*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ شعبان ۱۴۴۰ \ Friday, April 19, 2019
امام جمعه گرمسار:
اگر حوزه مدافع دین و انقلاب است باید حمایت شود
حوزه/ حجت‌الاسلام آرامی با بیان اینکه حوزه علمیه نیاز به بودجه دارد، گفت: هدف از دایر کردن مدرسه علمیه رشد علمی و معنوی شهرستان است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۶
عضو فراکسیون ولایی مجلس :
در بودجه ۹۸ کمک به حوزه های علمیه تا ۳۰ درصد کاهش دارد
حوزه/ عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، مسجد را براساس فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری سنگر و هسته مقاومت جامعه دانست و گفت : انقلاب زاییده روحانیت و مساجد می باشد، ضمن اینکه مردمی ترین بخش جامعه امامان جماعت مساجد و روحانیت هستند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۲
واکنش مجلسی ها به فرافکنی بودجه ای (۵)؛
سالک: نگاه دولت به بودجه های فرهنگی سطحی است/ شیخ زکزاکی ها تربیت یافته جامعه المصطفی اند
حوزه/ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه دولت ها در بودجه های فرهنگی سطحی است، به هجمه علیه بودجه حوزه و مراکز فرهنگی و قرآنی اشاره کرد و گفت: وجود چهره هایی همچون سیدحسن نصرالله، شیخ زکزاکی و نمونه هایی دیگر از این قبیل نشان دهنده اثرگذاری اقدامات و فعالیت های جامعه المصطفی در جهان اسلام است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۶
گزارشی از روزنامه امروز کیهان؛
حاشیه امن برای بودجه ۷۵ درصدی با جنجال علیه بودجه ۱ دهم درصدی
حوزه/ بودجه نهادها و موسسات جدول ۱۷برای سال آینده ۲۰۰ میلیارد تومان است و بودجه جامعه‌المصطفی نیز با کاهش ۳۳ درصدی نسبت به سال قبل ۲۰۰ میلیارد تومان است که جمعاً ۴۰۰ میلیارد تومان می‌شود. این بودجه در مقایسه با بودجه ۴۰۷ هزار میلیارد تومانی عمومی کشور کمتر از یک دهم درصد است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۸
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
بودجه فرهنگی کشور حد اکثر هفت دهم درصد نسبت به کل بودجه تزریقی دولت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مازنی گفت: حوزه فرهنگ درکشور مظلوم است و شبکه های اجتماعی علیه این بخش مهم تبلیغ های غیر منصفانه را بیان می کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۲۸
ادعای عجیب صادق زیباکلام درباره شهریه طلاب
حوزه / ادعای جناب زیبا کلام مبنی بر حقوق دو و نیم میلیونی طلاب در حالی مطرح شده است که اولا شهریه طلاب بسیار بسیار کمتر از این مقدار است و ثانیا حتی یک ریال از شهریه طلاب از بودجه های دولتی تامین نمی شود. حوزه های علمیه شیعه از گذشته مردمی بوده و مردمی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۷:۵۹
نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی:
درباره بودجه حوزه های علمیه بی انصافی کردند
حوزه/ کبیری با تاکید بر این که مخدوش کردن ذهنیات مردم نسبت به حوزه های علمیه و نهادهای فرهنگی کار درستی نیست، گفت: متأسفانه بودجه نهادهای فرهنگی و حوزه های علمیه در رسانه ها بالا و پایین و گاهی اغوا کننده مطرح می شد و این بی انصافی است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۲۷