*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
رئیس جامعه المرتضی:
تحقق ایده هایی چون استقلال، آزادی و نظریه ولایت فقیه نیازمند مقاومت و ایستادگی است
حجت‌الاسلام والمسلمین زادهوش گفت: تحقق ایده های بزرگ و مهمی چون استقلال و آزادی، نه شرقی و نه غربی و نظریه ولایت فقیه به ویژه در دنیای امروز نیازمند مقاومت و ایستادگی است.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۱:۰۰
رئیس جامعة المرتضی(ع) تشریح کرد:
فعالیت و خدمات جامعه المرتضی(ع) در ماه محرم به توریست ها
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین زادهوش خاطرنشان ساخت:‌ مرکز جامعه المرتضی(ع) با همکاری پویش ملی گردشگری ایران بروشور های بیست گانه و تابلو نمایشگاهی با موضوع محرم به زبان انگلیسی تهیه کرده است تا در اختیار توریست ها قرار گیرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۶:۰۰
یادداشت رسیده:
قم دیار یار، قم قلب جهان اسلام
حوزه/ در پی اظهارات حجت الاسلام والمسلمین زادهوش در خصوص «کشور شدن قم»، تحلیل هایی در این زمینه صورت پذیرفت که برخی از آنها با غرض این نویسنده فاصلۀ نوری داشت.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۷:۰۴
جوابیه حجت الاسلام والمسلمین زادهوش:
به دنبال بهره مندی بیشتر از ظرفیت بین المللی قم هستم/ قم ، امروز تاثیرگذاری شگرفی در ارتقاء افکار و اندیشه ها ایفا می کند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین احمد زادهوش گفت: در طلیعه ماه شعبان المعظم ایده و پیشنهادی را با هدف بهره مندی حوزه مقدسه علمیه از ظرفیت های بین المللی برای ارتقاء تاثیرگزاری و نشر بیشتر معارف اهل بیت علیهم السلام درقالب یادداشتی کوتاه در برخی از گروه های طلبگی منتشر کردم.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۲۲:۵۴
یادداشت وارده:
طرح مستقل شدن قم، طرحی تمدنی و منبعث از تجربه است
حوزه/ایده جناب آقای زادهوش در صورت پختگی، همه‌جانبه ‌نگری و تدقیق و با لحاظ محسنات و تلاش برای رفع معایب و موانع یک طرح پرمنفعت است هم برای فعال‌سازی حوزه هم در راستای مسئولیت‌پذیری دینی مردم و هم برای مشخص شدن تکلیف نظام جمهوری اسلامی.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۲۲:۴۸
یادداشت وارده
قم از ایران تفکیک ناپذیر است!
حوزه / یکی از افتخارات جمهوری اسلامی این است که تاکنون در این چهل سال علی رغم تمام توطئه های گوناگون دشمنان خارجی و داخلی، توانسته است وحدت ملی را در سطح کشور حفظ کند و از یکپارچگی و تمامیت ارضی آن دفاع نماید.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۸:۳۵
رئیس جامعه المرتضی(ع):
معنویت ماه رمضان ، عامل تقویت همبستگی و نشاط اجتماعی است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین زادهوش ، معنویت حاصل از ماه مبارک رمضان را عامل تقویت همبستگی و نشاط اجتماعی دانست.
۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۰:۰۲
رئیس جامعه المرتضی(ع):
جنایات آل سعود در شرق عربستان، نشانه استیصال این رژیم است
حوزه/ رئیس جامعه المرتضی(ع)، جنایات آل سعود در شرق عربستان را نشانه ای جدی مبنی بر ضعف و استیصال این رژیم دانست.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱:۱۵
رئیس جامعة ‎المرتضی:
شرایط مناسب برای تبلیغ در خارج از کشور را فراهم کنیم/ محیط روحی جامعه برای ثمربخش تر شدن تبلیغ موثر است
حوزه/ با گسترده کردن عرصه تبلیغی به خصوص در عرصه بین‎الملل لوازم و شرایط مناسبی را برای تحقق اهداف تبلیغی در حوزه خارج از کشور ایجاد کنیم.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۴:۵۶
رئیس جامعه المرتضی(ع) در گفت و گو با حوزه:
کادرسازی و شبکه سازی امام جواد(ع) بهترین الگوی فعالیت های فرهنگی است
حوزه/ رئیس جامعه المرتضی (ع) گفت: بی شک یکی از بهترین الگوهای کار و فعالیت فرهنگی را ما باید از سیره و روش امام جواد(ع) در کادرسازی و شبکه سازی فرابگیریم.
۱۳۹۶/۱/۱۸ - ۲۲:۲۲