*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ \ الجمعة ٢١ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Friday, January 20, 2017
آیت الله العظمی سبحانی مطرح کردند:
شیوه مطالعه امام راحل( ره) در تابستان
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با تأکید بر اینکه طلاب با نوار ملا نمی شوند، گفتند: طلبه ای که قصد ملا شدن دارد، باید در درس حاضر شده و استاد را ببیند؛ مباحثه طلاب و نگاه به کتاب های گوناگون از دیگر نکات مهم می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۸
آیت الله العظمی سبحانی :
مرجعیت دژ اسلام است / آیت الله العظمی میلانی ستون انقلاب بود
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه مرجعیت حصنی برای اسلام است که باید حفظ شود، گفتند: نگهبان و نگاه دار اسلام از زمان امام صادق(ع)، قلم علما بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۰:۲۵
گفت و گو با آیت الله العظمی سبحانی؛
آیت الله العظمی میلانی مرجعی تحول خواه بود/ طلاب جوان آرزو داشتند در مدارس ایشان درس بخوانند
حوزه/ مرحوم آیت الله العظمی سیدمحمدهادی میلانی با تاسیس مدرسه های علمیه جدید در شهر مشهد، ثابت کرد که مرجع آینده نگری اند. بعد از وفات معظم له بود که مدرسه های علمیه و دارای برنامه، در حوزه علمیه تاسیس شد که هنوز هم ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۹:۴۱
فردا در قم:
از ۲۶ اثر مرتبط با آیت الله میلانی رونمایی می شود
حوزه/ دبیرعلمی همایش آیت الله العظمی سید محمدهادی میلانی از رونمایی ۲۶ اثر مرتبط با این عالم پارسا، فردا در قم خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۷:۲۳
آیت الله العظمی سبحانی:
حوزویان باید درد جامعه را بدانند و بشناسند
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با تأکید بر اینکه عالم باید به آنچه می گوید، عمل کند، گفتند: اگر عمل نباشد، مسلما وجود این عالم مناسب نخواهد بود؛ چراکه مردم می گویند اگر این سخن حق بود، چرا خود آقا عمل نمی کند؟.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۴۰
آیت الله العظمی سبحانی:
غزوات دوران صدر اسلام روی پرده نمایش برود
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی گفتند: ماهیچ اطلاع و آگاهی نسبت به ایثارگری های غزوات دوران صدر اسلام نداریم، بنابر این لازم است برروی پرده، نمایش داده شود.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۲:۰۰
درخواست فعال فرهنگی مقیم انگلیس از آیت‌الله سبحانی
حوزه/ شیخ محمد صادق قریشی رئیس مؤسسه بین المللی منهاج القرآن در انگلستان در دیدار با آیت الله العظمی سبحانی از این مرجع تقلید سئوال کرد به عنوان شاگرد امام خمینی(ره)، ایشان را چگونه دیدید؟
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۳:۳۵
پیشنهادآیت الله العظمی سبحانی به الازهر
کنفرانس «حدود ایمان و کفر» توسط الازهر برگزار شود
حوزه/ در گذشته کافران مسلمانان را می کشتند، اما اکنون مسلمانان همدیگر را به نام توحید و اسلام می کشند و این بیماری خطرناکی است که باید توسط علما و اندیشمندان درمان شود.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۵:۵۰
آیت الله العظمی سبحانی؛
انس با قرآن، جوانان را از گناه دور می کند / در کشور نهضت عظیم قرآنی ایجاد شود
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی گفتند: جوانان به هر میزان که قرآن را قرائت، حفظ و مطالعه کنند، به همان میزان از گناه دور می شوند.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۱:۰۵