*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
آیت‎الله العظمی سبحانی:
دشمن سعی دارد با استفاده از فضای مجازی جای عمل خوب و بد را تغییر دهد
حوزه/ حضرت آیت‎الله سبحانی با اشاره به آثار شیطانی نفاق بیان کردند: دشمن سعی دارد با استفاده از فضای مجازی جای عمل خوب و بد را تغییر دهد.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۱۳
آیت الله العظمی سبحانی:
انتظار در فلسفه شیعه، علمی پویا است
حوزه/ حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به تعبیرات نادرست برخی از علمای بی انصاف اهل سنت در خصوص انتظار بیان کردند: مهدویت در شیعه یک عمل فعالانه است.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۸:۳۸
ابراز تاسف آیت الله العظمی سبحانی از عدم و جود رسانه ای قوی در جهان اسلام
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی بیان کردند: متاسفانه باید بپذیریم که رسانه قوی نداریم و نمی توانیم این پیام ها را به درستی به اندیشمندان بزرگ در جهان برسانیم که قطعا اگر این معجزات را ببینند جذب قرآن می شوند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۰۸
آیت الله العظمی سبحانی تبیین کردند:
انتخابی که باعث شد جهان اسلام گرفتار نزاع و دور از آرامش شود
حوزه/ حضرت آیت‎الله سبحانی با اشاره به محروم شدن جهان اسلام از خلافت امام علی(ع) پس از پیامبر اکرم(ص) گفتند: یک انتخاب باعث شد که جهان اسلام این همه گرفتاری و دوری از آرامش را تجربه کند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۹:۰۱
آیت‌الله العظمی سبحانی:
امام راحل به تبعیت امام علی(ع) تا زمان رحلت آیت الله العظمی بروجردی هیچ حرکتی را آغاز نکرد
حوزه/حضرت آیت‌الله سبحانی با اشاره به عدم ذکر حدیث از امام علی(ع) در زمان حیات پیامبر(ص) گفتند: امام راحل نیز تا زمانی که حضرت آیت الله بروجردی در قید حیات بودند، هیچ حرکتی را آغاز نکردند و پس از رحلت ایشان بود که به عنوان یک عالم حرکت خود را از دامان حوزه علمیه آغاز کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۷:۴۲
آیت الله العظمی سبحانی:
کسی به مرتبه رضوان رسید، فقر و ثروت در نظرش فرقی ندارد
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی در بیان تفاوت صبر و رضا بیان کردند: کسی که به مرتبه رضوان رسید تفاوتی بین فقر وثروت نمی بیند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۶:۴۰
آیت الله العظمی سبحانی:
کارهای خیر بی اعتقاد ارزشی ندارد
حوزه/حضرت آیت الله سبحانی بیان کردند: فرض کنیم سقایی که این کار را انجام می دهد، فاقد ایمان به خدا و روز قیامت ولی کار او فاقد ارزش است، زیرا وی به خدا و روز قیامت اعتقادی ندارد؛ در واقع کارهای بی اعتقاد ارزشی ندارد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۷:۲۷
آیت الله العظمی سبحانی:
هر کاری نیکی باید پشتوانه نیت نیک هم داشته باشد
حوزه/ مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم پیرامون اعمال نیک برخی از مشرکان بیان کردند: هر کاری نیکی باید از سرچشمه و نیت نیک صادر شود.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۶:۴۵
آیت الله العظمی سبحانی:
تاریخ، شخصیتی به باوفایی حضرت خدیجه(س) به یاد ندارد
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی در خصوص فضایل حضرت خدیجه(س) بیان کردند: این چنین زن باوفایی در تاریخ عرب و عجم وجود ندارد؛ ایشان سرشار از عشق و علاقه است و به همین دلیل پیامبر نیز عشقی وافر به ایشان داشتند و وابستگان به ایشان را نیز عزیز می شمارد.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵:۳۱
عضو فقهای شورای نگهبان:
آیت الله سبحانی از بزرگترین دانشمندان معاصر جهان اسلام در تدوین فقه مقارن هستند
حوزه/ عضو فقهای شورای نگهبان، حضرت آیت الله سبحانی را از مهمترین دانشمندان معاصر جهان اسلام در عرصه فقه مقارن دانست.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۲:۵۲