*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۷ رجب ۱۴۴۰ \ Sunday, March 24, 2019
عضو خبرگان رهبری:
حوزویان از تبلیغ دین در فضای مجازی در ایام نوروز غافل نشوند
حوزه/ عضو خبرگان رهبری بر لزوم اهتمام ویژه حوزویان به تبلیغ آموزه های دینی در فضای مجازی در ایام تعطیلات نوروزی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۰
حجت الاسلام کمال خبر داد:
ساماندهی بیش از ۴۰۰ گروه تبلیغی در کشور
حوزه/ مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم به ساماندهی گروه های تبلیغی اشاره کرد و گفت: بیش از ۴۰۰ گروه تبلیغی در کشور ساماندهی شده است، در استان فارس نیز بیش از ۲۴ گروه تبلیغی در شهرستان ها مجوز گرفته و بسیاری از آنان نیز فعال هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۵
بهره مندی بیش از ۴۰ روستای جهرم از روحانیون مبلغ
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) جهرم با بیان اینکه بیش از ۴۰ روحانی مبلغ در روستاهای شهرستان جهرم مشغول تبلیغ دین مبین اسلام هستند، گفت: به طور ثابت حدود ۲۰ روحانی در روستا ها به عنوان هجرت و مستقر و حدود ۳۰ نفر نیز به صورت متفرق پنج شنبه و جمعه در روستا ها در امر تبلیغ فعالیت می کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۵
تشکیل کانون مبلغان خادمیار رضوی در بوشهر
حوزه/ حجت الاسلام جمالی از تشکیل کانون مبلغان خادمیار رضوی در بوشهر خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۸
آیت الله اعرافی:
«تبلیغ» به مثابه روح و جان مایه همه کارهای حوزه است/ تبلیغ بین الملل راه اندازی می شود
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه گفت: اهتمام به امر تبلیغ باید به مثابه روح و جان مایه همه کارها در حوزه باشد و بایستی روح تبلیغ در همه برنامه ها تجلی یابد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۹
مسئول ساماندهي و نظارت حوزه علميه خواهران هرمزگان:
نشست فصلی مدیران مدارس علمیه خواهران استان هرمزگان برگزار شد
حوزه/خانم پيشدار از برگزاری نشست فصلی مدیران مدارس علمیه خواهران استان هرمزگان در فصل زمستان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۳۱
ویژگی مهم مبلّغ دین
حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی ویژگی ها و شرایط پیشوایان و مبلغان دینی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۰۷:۵۲
مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان:
طلاب فقط به درس خواندن و کسب علم اکتفا نکنند
حوزه/ حجت الاسلام ابطحی در بازدید از مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به درس خواندن و کسب علم اکتفا نکنید، اگر می خواهید هرآنچه خوانده اید در ذهنتان تثبیت شود از طریق تبلیغ، علم خود را نشر دهید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۶
سرپرست اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد:
تغییر رویکرد دفترتبلیغات از تبلیغ فردی به سمت تبلیغ گروهی
حوزه/ سرپرست اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به ضرورت تخصصی شدن تبلیغ اشاره کرد و گفت: هر طلبه بعد از تحصیل علم، لازم است که به امر تبلیغ نیز توجه نماید؛ چرا که فلسفه وجودی حوزه علمیه تبلیغات دینی است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۸