*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ٢٤ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Tuesday, February 21, 2017
آیت الله العظمی حکیم خطاب به معلمان مدارس:
آموزش فرهنگ صحیح، نزدیکی به خدا را به دنبال دارد
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از معلمان و مربیان مدارس عراق، برای موفقیت ایشان در تربیت و راهنمایی نسل های آینده دعا کرده و خاطر نشان کردند:‌ آموزش فرهنگ صحیح به دانش آموزان موجب نزدیکی به خداوند و کسب رضایت الهی می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۲
آیت الله العظمی حکیم خطاب به دانشگاهیان؛
به نقش خود در راهنمایی و ارشاد اقشار جامعه به راه حق عمل کنید
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از اساتید دانشگاه، مهندسین و داروسازان، دانشگاهیان مؤمن را به عمل به نقش خود در خدمت به اقشار مختلف جامعه به ویژه عامه مردم با توصیه آن ها به تسمک به اسلام و اعتقادات، راهنمایی آن ها به راه حق فراخواندند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۰
آیت‌الله العظمی حکیم در دیدار پزشکان ایرانی:
پزشکان در زمینه بصیرت دینی و خدمت به جامعه تلاش کنند
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم از مراجع شیعه عراق پزشکان را به داشتن بصیرت در دین و اعتقادات و به کارگیری آن در خدمت به جامعه و بیماران فراخواندند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۰
توصیه آیت الله العظمی حکیم به نیروهای بسیج مردمی عراق
حوزه/ جنگ ما با تروریست ها برای دفاع از اعتقادات است و از این رو رفتار و عملکرد ما باید موجب دفاع از اعتقادات و تثبیت آن باشد و کاری انجام ندهیم که بر خلاف اعتقادات و باورهای اسلام باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۶
اختصاصی/ دستاوردهای سفر هیئت حوزوی به عراق تشریح شد + تصاویر
استقبال مراجع نجف از افزایش تعامل بین حوزه های ایران و عراق
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین آل ایوب مدیر روابط خارجی مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با اشاره به سفر اخیر هیئت حوزوی به عراق، اهداف و دستاوردهای این سفر را تشریح کرد و از استقبال مراجع و علمای نجف و کربلا برای افزایش تعاملات بین حوزه های ایران و عراق خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۲
توصیه آیت الله العظمی حکیم به حامیان ایتام
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم گفتند: سرپرستی ایتام باید به گونه ای باشد که آنها افراد مفیدی برای جامعه بشوند و بتوانند پس از مدتی روی پای خود بایستند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۰:۲۳
آیت الله العظمی حکیم خطاب به عشایر عراق:
آن دسته از آداب و رسوم عشایری را که مخالف شریعت است کنار بگذارید
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع شیعه عراق، عشایر و شیوخ عراقی را به استفاده از موقعیت و جایگاه خود در جهت نشر فضیلت و نیکی، توصیه به دوری از امور و آداب و رسوم قبیله ای و عشایری که مخالف شریعت و دین است، فراخواند.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۲۱:۲۳
آیت الله العظمی حکیم در دیدار آیت الله اراکی:
راهپیمایی اربعین شبیه معجزه است / از هرگونه رفتار تفرقه افکن بین مسلمانان پرهیز شود
حوزه / دبیر‌‌کل مجمع جهانی تقریب با حضرت آیت الله سید "محمد سعید حکیم" از مراجع نجف اشرف دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۱:۰۰
سید محمد حسین حکیم؛
مرجعیت نجف در تثبیت و تقویت ارزش های انسانی نقش بسزایی دارد
حوزه/ مسئول دفتر حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع عراق در گفتگو با روزنامه "گاردین" تاکید کرد: مرجعیت دینی نجف اشرف در تثبیت و تقویت ارزش های والای انسانی در جامعه نقش بسزایی دارد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۲۳:۵۰
آیت الله العظمی حکیم:
پیاده روی اربعین دور از هرگونه حاشیه‌ای باشد/ زائران بُعد ولایی زیارت را حفظ کنند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مؤمنینی که قصد زیارت عتبات مقدسه به ویژه در روز اربعین را دارند خواستند بُعد ولایی زیارت را حفظ کرده و مورد توجه قرار دهند.
۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۹:۴۴