*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۷ شعبان ۱۴۳۹ \ Tuesday, April 24, 2018
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
بدون استفاده از ظرفیت عظیم مردم، مشکل بیکاری و رکود مرتفع نمی شود
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: بی شک حل مشکل بیکاری و رکود اقتصادی بدون بهره گیری از ظرفیت عظیم مردم میسر نمی شود.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۰۱:۰۰
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
همایش کتاب سال حوزه ویترین علمی و پژوهشی حوزه در یک سال است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: همایش کتاب سال حوزه همچون ویترین علمی و پژوهشی حوزه در یک سال است که نتایج زحمات و تلاش ها در این عرصه را به نمایش در می آورد.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۱:۰۵
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
کارآمدی بیشتر حوزه در پاسخ به نیازهای جامعه نیازمند تحول است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: بی شک یکی از الزامات کارآمدی مضاعف حوزه های علمیه در راستای پاسخ به نیازهای جامعه اسلامی، جدیت در مقوله تحول در حوزه است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۰
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
پژوهشگران حوزوی متناسب با اقتضائات روز به نیازها پاسخگو باشند
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: از محققان و پژوهشگران پرتلاش حوزوی انتظار می رود که بیش از پیش متناسب با اقتضائات روز به نیازهای جامعه و تحولات پاسخگو باشند
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۰۱:۰۵
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه :
باید از ظرفیت عظیم رسانه برای ترویج فرهنگ مطالعه بهره گرفت
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه بر ضرورت بهره گیری حداکثری از ظرفیت عظیم رسانه به منظور ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۷:۳۵
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
تحول در علوم انسانی نیازمند برنامه ریزی عمیق و راهبردی است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: بی شک تحول در علوم انسانی و دست یابی به اهداف مدنظر در این باره ، نیازمند برنامه ریزی عمیق و راهبردی است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۱:۰۵
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
با سبک زندگی مطلوب هنوز فاصله زیادی داریم
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: متاسفانه هنوز با سبک زندگی مطلوب فاصله زیادی داریم و باید با تکیه بر مولفه های سبک زندگی دینی این فاصله و خلأ را پر کنیم.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۱:۲۰
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
برنامه ریزی منسجم و هدفمند از مهم ترین الزامات تحول در حوزه است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه ، یکی از مهم ترین الزامات و بایسته های تحول در حوزه را برنامه ریزی منسجم و هدفمند عنوان کرد.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۰۱:۲۰
اقتصاددان حوزوی:
کاهش سود بانکی ، لازمه بقای سرمایه در بخش تولید است
حوزه/ عضو هیئت علمی گروه اقتصاد پژوهشگاه حوزه و دانشگاه ، کاهش سود بانکی را یکی از الزامات بقای سرمایه های مردم در بخش تولید داخلی دانست.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۸:۱۰
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
تکیه بر اقتصاد مقاومتی، لازمه پاسخگویی به تحریم های جدید آمریکاست
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: بی شک تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تقویت توان داخلی کشور، لازمه پاسخگویی به تحریم های جدید آمریکاست.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۲۲:۰۰