*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۲ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 26, 2019
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
وجود برخی ناهنجاری ها در جامعه به معنای فروپاشی اجتماعی نیست/ در کنار ضعف ها از نقاط قوت و ظرفیت های جامعه غافل نشویم
حوزه/ عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور با تاکید بر این نکته که وجود برخی ناهنجاری ها در جامعه به معنای فروپاشی اجتماعی نیست، تصریح کرد: ما در تحلیل شرایط جامعه در کنار برخی ضعف ها نباید از نقاط قوت و ظرفیت های خوب جامعه غافل شویم.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۸:۳۹
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
اثرگذاری در ترویج عفاف و حجاب نیازمند بهره گیری از ابزار هنر است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، اثرگذاری در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه را نیازمند بهره گیری از ابزار هنر دانست.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۳:۳۵
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
"سر دلبران" سریالی ارزشمند با بازی هایی قابل قبول است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: "سر دلبران" سریالی ارزشمند است که در آن بازیگران ، توانسته اند بازی های خوب و قابل قبولی از خود ارایه دهند.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۰:۴۵
در گفتگو با عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور مطرح شد؛
کرامت و عزت نفس مسلمین؛ میوه شیرین روزه داری حقیقی در ماه خدا
حوزه/ عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور با بیان این که روزه داری در ماه رمضان به سان تمرینی سی روزه برای حضور در باشگاه متقیان است، گفت: کرامت و عزت نفس مسلمین، ثمره و میوه شیرین روزه داری حقیقی در این ماه عزیز است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۱:۱۵
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
اخلاق و رعایت موازین دینی در تبلیغات انتخاباتی کمرنگ نشود
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ، نسبت به کمرنگ شدن مباحث اخلاقی و نیز رعایت موازین دینی در تبلیغات انتخاباتی کاندیداها هشدار داد.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۰۹:۳۱
عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور:
هیئات حسینی در صف مقدم احیای فریضه امر به معروف باشند
حوزه/ عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور خواستار پیشگامی محافل و هیئات حسینی در امر احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه شد.
۱۳۹۵/۷/۲۱ - ۰۹:۱۰