و انسان ساز فاطمی باشند.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۷:۴۲
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
تقویت باور دینی ، لازمه مقابله با گسترش ولنگاری فرهنگی است
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) ، تقویت اعتقادات و باور دینی مردم به ویژه نسل جوان را لازمه مقابله با گسترش ولنگاری فرهنگی در جامعه عنوان کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۵
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
فضای زندگی را با الگوگیری از سیره نبوی، معطر و نورانی سازیم
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) گفت: بکوشیم فضای زندگی خود را به ویژه در محیط خانواده با الگوگیری از سیره نورانی پیامبر اکرم(ص) و اولاد طاهرین ایشان هر چه بیشتر معطر و نورانی سازیم.
۱۳۹۵/۹/۸ - ۲۰:۳۵
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) بیان کرد؛
قناعت و ساده زیستی؛ گمشده زندگی مدرن/ زندگی تجملاتی منجر به خوشبختی نمی شود
حوزه/ اگر در زندگی با تکیه بر اصل قناعت و ساده زیستی رفتار کرده و به جای تجملات و رفاه زدگی بیش از حد به تقویت مهر و محبت در کانون خانواده و به ویژه روابط میان زن و شوهر بپردازیم، قطعاً آن آرامشی که مطلوب همه انسان هاست، به سراغ ما می آید
۱۳۹۵/۶/۲۶ - ۰۰:۴۳
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
ارتباط پیوسته سینماگران با حوزویان به خلق آثار فاخر و متعهدانه می انجامد
حوزه/عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: بی شک ارتباط جدی پیوسته سینماگران با حوزویان به خلق آثار فاخر و متعهدانه در جامعه خواهد انجامید.
۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۰۱:۵۰
در گفتگو با استاد حوزه علمیه خواهران مطرح شد؛
نسل جدید را برای ازدواج و قبول مسئولیت به خوبی تربیت نکرده ایم
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) با اشاره به این که افزایش سن ازدواج و رشد نرخ تجرد در جامعه، علل و ریشه های اقتصادی و فرهنگی و تربیتی دارد، گفت: متاسفانه ما در تربیت نسل جدید برای ازدواج و قبول مسئولیت این امر مقدس ، تا حدودی ضعیف عمل کرده ایم.
۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۰۱:۱۰
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
تقویت جایگاه علمی و اخلاقی حوزه، مطالبه حوزویان از مدیر جدید حوزه است
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: تقویت جایگاه علمی و اخلاقی حوزه، مهم ترین انتظار و مطالبه عموم حوزویان از مدیر جدید حوزه های علمیه می باشد.
۱۳۹۵/۵/۲ - ۰۸:۵۲
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
فرهنگ حیا و عفاف را باید از دوره دبستان در جامعه ترویج کنیم
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) گفت: ما باید برای نهادینه کردن فرهنگ حیا و عفاف در جامعه از دوران دبستان برنامه ریزی جدی داشته باشیم.
۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۲۳:۱۰
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
فلسفه و برکات ماه رمضان را برای نسل جوان تشریح کنیم
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: امروز به شدت لازم است که فلسفه و برکات و دستاوردهای ماه مبارک رمضان را برای نسل جوان به خوبی تبیین و تشریح کنیم.
۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱۸:۳۶
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
بسترسازی برای ازدواج جوانان، مهم ترین راهکار مقابله با کاهش جمعیت است
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: بی شک در شرایط کنونی، بسترسازی برای ازدواج جوانان، مهم ترین راهکار مقابله با کاهش جمعیت در کشور است.
۱۳۹۵/۲/۳۰ - ۱۲:۴۶