*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 16, 2019
محمد قهرمانی:
سیما در موضوعات انقلابی موفق عمل کرده است
حوزه/ تهیه کننده سینما گفت: برای ارزیابی عملکرد سیما در پرداختن به موضوعات انقلابی ، اگر در مجموع بخواهیم ارزیابی کلی داشته باشیم، باید بگویم ما توانسته‌ایم به موفقیت نسبی دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۹:۵۳
تهیه‌کننده سینما:
اگر به سینمای ارزشی بی توجهی کنیم جنگ نرم را باخته‌ایم
حوزه/اگر ما به سینمای ارزشی بی توجهی کنیم در حقیقت جنگ نرم را باخته‌ایم گفت: رهبر معظم انقلاب با درایت خود بارها به ما درباره جنگ نرم تذکر داده‌اند. جنگ نرم بخش های متعددی دارد که یکی از آنها حمایت از کارهای ارزشی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۳:۴۵
تهیه‌کننده سینما در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:
برنامه‌های نوروزی سیما نوعی دلزدگی به وجود آورده است
حوزه/ برنامه‌های نوروزی سیما به نظرم نوعی دلزدگی به وجود آورده است، چون زمان سال تحویل در اکثر شبکه‌ها، میهمانانی که دعوت شده بودند جملگی از بازیگران یا هنرمندان بودند.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۶:۳۲
چیزی از گرایش های اسلامی را در سینما نمی بینیم
حوزه/ سینمای انقلاب اسلامی ایران که ریشه در حکومت اسلامی دارد، می بایست معیارهای دینی را به خوبی رعایت کرده و الگویی نمونه برای سینمای دینی در جهان اسلام باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۹:۲۱
سرگردانی فیلم «نفس» در قصه پردازی
حوزه/ با توجه به عدم قصه پردازی های درست و پراکندگی روایت های مطرح شده در فیلم سینمایی نفس، این اثر هنری بیشتر شبیه مستند می باشد تا یک فیلم سینمایی..
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۰:۳۵
تهیه کننده سینما و تلویزیون
روشنفکران حقیقی عرصه هنر امثال آوینی و سلحشورند
حوزه/ روشن فکران واقعی سلحشور و شهید آوینی بودند که با داشته‌های دینی و حرفه ای خود، توانستند در علم فرهنگ و هنر ماندگار شوند.
۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۲:۰۰
محمد قهرمانی تهیه کننده سینما:
نوروز را با اکران فیلم های دینی معنوی کنیم
حوزه/ سینمای دینی جزو پرطرفدارترین گونه‌های سینماست که متاسفانه آنچنان که باید از آن به درستی بهره نبرده‌ایم.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۱