*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
رهبر شیعیان کشور مالی:
زمان آن رسیده که به مظلومیت اهل بیت (ع) پایان داده شود
حوزه/ عصر روز گذشته و تنها ساعاتی پیش از زمان افطار به وقت محلی کشور مالی، رئیس حزب الرحمن و رهبر شیعیان این کشور به منظور برگزاری جلسه ماهانه اعضای این حزب با شیعیان این کشور در محل ساختمان مرکزی حزب الرحمن در شهر مالی حضور یافت.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۲:۰۱
به منظور فعالیت های تبلیغی؛
طلاب خواهر هرمزگان به مناطق آسیب پذیر استان می روند
حوزه/خانم عطاءاللهی از آغاز اردوی جهادی طلاب در قالب اعزام مبلغه ها به مناطق مختلف شهر، اداره ها، صدا و سیما و پایگاه مساجد محلات مختلف همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱:۲۷
امام جمعه درمیان:
طلاب و مبلغین در ماه مبارک رمضان متناسب با نیاز روز به بیان مطالب بپردازند
حوزه/ امام جمعه درمیان گفت: طلاب باید از متون دینی مطالبی را با توجه به مشکلات و نیاز های جامعه مطرح کنند که در سطح درک و فهم جامعه باشد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۶:۰۴
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
روش تبلیغی پیامبر اکرم(ص) درس بزرگی برای همه مراکز علمی، پژوهشی و تبلیغی است
حوزه/ آیت الله نجفی گفتند: پیامبر اکرم(ص) در مدت کوتاهی توانستند انسانهای بزرگی را به پیروی از دین اسلام دعوت کنند و از این رو روش تبلیغی پیامبر اکرم(ص) می تواند درس بزرگی برای همه مراکز علمی، پژوهشی و تبلیغی باشد.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۹:۲۲
حضور ۲۰۰ روحانی هجرت طلایه دار تبلیغ دین در استان اصفهان
حجت الاسلام مومنی با بیان اینکه عمده رسالت تبلیغ دین در روستاها و شهرستان های استان برعهده روحانیون مستقربلند مدت طرح هجرت است گفت: ۲۰۰ نفر از این روحانیون در ماه مبارک رمضان به امر تبلیغ دین به انحا مختلف می پردازند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۳:۴۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی:
سازمان تبلیغات با تمام وسع خود از گروه‌های تبلیغی حمایت و پشتیبانی می کند
حوزه/ حجت الاسلام داداش زاده گفت: در فعالیت‌های دینی سازمان‌هایی که بودجه‌های فرهنگی در اختیار آن‌ها است با تبلیغات اسلامی همکاری نمی‌کنند و کمترین بودجه فرهنگی استان به سازمان تبلیغات تعلق دارد که سال گذشته نامه‌ای به آقای نوبخت نوشته و درخواست بودجه کردیم که مورد قبول قرار نگرفت.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۲۳:۱۶
فیلم/ وظایف طلبگی
۷ وظیفه طلبه‌های حوزه‌ علمیه در بیانات اخیر رهبرانقلاب در دیدار طلاب سراسر کشور .
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۰۲:۴۴
فعالیت تبلیغی ۲۸۰۰ مبلغ همزمان با ماه رمضان در مازندران
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، اعزام مبلغ، تقویت برنامه های قرآنی و رونق فعالیت های مساجد را از جمله مهم ترین برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۲۱
ویژگی مبلّغان موفق از نگاه مبلّغ جامعه الزهرا
حوزه/ مدیرگروه پژوهشی تاریخ و سیره جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه تبلیغ دین یک رسالت الهی است، گفت: مهم ترین شرط تبلیغ این است که دغدغه مند باشیم و نسبت به آن احساس مسئولیت داشته باشیم، چنانچه همواره به دنبال فرصتی برای تبلیغ باشیم.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۷:۰۴